کمپین تبلیغاتی پیامکی چیست؟ + 4 اشتباه در تبلیغات پیامکی

این کمپین به گونه ای طراحی شده است که وب سایت شما در عبارات جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و در صفحات اول گوگل، وب سایت و محصول شما توصیه می شود.

کمپین بازاریابی ایمیلی

چه عواملی باعث می شود کمپین تبلیغاتی آیا درگیر و بی ارزش می شوید؟ در این مقاله قصد داریم به اشتباهی اشاره کنیم که از ارزش کمپین پیامکی شما می کاهد. با ما همراه باشید

کمپین تبلیغاتی چیست؟

آیا تا به حال یک کمپین تبلیغاتی پیامکی برای کسب و کار خود راه اندازی کرده اید؟

کمپین تبلیغاتی وقتی میری دستیابی به اهداف مشخص در تجارت خود، بروید تبلیغات گسترده به طرق مختلف برنامه ریزی شما انجام دادید، اساساً یک کمپین راه اندازی کردید. کمپین های تبلیغاتی اهداف مختلفی مانند افزایش مشتریان، افزایش فروش، بازگشت مشتریان سابق، معرفی برند و غیره را دنبال می کنند.

کاربردهای کمپین تبلیغاتی چیست؟

اما باید بدانید که کمپین های تبلیغاتی پیامکی حساسیت های خاصی دارند. متن پیامک تبلیغاتی معمولا کوتاه و مختصر است. بنابراین باید مراقب نوع تبلیغ خود باشید تا بهترین تاثیر را داشته باشید. در زیر به ۴ اشتباه مهم در کمپین تبلیغاتی پیامکی اشاره می کنیم.

چه اشتباهاتی کمپین پیامکی شما را از مسیر خارج می کند؟

در نهایت یک کمپین تبلیغاتی خوب و بهینه فروش اتفاقات خوبی را به دنبال خواهد داشت. از طریق روش های مختلف تبلیغاتی با افراد مختلفی که به محصول یا خدمات شما نیاز دارند ارتباط برقرار می کنید و محصول خود را معرفی می کنید.

انواع کمپین های تبلیغاتی

شاید برخی فکر می کنند که کمپین پیامکی بسیار ساده است و به هر روشی قابل پیاده سازی است. اما اینطور نیست. بسیاری از افراد به این فرض ادامه می دهند و پس از اینکه کمپین نتیجه کافی را به همراه نداشت، فکر می کنند که کمپین تبلیغاتی پیامکی فایده ای ندارد. بیایید به برخی از بزرگترین اشتباهات در این نوع کمپین نگاهی بیندازیم.

انتخاب مخاطب اشتباه برای کمپین تبلیغاتی پیامکی

کمپین های تبلیغاتی طراحی شده در پیامک یکی از بهترین روش های تبلیغاتی به حساب می آیند. زیرا در عین حال به راحتی در دسترس است و مردم می توانند آنها را به صورت آفلاین نیز ببینند، بسیار تاثير گذار و با سرعت بیشتری به تمام نقاط کشور ارسال می شوند. با یک نقشه راه و استراتژی مناسب می توانید یک کمپین پیامکی خوب راه اندازی کنید.

کمپین بازاریابی ایمیلیاگر می خواهید برای مشتریان خود پیوند ثبت نام وبینار ارسال کنید، آنها را از دوره های جدید خود مطلع کنید یا لیستی از محصولات خود را برای آنها ارسال کنید، کمپین بازاریابی ایمیلی یکی از بهترین راه ها برای انجام آن است.

کمپین تبلیغاتی پیامکی

یکی از روش ها تاثير گذار و سریع از دیگر کمپین های تبلیغاتی، این کمپین پیامکی است. اولین قدم برای شروع کمپین تبلیغاتی پیامکی پنل پیامکی بخرید مادر بسیار مهم است که کدام پنل را باید خریداری کرد تا بتوان یک کمپین فرمانداری را بر اساس ویژگی های مختلف آن طراحی کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اجرای کمپین پیامکی تبلیغاتی مقاله ما را بخوانید.

کمپین تبلیغاتی پیامکی چیست؟

برای تبلیغ کوله پشتی دخترانه به بازنشستگان یک سازمان دولتی پیامک ارسال کنید. به نظر شما بی ربط و عجیب نیست؟ انتخاب حضار یک اشتباه می تواند مسیر تبلیغات شما را کاملاً تغییر دهد. در عین حال، تمام هزینه های شما نیز از بین می رود. در ضمن، شما بازده خوبی از این تبلیغات دریافت نمی کنید.

زمان نامناسب برای ارسال تبلیغات

زمانی که تصمیم به راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی می گیرید، بهتر است بدانید که این کمپین به کدام بخش از کسب و کار شما مربوط می شود یا می تواند به کدام بخش ها برای شما جان بخشد. در زیر به برخی از کاربردهای اصلی کمپین تبلیغاتی اشاره خواهیم کرد.

معرفی یک محصول یا خدمات جدید

انواع مختلفی از کمپین های تبلیغاتی وجود دارد که می توانید از آنها برای معرفی کسب و کار خود به دیگران استفاده کنید. بیایید با برخی از پر استفاده ترین ها آشنا شویم.

از یک کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام دیدن کنید

امیدواریم با کمپین تبلیغات پیامکی به خوبی آشنا شده باشید و بتوانید کسب و کار خود را به بهترین شکل از ایران تبلیغ کنید. اگر در این راه مشکل دارید یا نیاز به مشاوره دارید، از طرف بخش کافی است حمایت کردن، کارت ارسال یا شماره 02163404 زنگ زدن.

معرفی محصول جدید در کمپین تبلت وقتی محصول یا خدمات جدیدی را برای مشتریان خود تولید کردید، با کمک کمپین های تبلیغاتی می توانید سریع ترین زمان می توانید این محصول جدید را معرفی کنید. همچنین به فروش بیشتر محصول شما کمک می کند.

جذب مشتریان جدید یا بازگشت مشتریان قبلی

زمان نامناسب برای ارسال تبلیغاتباید مراقب باشی زمان تحویل پیامک شما باید به درستی انتخاب شود. به عنوان مثال، صبح خیلی زود یا اواخر شب زمان مناسبی برای ارسال پست نیست. حتی ارسال پیامک تبلیغاتی در زمان هایی مانند بازی های تیم فوتبال برای شما مفید نیست. زیرا حواس همه به بازی فوتبال است و احتمال نادیده گرفته شدن پیامک های تبلیغاتی شما بسیار زیاد است.

متن مناسب برای پیامک تبلیغاتی نیست

ممکن است به هر دلیلی مشتریان قبلی خود را از دست داده باشید. اگر می توانید یک کمپین تبلیغاتی خوب طراحی کنید و دوباره با مشتریان خود ارتباط برقرار کنیداحتمال بازگشت آنها بسیار زیاد است. همچنین با کمک کمپین و ارسال پیشنهادات ویژهمی توانید مشتریان جدیدی جذب کنید.

افزایش فروش

اخرین حرف

در این روش استفاده اینفلوئنسرهای تبلیغاتی همچنین بسیار محبوب است. زیرا با کمک اینفلوئنسرهای مرتبط با کسب و کار خود می توانید سریعتر به مخاطبان هدف خود برسید.

کمپین تبلیغاتی در موتورهای جستجو

اگر لحن متن شما خیلی جدی باشد، مخاطب با آن ارتباط برقرار نمی کند. پس تا حد امکان لحن صمیمی و دوستانه با هم کلمات تشویق کننده برای ارسال اس ام اس خود استفاده کنید. قرار دادن ارتباط دادن مانند شماره تماس، آدرس وب سایت یا آدرس شبکه های اجتماعی شما، در متن پیامک تبلیغاتی نیز بسیار مهم است. در ضمن توجه کنید املای صحیح کلمات فراموش نکنید که یک تبلیغ خوب باید حرفه ای نوشته شود.

به مشتریان کمپین تبلیغاتی پیامکی پاسخ ندهید

پاسخ صحیح به مشتریان کمپین تبلیغاتی پیامکیکمپین خود را در حال اجرا و اجرا تصور کنید راه های ارتباطی که در پیامک خود وارد می کنید با شما تماس گرفته می شود. اما شما نمی توانید به همه آنها پاسخ دهید یا در پاسخ دادن تردید دارید. این باعث دلسردی مشتریان شما می شود و اعتماد آنها را از دست می دهد. حتی ممکن است شما را به دیگران توصیه نکنند. بنابراین آن را امتحان کنید پاسخگویی خود را افزایش دهید و یک مخاطب سریع را در پیامک خود وارد کنید.

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

تبلیغات در اینستاگرامیکی از پلتفرم هایی که می توانید کمپین تبلیغاتی خود را راه اندازی کنید، این است اینستاگرام مادر بهتر است ابتدا هدف، مخاطب، رقبا و برنامه را مشخص کنید و سپس بر اساس آنها استراتژی مناسب بنویسید. با کمک اینستاگرام می توانید بازده خوبی از کمپین خود دریافت کنید.