چگونه یک اس ام اس برنامه ریزی شده ارسال می کنید؟ (ارسال پیامک در اندروید و آیفون)

دانلود برنامه زمانبندی تلفن – تماس، پیامک، وای فای

برنامه برنامه ریزی شده برای آیفون

پیامک پنل یکی دیگر از نرم افزارهایی است که امکان ارسال پیامک های زمان بندی شده برای علاقه مندان را از طریق اینترنت فراهم می کند. پنل اس ام اس ابزاری به نام ارسال پیامک رویداد دارد که می توان از آن برای ارسال اس ام اس در تاریخ و ساعت خاصی استفاده کرد.

برنامه تایمر اس ام اس را دانلود کنید

ارسال پیامک برنامه ریزی شده از طریق پنل پیامک

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

برای ارسال پیامک برنامه ریزی شده از طریق برنامه زمان بندی شدهابتدا باید این نرم افزار را نصب کنید و سپس متن مورد نظر را بنویسید. حالا مخاطب مورد نظر را از لیست شماره تلفن ها پیدا کنید و زمان مورد نظر را برای ارسال پیام تنظیم کنید.

چگونه یک اس ام اس برنامه ریزی شده ارسال کنیم؟  چگونه یک اس ام اس برنامه ریزی شده ارسال می کنید؟

یک اس ام اس برنامه ریزی شده ارسال می کنددر دنیای امروز ما ابزارهای مختلفی در دست داریم تا بتوانیم در زمان صرفه جویی کنیم و ارتباط دوستانه با مشتریان و مخاطبان را حفظ کنیم. ارسال پیامک برنامه ریزی شده دقیقاً همان چیزی است که برای ارتباط بیشتر، اطلاع رسانی به موقع، تبریک و دلداری در چندین مناسبت تقویمی و به طور خلاصه، ارسال یادآوری به مشتری در صورت لزوم نیاز داریم.

برنامه های ارسال پیامک برنامه ریزی شده

بسیاری از کاربران به دنبال نصب برنامه یا نرم افزاری برای ارسال پیامک برنامه ریزی شده هستند، اما نمی توانند با گوگل پلی ارتباط برقرار کنند. آن دسته از افرادی که معمولا نرم افزار مورد نظر خود را از طریق “Application Market” دانلود می کنند، بهتر است برای پیشبرد کار از نرم افزار SMS Timer استفاده کنند. این نرم افزار یکی دیگر از برنامه های ارسال پیامک های زمان بندی شده است که با وارد کردن پیام و تعیین تاریخ ارسال آن استفاده می شود.

همچنین این برنامه برای افرادی ضروری است که می خواهند رویدادهای خاصی را به خاطر بسپارند اما به دلیل مشغله کاری مجاز به انجام این کار نیستند. این افراد ممکن است مشاغلی داشته باشند که یادآوری وقایع خاصی برایشان مهم است. با استفاده از این برنامه ها، ارسال پیامک برنامه ریزی شده آسانتر است.

استفاده از پیامک های زمان بندی شده تنوع زیادی دارد. این طیف شامل افراد عالی رتبه مانند تبریک رئیس جمهور برای سال جدید، اعلام پیش بینی یک رویداد غیرمنتظره مانند سیل توسط هواشناسی عمومی، تبلیغ یک محصول خاص در یک زمان خاص به مشتری، برای عروسی عاشقانه است. تبریک سالگرد مرد به همسرش

می توانید از طریق پنل پیامک برای مشتریان پیامک ویژه ارسال کنید. توضیحات مربوط به استفاده از این ابزار ب آموزش تصویری ارسال پیامک برنامه ریزی شده با تایمر اس ام اس میتوانی ببینی:

استفاده از ارسال اس ام اس برنامه ریزی شده

یک اس ام اس برنامه ریزی شده ارسال می کند با اهداف متفاوت، زندگی و کار را منظم‌تر از قبل کرده است، زیرا در دنیای دیجیتال امروزی، فرصت‌های زیادی از طریق پیامک به موقع در اختیار مردم قرار می‌گیرد. حالا ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه این پیام ها را ارسال می کنید؟

چگونه یک اس ام اس برنامه ریزی شده ارسال کنیم؟

یکی دیگر از ویژگی های این برنامه گزینه است پیام را تکرار کنید مادر برای این تکرار نیازی به چندین بار نوشتن پیامک نیست زیرا برنامه مورد نظر دارای گزینه هایی است که امکان استفاده از یک متن را چندین بار می دهد. این نرم افزار قابل نصب برای سیستم عامل iOS بر روی آیفون بوده و از اپ استور قابل دسترسی است. اگر می خواهید این برنامه را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید، می توانید آن را از گوگل پلی اندروید یا از لینک زیر دانلود کنید.

افراد دیگری هستند که دوستان زیادی دارند و مخاطبان مهمی دارند که ارتباط با آنها بسیار مهم است. این افراد می توانند از این نرم افزار برای ارسال پیامک های زمان دار استفاده کنند و آرزو کنند که دوستان و مخاطبان خود روزهای تعطیل و مناسبت های مختلف ارسال پیامک را به خاطر بسپارند.

برنامه زمانبندی شده نیز بر روی iOS نصب شده است. این رابط کاربری برای زمان بندی پیام های پیش نویس است و برای شروع اولین کار باید روی گزینه Create Massage کلیک کنید.

اکنون برنامه Scheduled دو گزینه را در اختیار شما قرار می دهد: گزینه اول ارسال پیامک در تاریخ مورد نظر و گزینه دوم انتخاب پیام رسان برای ارسال پیامک.

گزینه های برنامه زمان بندی شده

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی پیامکی و یا استفاده از پیامک های زمان دار با شماره 02163404 تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک مشاوره مورد نیاز خود را در خصوص استفاده از پیامک های زمان دار به صورت رایگان به شما ارائه دهند. همچنین می توانید صفحه قیمت ها را بررسی کنید نرخ ها با بررسی تابلوهای ارسال پیامک های مختلف، مناسب ترین سرویس را برای کسب و کار خود انتخاب کنید یا در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا بتوانیم به سرعت شما را راهنمایی کنیم.

پیامک برنامه ریزی شده

استفاده از نرم افزار ارسال پیامک برنامه ریزی شده

استفاده از ارسال اس ام اس برنامه ریزی شده برای مقاصد شخصی یا برای استفاده تجاری، ارسال پیام های ضروری را دائمی می کند. با ارسال پیامک برنامه ریزی شده دیگر نیازی به استفاده از رسیدهای سالیانه، یادداشت وظایف، تفویض وظایفی که هر کدام دارای ضریب خطای بسیار بالایی هستند، ندارید. این روش ارسال این قابلیت را دارد که پیامک شما را در دقیق ترین زمان برای یادآوری، انجام وظایف یا اطلاع رسانی ارسال کند.

اگر گزینه اول را انتخاب کنید، پیام مورد نظر فقط برای پیامک برنامه ریزی شده استفاده می شود. اما اگر گزینه دوم را انتخاب کنید، پیامک برای هر یک از پیام رسان هایی که انتخاب می کنید استفاده می شود. بهتر است گزینه اول را انتخاب کنید، زیرا بسیاری از افراد به اینترنت متصل نیستند، اما تقریبا همه از پیامک استفاده می کنند.

سپس به گزینه To رفته و گزینه یا گزینه های مورد نظر را از لیست مخاطبین انتخاب کنید. تاریخ و زمان مورد نظر باید با استفاده از گزینه When تنظیم شود. وقتی زمان ارسال پیام فرا می رسد، یک یادآوری در یک پیام دریافت خواهید کرد. هنگام انتخاب Send with ابزار ارسال را انتخاب کنید تا پیام در زمان مورد نظر به دست گیرنده برسد.

برای ارسال پیامک برنامه ریزی شده در گوشی اندرویدی باید از برنامه های زمان بندی پیامک استفاده کنید که اولین برنامه است. زمان بندی شده مادر

ارسال پیامک برنامه ریزی شده در اندروید

چگونه یک اس ام اس برنامه ریزی شده ارسال کنیم؟  چگونه یک اس ام اس برنامه ریزی شده ارسال می کنید؟