پیامک تبریک 22 شهریور روز برنامه نویس (برای همسر، همکار و …)

[کل: ۰ میانگین: ۰]

پیام روز برنامه نویسان

با استفاده از متن و تصاویر تبریک روز برنامه نویس در این مطلب می توانید روز جهانی برنامه نویس را به همسر، دوست یا همکار خود تبریک بگویید.

بهترین اس ام اس های طنز تبریک روز برنامه نویسبهترین اس ام اس های طنز تبریک روز برنامه نویس

روز جهانی برنامه نویس 13 سپتامبر مصادف با 22 شهریور است. این روز که دویست و پنجاه و ششمین روز هر سال در نظر گرفته می شود، عدد 100 در پایه 16 است. دلیل انتخاب عدد 256 به عنوان روز برنامه نویس این است که عدد 256 بزرگترین توان 2، کمتر از 365 روز، که تعداد روزهای یک سال است. از طرفی در سیستم باینری کامپیوتری تعداد اعداد منحصر به فرد قابل تولید توسط یک بایت 256 عدد می باشد که می توان گفت این عدد برای برنامه نویسان بسیار آشناست.

در 22 سپتامبر به عنوان روز برنامه نویسان به مناسبت این روز، پیام‌ها و متن‌های تبریک فراوانی وجود دارد که افراد می‌توانند از آن‌ها برای تبریک روز جهانی برنامه‌نویس به دوستان و آشنایان یا همسر برنامه‌نویس خود استفاده کنند.

در سال 2009، وزارت ارتباطات روسیه درخواست بررسی چنین روزی را اعلام کرد و در نهایت 13 سپتامبر توسط رئیس جمهور روسیه به عنوان روز برنامه نویس اعلام شد.

بهترین تبریک روز برنامه نویسبهترین تبریک روز برنامه نویس

شغل برنامه نویسی از آن دسته مشاغلی است که گاهی اوقات مجبور می شوید 24 ساعت بدون وقفه روی برنامه خود کار کنید تا در نهایت با دیدن نتیجه کارتان نفس راحتی بکشید. گاهی اوقات، دیدن یک پیامک طنز برای روز برنامه نویس، از طرف همسر یا دوست، احساس خوشایندی خواهد بود.

خلاصه

روز برنامه نویسان برای اولین بار در روسیه به رسمیت شناخته شد. در سال 2002، یکی از کارمندان یک شرکت کامپیوتری نامه ای به دولت روسیه فرستاد و خواستار شناسایی برنامه نویسان شد.

برنامه نویسان از جمله افرادی هستند که در دنیای امروز نقش موثر و پررنگی دارند. بر این اساس انصاف است که یک روز در سال را روز برنامه نویس اعلام کرده و برای بزرگداشت عزیزانشان استفاده کنند. در این مطلب مجموعه ای از بهترین متن های تبریک روز برنامه نویس را آماده کرده ایم.

روز برنامه نویس چه روزی است؟تاریخ امروز برنامه نویس

به این مقاله اشاره کنید