کد پستی منطقه البرز ارسال پیامک با توجه به محل سکونت مشتری

ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کد پستی استان البرز یکی از مهمترین ویژگی های بازاریابی پیامکی است که از طریق شرکت ملی پیامک در اختیار کاربران مختلف قرار می گیرد تا شرایط فعال سازی تبلیغات منطقه ای و محله ای را داشته باشند و بتوانند بر اساس آن در محل زندگی گیرنده، از روی نقشه یا ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کد پستی آن.

پنل ملی پیامکباید بدانید که بازاریابی پیامکی ابزارها و قابلیت های مختلفی را برای اجرای تبلیغات هدفمند و قابل اعتماد در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از این ابزارهای مهم، امکان ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان البرز است که شرایط را برای تبلیغات هدفمند و مطمئن در این استان فراهم کرد. بنابراین کاربران می توانند بر اساس محل سکونت مخاطبان تبلیغاتی را اجرا کنند و بازاریابی منطقه ای و جذب مشتری داشته باشند. اما چگونه

کد پستی تلفن همراه اول

جدول کد پستی منطقه البرز

ارسال پیامک تبلیغاتی از کد پستی منطقه البرز شرایط تبلیغات را بر اساس محل سکونت مشتریان برای شما فراهم کرده است. این روش ارسال شامل دو ماژول کد مهمان ایرانسل و همراه اول است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

ارسال پیامک با کد پستی ایرانسل

پس از انتخاب هر محله یک کادر قرمز رنگ با محدوده کد پستی محله، شماره ایرانسل و شماره تلفن همراه نمایش داده می شود و کاربر می تواند در قسمت شماره های گیرنده تعداد پیام های ارسالی را مشخص کند. پس از نوشتن شماره گیرنده به صورت شماره مطابق شکل زیر، باید مشخص کنید که پیامک تبلیغاتی شما به کدام اپراتور ارسال شود.

راهنمای جامع ارسال پیامک منطقه ای بر اساس کد پستی استان البرز

برای اجرای تبلیغات منطقه ای بر اساس کد پستی استان البرز می توانید از جدول زیر استفاده کنید. محدوده کد پستی مناطق و شهرستان های استان البرز شامل موارد زیر است:

منتشر شده 31871
رامجین 33631
براغان 33631
یو 33371 – 33381 – 33391
احمدآباد مصداق 33331
افتخار ایران 33311
ممنوع است 31551
سویبلاگ از 33313 تا 33319
شهر جدید هاستگراد از 33613 تا 33619
نجم آباد 33341
تنگ 33351
تلانگانا 33691
کرج از 311 تا 319

دلال محبت کرج، ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه

در آینده با ما همراه باشید تا با امکان ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کد پستی منطقه البرز و PMP ویژه کرج و اجرای تبلیغات بر اساس موقعیت مکانی مشتری بیشتر آشنا شوید.

پنل ارسال پیامک چیست؟

کد پستی منطقه البرز

خلاصه

همچنین نگران یافتن محدوده فوکوس از طریق نقشه نباشید سیستم ملی پستی کد پستی مناطق مورد نظر خود را در هر نقطه از استان البرز به راحتی می توانید پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که نمی توانید همزمان به ایرانسل و همراه اول پیامک ارسال کنید، اما می توانید برای همه محله ها یا هر منطقه ای که می خواهید، پیامک تبلیغاتی را جداگانه اجرا کنید.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کد پستی منطقه البرز، اولین شماره بانکی با استفاده از کد پستی ایرانسل در اختیار شما قرار می گیرد. به این ترتیب باید روی گزینه Irnel targeting در رابط کاربری پنل کلیک کنید. مطابق تصویر زیر در قسمت متن پیامک پیامکی را که می خواهید برای گیرنده ارسال کنید بنویسید و حتما از مینی دوره بازاریابی پیامکی برای نوشتن یک متن پیامکی جذاب استفاده کنید.

شما علاوه بر ارسال پیامک از طریق کد پستی استان البرز، راه دیگری برای ارسال تبلیغات منطقه ای بر اساس نقشه دارید و در حال حاضر فقط برای مرکز استان یعنی شهر کرج فعال است. به این ترتیب برای ارسال پیامک با توجه به محل سکونت مشتری بر روی گزینه کلیک کنید پیامک کلیک کنید و از نقشه کرج به هر محله ای که می خواهید پیامک ارسال کنید.

به یاد داشته باشید که هر چه منطقه ای که تبلیغ می کنید بزرگتر باشد، گزینه بهتری خواهید داشت خوب برای به حداقل رساندن امکان ارسال مجدد پیامک انتخاب کنید زیرا در ارسال تصادفی شماره ها به صورت تصادفی انتخاب می شوند و امکان ارسال مجدد وجود دارد.

برای ارسال پیامک با توجه به کد پستی منطقه البرز باید به روش فوق عمل کنید با این تفاوت که گزینه کد پستی شماره همراه اول را انتخاب کرده و بقیه مراحل را طی کنید.

سامانه ارسال پیام کوتاه یک نرم افزار آنلاین برای ارسال پیامک انبوه است که می تواند از طریق دسترسی به خط اختصاصی پاسخ گیرنده را نیز دریافت کند. به این ترتیب کاربران از طریق پنل پیامک می توانند تبلیغات گسترده ای را اجرا کنند که بر خلاف روش های دیگر قیمت بالایی ندارند، از طرفی با ارائه فایل گزارش (در قالب فایل اکسل) به خوبی آنالیز کنند. پیام های ارسالی، پیام های دریافتی توسط مشتری و لیست سیاه ارتباطات ذهنیت خوبی را برای ارسال های بعدی به شما ارائه می دهد.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی منطقه البرز

پنل ملی پیامکاگر شما هم به دنبال تبلیغات منطقه ای هستید پیشنهاد می کنم حتما از این قابلیت پنل استفاده کنید و بر خلاف روش هایی مانند تبلیغات محیطی یا پخش تراکت که غیر قابل تحلیل و گران هستند از پنل پیامک استفاده کنید و مطابق با استفاده از گیرنده پیامک ارسال کنید. محل اقامت. برای دریافت فوری پنل نیازی به انجام کار خاصی نیست فقط با شماره 02163404 تماس بگیرید تیم پشتیبانی شما را در مدارک راهنمایی می کند. پس از تایید، پنل شما در عرض سه تا چهار ساعت فعال و در دسترس شما خواهد بود.

در قسمت موضوع، کلمات کلیدی را انتخاب کنید که به شما در دسته بندی پیام ها کمک می کند زیرا این موضوع برای کاربر ارسال نمی شود. پس از انتخاب تصادفی یا متوالی، محدوده کد پستی محله مورد نظر یعنی 5 رقم اول را وارد کرده و سپس روی گزینه OK کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید. پس از کنترل و تایید تمامی مقادیر بر روی گزینه ارسال کلیک کنید تا پیامک تبلیغاتی شما مطابق کد پستی استان البرز و برای شهرها یا مناطق مورد نظر ارسال شود.

کد پستی ایرانسل

یک پیام کوتاه با اولین کد پستی به موبایل ارسال کنید

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از یک دقیقه