GPT Chat چیست و چگونه می توان یک حساب کاربری ایجاد کرد؟

ChatGPT برای موارد مختلف استفاده می شود. برنامه نویسی، طراحی سایت با المنتور، اجرای طراحی صفحه با html و css، تولید محتوا، خلاصه نویسی و ترجمه از قابلیت های مهم ChatGPT می باشد. بسیاری از افراد از این ابزار هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به کار خود و افزایش کیفیت محصول نهایی استفاده می کنند. در زیر برخی از ویژگی های مهم ChatGPT را معرفی می کنیم:

  • سرعت بالایی در پردازش اطلاعات دارد
  • توانایی انجام چندین کار به طور همزمان
  • شامل الگوهای برنامه نویسی از پیش تعریف شده است
  • دارای بیش از 175 میلیارد پارامتر و ChatGPT را به بزرگترین ابزار هوش مصنوعی تبدیل کرده است.

اگر با نحوه ایجاد حساب کاربری در وب سایت openAI آشنا نیستید، در این قسمت 3 مرحله ساده برای ایجاد حساب کاربری برای این ابزار هوش مصنوعی را توضیح خواهیم داد.

1. وارد وب سایت openAI شوید. اولین گام برای ایجاد یک حساب چت GPT

اولین مرحله ایجاد یک حساب کاربری ChatGPT؛  وارد وب سایت openAI شوید

2. آدرس ایمیل را تأیید کنید. مطمئن شوید که ربات نیستید!

در این مرحله، قبل از تأیید ایمیل، باید رمز عبور حساب ChatGPT خود را مشخص کنید. این رمز عبور حداقل 8 کاراکتر دارد. سپس با چک کردن صندوق ورودی خود، پیام ارسال شده توسط openai را مشاهده خواهید کرد. ایمیل خود را با کلیک بر روی دکمه تأیید ایمیل خود تأیید کنید.

در این قسمت شماره کشورهای مختلف در اختیار کاربران جهت ایجاد حساب کاربری قرار داده شده است. شماره تلفن کالا را در قسمت شماره تلفن وب سایت openai کپی کنید. در وب سایت numberlands یک کد تایید برای شما صادر می شود، با این شماره می توانید مراحل تایید خود را تکمیل کرده و در نهایت فرآیند ایجاد حساب کاربری ChatGPT را تکمیل کنید.

ایجاد یک حساب ChatGPT؛ اولین قدم برای اتصال به به روزترین داده ها

چت GPT؛  رایج ترین فناوری در سال 2023

مروری بر ویژگی های چت GPT. ابزاری کاربردی در تمامی زمینه ها و مشاغل

یکی از مزایای ثبت نام در وب سایت openAI استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی در رشد کسب و کار است. کمک در تدوین استراتژی، معرفی ایده های جدید و نحوه پیاده سازی بازاریابی انبوه از جمله مزایای ChatGPT برای مشاغل است. از زمان معرفی این ابزار، صاحبان مشاغل از ChatGPT برای پیاده سازی ایده های بازاریابی و اجرای کمپین های تبلیغاتی استفاده کرده اند.

ChatGPT یک زبان مولد مبتنی بر ترانسفورماتور است که توسط openai توسعه یافته و به دنیای فناوری معرفی شده است. این ابزار پس از گذشت چند ماه از اولین روز بهره برداری در بسیاری از زمینه های تحقیقاتی و کاری معرفی شد. فعالیت حاصل از این ابزار به قدری دقت و کیفیت بالایی دارد که انتظار می رود در آینده نزدیک جایگزین کار انسانی در بسیاری از زمینه ها شود.

وارد کردن شماره تلفن مجازی یکی از مراحل مهم در ساخت اکانت چت gpt است که برای تایید دوم انجام می شود. پس از وارد کردن شماره مجازی، کد تایید برای تکمیل تایید دو مرحله ای ارسال می شود. پس از این مرحله، ساخت اکانت به پایان می رسد و اکانت ChatGPT شما فعال می شود.

دریافت شماره مجازی؛ برای کاربران ایرانی

ChatGPT مخفف ترانسفورماتور ژنراتور چت از پیش آموزش دیده است و به عنوان یکی از مطرح ترین ابزارهای هوش مصنوعی در سال 2023 شناخته می شود. این ابزار پنجره جدیدی را به دنیای هوش مصنوعی و بهترین استفاده از ابزارهای مختلف باز کرد. با ابزار ChatGPT پاسخ مناسبی برای تمامی سوالات شما وجود دارد. این ابزار با قابلیت یادگیری عمیق طراحی شده است. بنابراین ChatGPT داده ها را با کمک یادگیری عمیق جمع آوری می کند تا اطلاعات به روز را در همه زمینه ها به دست آورد.

مرحله دوم ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت openAI؛  تأیید آدرس ایمیل

3. یک شماره مجازی دریافت کنید. شرط لازم برای داشتن یک حساب چت JPT

به عنوان مثال تولید محتوا یکی از قابلیت های ChatGPT است و عملکرد این ابزار باعث تغییرات چشمگیری در فعالیت متخصصان این حوزه می شود. ساخت محتوا برای سایت های وبلاگ، نوشتن متن پیام های تبلیغاتی ارسالی از طریق پنل اس ام اس و بنرهای تبلیغاتی با استفاده از ChatGPT به راحتی قابل انجام است.

پیش بینی موقعیت ChatGPT در مشاغل مختلف

در این مقاله پاسخ کامل به سوال “چت GPT چیست” و نحوه ایجاد حساب کاربری در وب سایت openai را بررسی کردیم. استفاده ChatGPT از آخرین ابزارهای هوش مصنوعی خود در ماه های اخیر به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته است.

پاسخ به
راهنمای مطالعه

ChatGPT همچنین توضیحات مناسبی را برای سوالات روزمره در اختیار کاربران قرار می دهد. از این ابزار برای سوالات متداول نیز استفاده می شود. مثلاً «چگونه بفهمیم در لیست سیاه پیامک هستیم یا نه» و سؤالات مشابه به راحتی با این ابزار و بر اساس آخرین داده ها پاسخ داده می شود. بنابراین، ChatGPT همچنین به عنوان یک منبع کامل برای پاسخگویی به مشکلات روزمره عمل می کند.

سه روش برای یادگیری انسان، بدون نظارت و تقویت؛ ویژگی های مهم ChatGPT

با توجه به کاربردهای فراوان ChatGPT AI، 100 میلیون کاربر در دو ماه اول معرفی ChatGPT به وب سایت openAI اضافه شدند. به دنبال رشد و عملکرد استثنایی این ابزار هوش مصنوعی، مایکروسافت تشویق شد تا 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری کند. بسیاری از مردم از ChatGPT برای مسائل ساده تا پیچیده استفاده می کنند. با موضوع داغ ChatGPT تصمیم گرفتیم تا یک محتوای جامع و کاربردی برای “ChatGPT چیست؟” بنویسیم. اگر شما هم قصد استفاده از داده های دنیای شگفت انگیز هوش مصنوعی را دارید، با مطالعه این مقاله در کمتر از سه دقیقه اطلاعات مفیدی به دست خواهید آورد.

چت GPT؛ بحث برانگیزترین فناوری هوش مصنوعی در سال 2023

به طور کلی، ابزارهای هوش مصنوعی از سه روش یادگیری انسانی، بدون نظارت و تقویتی استفاده می کنند. این روش ها راه حل مفیدی برای ChatGPT هستند تا با جمع آوری داده ها از این طریق، اطلاعات خود را به روز نگه دارد. همچنین این ابزار هوش مصنوعی توانایی بررسی صحت اطلاعات مشابه الگوی تفکر انسان را دارد. این ابزار هوش مصنوعی تمامی اطلاعات آنلاین را بررسی می کند تا داده های صحیح و مفیدی را در اختیار کاربران قرار دهد.

برای استفاده از ویژگی ها و عملکردهای منحصر به فرد ChatGPT، کافی است یک حساب کاربری در وب سایت openAI ایجاد کنید. اگر سوالی در مورد “چت JPT چیست”، ویژگی های آن و نحوه ایجاد اکانت دارید، در قسمت نظرات از ما بپرسید.

هوش مصنوعی ChatGPT برای برنامه های مختلف طراحی شده است. پاراگراف زیر را بخوانید تا ویژگی ها و عملکردهای دقیق این فناوری را بخوانید.

ChatGPT برای ایجاد محتوا، کدنویسی، ایجاد صفحه، ویرایش تصویر، خلاصه سازی، ترجمه و بررسی دقت داده ها استفاده می شود. بخش مهمی از وظایف و مهارت های مختلف توسط این ابزار هوش مصنوعی در زمینه های مختلف انجام می شود.

برای ایجاد یک حساب کاربری ChatGPT، ابتدا به chat.openai.com وارد شوید. وقتی وارد سایت می شوید، ممکن است ببینید که پیام chatgpt در حال حاضر مشغول است. این اطلاعیه به دلیل افزایش بازدید سایت و حجم درخواست ایجاد حساب قابل مشاهده است. در این مواقع برای ایجاد اکانت ChatGPT باید چند دقیقه در صف بمانید. در مرحله بعد، دو دکمه، ورود و ثبت نام را مشاهده خواهید کرد. دکمه ثبت نام را انتخاب کنید.

یک ایمیل معتبر برای ایجاد یک حساب چت GPT لازم است. تایید در مرحله اول از طریق ایمیل انجام می شود. ایمیل خود را وارد کرده و روی دکمه ادامه کلیک کنید. اگر قبلا ایمیل خود را در سیستم وارد کرده اید، با انتخاب Continue with Google Account حساب ایمیل خود را وارد کنید.

به طور کلی، احراز هویت از طریق پیامک یا رمز عبور otp برای فعال کردن حساب کاربری یکی از راه‌های حفظ امنیت کاربران است. این قابلیت در سایت های وردپرسی با نصب افزونه ارسال پیامک وردپرس ایجاد می شود تا اطلاعات کاربران ایمن باشد. این افزونه برای ارسال لینک احراز هویت و رمز عبور یکبار مصرف برای هر وب سایت استفاده می شود.

ثبت نام در وب سایت openai از ایران با چندین محدودیت همراه است. نداشتن شماره معتبر یکی از مشکلاتی است که کاربران ایرانی هنگام ایجاد اکانت ChatGPT با آن مواجه هستند. برای حل این مشکل به وب سایت numberlands مراجعه کنید. یک حساب کاربری در این سایت ایجاد کنید و openai را از لیست سمت راست و بالای سایت انتخاب کنید.

ما به سوال “GPT Chat چیست” پاسخ دادیم. حال نوبت به آموزش ساخت اکانت و استفاده از آن رسیده است. هنگام ایجاد این حساب کاربری، پیامک برای تایید دو مرحله ای استفاده می شود.

ویژگی های چت GPT؛  مناسب برای مشاغل مختلف

در 3 مرحله آسان یک حساب چت GPT ایجاد کنید

ChatGPT یک مرجع کامل و به روز برای پاسخگویی به سوالات شماست. این ابزار هوش مصنوعی نسبت به موتورهای جستجویی مانند گوگل پاسخ های کامل و به روزتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. به عنوان مثال، به سؤال “بازاریابی چیست” توجه کنید. پاسخ هایی برای این سوال از وب سایت های مختلف کپی شده است که به نظر نمی رسد پاسخ کاملی باشد.

JPT Chat با جستجوی مقالات جدید پاسخ کامل تری را ارائه می دهد. همچنین، این ابزار را می‌توان با منابع متعدد از جمله کتاب‌های مرجع یا آخرین مقالات ارائه کرد تا پاسخ فنی‌تر و خاص‌تری را با ویژگی یادگیری عمیق به شما نشان دهد. در این صورت استفاده از ChatGPT از اتلاف وقت و ساعت ها جستجو در اینترنت جلوگیری می کند.