کد پستی استان آذربایجان غربی دایرکتوری تبلیغات منطقه ای

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

در میان شرکت های مختلف ارائه دهنده تابلوهای پیام کوتاه، پیامک ملی با ده سال سابقه یکی از قدیمی ترین برندها در زمینه بازاریابی پیامکی می باشد. برای ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان آذربایجان غربی استفاده از سرویس ملی پیامک را به شما توصیه می کنم. به این ترتیب علاوه بر ارسال پیامک منطقه ای، می توانید از مزایایی مانند ارسال پیامک برنامه ریزی شده، ارسال پیامک بر اساس جنسیت و … استفاده کنید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی آذربایجان شرقی

سپس عنوان پست البته هدر ارسال فقط برای دسته پیام در قسمت ارسال شده پنل شما است و برای گیرنده ارسال می شود. پس از انتخاب نوع تحویل بین تصادفی و سفارشی، محدوده کد پستی محله های مورد نظر را که شامل 5 رقم اول کد پستی است وارد کنید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی آذربایجان شرقی

ارسال پیامک با کد پستی ایرانسل

گزینه سوم ارسال پیامک بر اساس محل زندگی افراد است پیپام ارومیه مادر به این ترتیب کاربر می تواند در قسمت PMP شهر ارومیه را انتخاب کرده و از نقشه شهر هر محله و منطقه ای را که می خواهد انتخاب کند.

خوب حالا که با نحوه ارسال پیامک منطقه ای از طریق کد پستی استان آذربایجان غربی آشنا شدید بد نیست از تنوع کد پستی شهرهای استان نیز مطلع شوید تا بتوانید با توجه به مکان، پیامک هدفمند ارسال کنید. محل سکونت مخاطبان به همین منظور در جدول زیر انواع کد پستی شهرهای آذربایجان غربی را برای شما آماده کرده ایم:

ارومیه 57131 و 57591
شنوایی 57711 و 57791
بوکان 59591 و 59431
پیرانشهر 57991 و 57811
توکاب 59971 و 59916
فرزندان 58791 و 58641
حالت 58591 و 58131
سردشت 59891 و 59611
سلاما 58991 و 58811
ماکو 58631 و 58611
از بد 59341 و 59131
midandwab 59361 و 59351
پول نقد 57611 و 57691

خلاصه

هر کسب و کاری برای تبلیغات خود نیاز به آزمایش روش های مختلف برای جذب مشتری و افزایش فروش دارد. یکی از این روش های بازاریابی که بخشی از بازاریابی پیامکی است، ابزاری برای ارسال پیامک به صورت پایه است کد پستی استان آذربایجان غربی مادر به این ترتیب، کاربران می توانند تبلیغات هدفمند را بر اساس محل زندگی مخاطبان خود اجرا کنند. اما چگونه

تا اینجا در مقاله با ابزار کد پستی استان آذربایجان غربی آشنا شدید و می توانید بر اساس محل سکونت خود پیامک ارسال کنید. ماژول فوکوس برای استفاده. البته برای ارسال پیامک به محله ای در ارومیه می توانید از ابزار پیامک نیز استفاده کنید و از روی نقشه به هر محله ای که می خواهید پیامک ارسال کنید.

در مرحله بعد باید تمامی مقادیر را بررسی کرده و در نهایت با کلیک بر روی گزینه تایید، پیامک تبلیغاتی خود را با توجه به محل سکونت مشتریان خود ارسال کنید.

پس از کلیک بر روی منطقه مانند تصویر زیر اولین شماره تلفن همراه و ایرانسل آن محله به شما نمایش داده می شود و البته می توانید برای هرکسی که می خواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. در حال حاضر کاربران نمی توانند همزمان به ایرانسل و اپراتور پیامک ارسال کنند و باید برای هر دو شماره بانکی جداگانه اقدام کنند.

پیپام ارومیه

جدول کد پستی استان آذربایجان غربی

برای ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل باید دقیقا مراحلی که در پاراگراف قبل توضیح داده شد را طی کنید با این تفاوت که روی گزینه کد پستی ایرانسل کلیک می کنید. به این ترتیب پیامک تبلیغاتی شما با توجه به محل زندگی افراد به شماره های ایرانسل ارسال می شود.

برای ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان آذربایجان غربی دو شماره بانک کامل دارید که اولین بانک مربوط به شماره های همراه اول می باشد. بنابراین در مرحله اول وارد پنل شده و سپس بر روی گزینه هدف گذاری همراه اول کلیک کرده و متن پیامک را در صفحه جدید اول بنویسید. این اس ام اس را حتما توصیه می کنم

  • با کلمات ساده اما موثر بنویسید
  • ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس بازه زمانی
  • در زمان های نامناسب، مانند صبح زود یا دیروقت، پیامک ارسال نکنید
  • لینک وب سایت یا صفحه، آدرس فروشگاه یا روش تماس را در انتهای پیامک بنویسید

در ادامه مقاله ابتدا با پنل ارسال پیامک آشنا شده و در مرحله بعد می توانید یک پیامک منطقه ای بر اساس رابط کاربری پنل ملی پیامک ارسال نمایید.

پنل ارسال پیامک چیست؟

برای ارسال پیامک بر اساس محل زندگی مخاطب خود می توانید از ابزار کد پستی منطقه آذربایجان غربی استفاده کنید. من را در این روش ارسال دنبال کنید:

ارسال پیامک بر اساس کد پستی همراه اول

پنل اس ام اسبرای استفاده از این امکانات و سایر مزایای پنل پیامک می توانید با شماره تلفن 02163404 تماس گرفته و یا در سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا پنل ویژه شما بلافاصله فعال شود. همچنین می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق فیلم های آموزشی در اینستاگرام، یوتیوب و من یک کانال پیامکی ملی را لیست خواهم کرد دنبال کنید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر می توانید در انتهای متن برای ما بنویسید.

کد پستی آذربایجان شرقی

قابلیت ارسال از روی نقشه PM ارومیه

پنل ملی پیامکپنل پیام یک نرم افزار پیامک انبوه آنلاین و اینترنتی است و کاربران از طریق پنل ملی پیامک به بانک شماره کسب و کار، بانک شماره محله و پیامک جنسیتی و … دسترسی کامل دارند.