کد پستی منطقه فارس تعیین مکان مشتریان بر اساس محل سکونت

برای دریافت پنل می توانید با شماره 02163404 تماس بگیرید تا کادر پشتیبانی و فروش مراحل دریافت پنل و مدارک لازم را برای شما توضیح دهند تا پنل اختصاصی شما ظرف یک روز کاری آماده ارسال پیامک باشد.
به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

با فارس زیپ مشتریان خود را به راحتی پیدا کنید!

علاوه بر ارسال کد پستی منطقه فارس، قابلیت دیگری به نام ارسال پیامک از روی نقشه را در پنل ملی پیامک نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. این قابلیت در حال حاضر فقط برای 17 کلانشهر ایران فعال است و شیراز یکی از آنهاست.

با توجه به محدودیت 70 کاراکتری پیامک فارسی، برای یادگیری هنر نوشتن پیامک مقدماتی حتما از دوره رایگان مینی بازاریابی پیامکی استفاده کنید. البته پیشنهاد می کنم قابلیت ارسال اس ام اس با لینک را جدی بگیرید. با کمک کوتاه کننده لینک آدرس مورد نظر را کوتاه کنید و سعی کنید فضای بیشتری برای نوشتن داشته باشید و مخاطب را به سمت وب سایت یا صفحه خود جذب کنید. ارسال پیامک لینک شده با Hotout 3000 و 50004 انجام می شود و در دسترس همه کاربران است.

برای ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان فارس به جدول محدوده کد پستی شهرستان های استان نیاز دارید. در این قسمت جدول کد پستی منطقه را برای شما آماده کرده ایم.

شیراز از 711 تا 719
سیسرو از 7311 تا 7319
نورآباد ممسنی از 73513 تا 73519
مرودشت از 73711 تا 73719
سفید از 73613 تا 73619
جهرم از 7411 تا 7419
آباده از 73913 تا 73919
اقلیدس از 7381 تا 7389
استوان از 74513 تا 74519
شورش کردن 74341
مسیر از 74313 تا 74319
فیروزآباد از 74713 تا 74719
پاسا از 74613 تا 74619
Nyrees از 7491 تا 7499
ضعیف از 74811 تا 74819
تسوج 71641
صربستان 73451
انار 73351
ارسنجان 73761
دست و پا چلفتی 73951
خنج 74431

خلاصه

کد پستی ایرانسل

شیراز اس ام اس ارسال اس ام اس از روی نقشه

همچنین برای یافتن کد پستی محله های مورد نظر خود می توانید استفاده کنید سیستم ملی پستی شما کمک دریافت خواهید کرد، اما در مورد ارسال پیامک از نقشه چطور؟

پیم شیراز

جدول کد پستی منطقه فارس

هر کسب و کاری برای برندسازی، بازاریابی و رقابت در بازار به تبلیغات نیاز دارد. بخش مهمی از این جریان تبلیغاتی شامل جذب مشتری بر اساس محل زندگی آنها است. یعنی به عنوان صاحب برند، تولید کننده یا عرضه کننده کالا و خدمات باید بتوانید مشتریان مناطق مختلف را تحت پوشش قرار دهید و خود را به آنها معرفی کنید. اما چگونه با ما همراه باشید تا با ابزار ارسال پیامک مبتنی بر کد پستی منطقه فارس به ویژه مشاغل این منطقه بیشتر آشنا شویم.

سامانه پیامکی چیست؟

کد پستی تلفن همراه اول

کد پستی ایرانسل

پیامک ملی برای ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان فارس دو ابزار زیپ همراه اول و ایرانسل را در اختیار کاربران قرار می دهد. از این طریق می توانید پیامک منطقه ای ارسال کنید. مشتریان خود را بر اساس محل زندگی آنها پیدا کنید. اگر بودجه محدودی دارید، تبلیغات یا چند کد تخفیف را در محله بفرستید و به تدریج کسب و کار خود را گسترش دهید.

بازاریابی پیامکی با هدف گذاری موبایل اول

برای ارسال پیامک از روی نقشه از پنل و در قسمت ارسال گزینه پیامک را انتخاب کنید. از نوار بالای نقشه، شیراز را انتخاب کنید تا نقشه شهر نمایش داده شود. حالا روی هر ناحیه ای که دوست دارید کلیک کنید. وقتی محله ای را انتخاب می کنید، محدوده کد پستی آن محله، اولین شماره تلفن همراه و ایرانسل روی صفحه نمایش داده می شود که باید یکی را انتخاب کنید. در قسمت شماره مشخص کنید که می خواهید چند پیامک ارسال کنید، مثلا 1000 یا 2000 پیامک. برای نوشتن و ارسال پیام خود به مرحله بعدی بروید.

شماره پیامک بانک لیومینرم افزار سامانه پیامک در اینترنت ارسال پیامک تبلیغاتی است که قابلیت مدیریت و دریافت پیامک را دارد. پنل پیامک شرکت ملی پیامک دارای قابلیت های مختلف و ابزارهای مختلفی برای ارسال پیامک تبلیغاتی می باشد که یکی از آنها ارسال اس ام اس با توجه به محل سکونت مادر

ماژول هدف گذاری کرایه ها این ویژگی تبلیغات منطقه ای را برای شما فراهم کرده است. در پایان هر ارسال، یک فایل گزارش قابل دانلود در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی بازخورد تبلیغات خود را تجزیه و تحلیل کنید. به زبان ساده ماژول هدف گذاری منطقه فارس یک رسانه تبلیغاتی است که در سایر روش های تبلیغاتی دیده نمی شود.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان فارس

برای ارسال پیامک تبلیغاتی با استفاده از کد پستی منطقه فارس، پیامک ملی دسترسی کامل به شماره های همراه اول و ایرانسل را در آزمون شما قرار می دهد. برای ارسال اولین شماره های فشرده به موبایل، وارد رابط کاربری پنل شوید. ابتدا گزینه انتخاب را انتخاب کنید و سپس کد پستی تلفن همراه اول را انتخاب کنید

برای ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کد پستی منطقه فارس به شماره های ایرانسل باید مراحل فوق را انجام دهید. این بار در قسمت ارسال شده گزینه کد پستی ایرانسل را انتخاب کنید تا مطابق شکل زیر با تصویری روبرو شوید.

پنل ملی پیامکامکان ارسال پیامک بر اساس کد پستی منطقه فارس یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی پیامکی برای پیاده سازی تبلیغات پیامکی است. برخلاف توزیع تراکت باعث آلودگی محیط زیست نمی شود و قابلیت گزارش دهی دارد. به این ترتیب اطلاعات دقیقی در مورد تعداد پیام های ارسال شده و تعداد پیام های دریافت نشده دریافت خواهید کرد.

متن اس ام اس خود را بنویسید و محدودیت 70 کاراکتر پیامک فارسی فراموش نکنید در قسمت عنوان پست، یک کلمه کلیدی برای طبقه بندی معمولی در قسمت ارسال ها مشخص کنید. هدر پیامک برای کاربر ارسال نمی شود و فقط در قسمت ارسال به صاحب پنل نمایش داده می شود. عنوان پست را بین تصادفی یا ساده انتخاب کنید. اکنون زمان آن رسیده است که محدوده کد پستی مناطقی را که قبلا برای ارسال پیامک انتخاب کرده اید وارد کنید. در مرحله بعد تمامی فاکتورهای دریافتی را تیک بزنید و گزینه تایید را بزنید تا پیامک شما به دست مخاطبان برسد.