پیامک هدفمند چیست؟ + راهنمای ارسال پیامک هدفمند

ارسال پیامک هدفمند بر اساس کار این گزینه دیگری است که برای تبلیغ کسب و کار شما استفاده می شود. باید بدانید که هر شغلی مربوط به صنف یا اصناف خاصی است و برای جذب حداکثری باید ارسال پیامک به مشاغل و مشاغلتبلیغات دقیق تری فقط در بین مشتریانش وجود دارد. امکان ارسال اس ام اس به گروه های کاری کار را برای شما آسان کرده است. به عبارت ساده!

تا اینجا به تفصیل درباره ارسال پیامک هدفمند صحبت کرده ایم. ارسال پیامک هدفمند یک ابزار تبلیغاتی برای افزایش فروش، جذب مشتری و برندسازی است که می تواند با هزینه مناسب به هر کسب و کاری کمک کند.

ممکن است بخواهید از پیامک های هدفمند برای تبلیغ کسب و کار تازه راه اندازی شده خود استفاده کنید. برای مثال قصد دارید چند شهروند را از افتتاح کافی شاپ جدید خود مطلع کنید. برای این پیام می توانید بر اساس منطقه عمل کنید و از محل زندگی مردم کمک بگیرید، یعنی ابتدا همسایه ها و ساکنان محله خود را دعوت کنید. به پنل ارسال پیامک بروید و محله های مورد نظر را از روی نقشه برای دریافت پیام انتخاب کنید و سپس متن پیامک را بنویسید.

البته این گزینه فقط برای 17 شهر بزرگ ایران فعال است و برای ارسال پیامک منطقه ای در شهر باید از ابزار ارسال کدپستی استفاده کنید. برای این روش فقط باید کد پستی محله را داشته باشید و سپس یک پیامک هدفمند برای ساکنان آن محله ارسال کنید.

تبلیغات هدفمند بر اساس شغل و صنعت

یکی دیگر از خدمات مفیدی که برای ارسال پیامک هدفمند البته به مشترکان ایرانسل در نظر گرفته شده است، ارسال پیامک بر اساس محل سکونت است. در این روش تبلیغاتی یک پیامک هدفمند از طریق دکل ارتباطی ایرانسل به شماره افراد ساکن در منطقه مورد نظر ارسال می شود.

ارسال پیامک هدفمند

بنابراین با استفاده از پیامک های هدفمند می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید و فروش بهتری داشته باشید. اما چگونه در این مقاله مفصل در مورد ابزاری به نام پیامک هدفمند و در مورد روش های مختلف ارسال آن صحبت خواهیم کرد.

پیامک هدفمند چیست؟

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

با این نوع ارسال تقریباً می توانید مطمئن باشید که فقط برای ساکنان منطقه پیامک ارسال کرده اید. این ارسال به دلیل اتکا به محل سکونت شهروندان ممکن است نتایج بهتری نسبت به سایر نمونه های ارسال هدفمند داشته باشد.

خلاصه

با این روش ارسال پیامک شما بیهوده نیست و دقیقا به دست کسانی می رسد که به کالا و خدمات شما نیاز دارند.

از طریق دکل ارتباطی ایرانسل پیام دهید

برای دریافت سامانه می توانید در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت نام کنید و یا با شماره 02163404 تماس بگیرید تا سامانه به سرعت فعال شود.

فعال سازی فوری پنلپیام های متنی هدفمند اغلب برای اطلاع رسانی به یک گروه خاص و برای اهداف تبلیغاتی مختلف انجام می شود. برای اینکه پیامک های هدفمند منجر به رونق کسب و کار شما شود، باید از سیستمی استفاده کنید که بانکی از اعداد جامع و تمامی ابزارهای ارسال پیامک را در اختیار شما قرار دهد. بر این اساس سامانه پیام کوتاه ملی پیام کوتاه را خدمت شما معرفی می کنم که جدا از ابزار ارسال پیامک هدفمند، پشتیبانی روزانه و آموزش کار با سامانه را نیز به کاربران خود ارائه می دهد.

پیام های متنی ارسال شده با هدف از پیش تعریف شده برای افراد یا گروه های خاص، پیامک های هدفمند هستند. برای ارسال این نوع پیامک ها باید مخاطب را به خوبی بشناسید. بدون برنامه ریزی از ارسال و ارسال پیامک خودداری کنید. زمان بندی برای ارسال پیام های هدفمند بسیار مهم است، زیرا بدون آن نمی توان بازخورد تبلیغات پیامکی را افزایش داد.

راهنمای ارسال پیامک هدفمندارسال پیامک هدفمند آنقدرها هم سخت نیست، فقط باید جامعه هدف و مشتریان خود را به خوبی بشناسید تا بدانید برای هر یک از آنها چقدر تبلیغ کنید و با چه روش هایی بیشتر در نظر آنها باشید. به همین دلیل در مورد ارسال پیامک هدفمند بر اساس سامانه ملی پیامک توضیح خواهم داد. فیلم ارسال پیامک به شماره های بانکی اصناف، مشاغل، مناطق به این نگاه کن:

ارسال بر اساس منطقه جغرافیایی

راهنمای ارسال پیامک هدفمند

پیام های تبلیغاتی زیادی در طول روز بین افراد رد و بدل می شود، اما تنها درصد کمی از آنها هدفمند و برای کاربر مفید است. اگر کسب و کاری دارید و به دنبال سود از طریق تبلیغات هستید و می خواهید با کمترین هزینه بهترین نتیجه را بگیرید، باید بدانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید پس این هنوز هم بهترین ابزار تبلیغاتی است پیامک تبلیغاتی ویدئویی مناطق پیامک تبلیغاتی مناطق پیامکی در سطح کشور دیدن:

با رعایت زمان بندی می توانید در ذهن مشتری بمانید. زیرا به این ترتیب نام برند شما در ذهن می ماند و بر سر زبان ها می ماند. به عبارت ساده، مشتریان کسب و کار شما را از طریق بازاریابی دهان به دهان دنبال می کنند.

راهنمای ارسال پیامک هدفمند

اگر حوزه تجارت شما تجارت فولاد است، مشتریان شما شهروندان عادی نیستند و باید برای تبلیغات به گروه های خاصی مراجعه کنید. پیام های متنی هدفمند بر اساس تعامل دقیقاً این تبلیغات را ممکن می کند جزئی و متمرکز شده است پنل ارسال پیامک را در اختیار شما قرار داد تا بتوانید به هر زیر گروه کاری در هر منطقه ای که می خواهید پیامک ارسال کنید.