پنل پیامک رایگان چیست و چه کاربردی دارد؟

در مورد مفهوم بیشتر بدانید پنل اس ام اس رایگان و مزایای آن، پیشنهاد می کنیم ادامه مقاله را مطالعه کنید.

پنل اس ام اس رایگان برای ایده

شاید برخی از مشتریان با شنیدن رایگان بودن پنل پیامک به اشتباه متوجه شوند که این ویژگی به معنای ارسال پیامک رایگان است. البته این شبهه به دلیل برخی تبلیغات جعلی و کذب خدمات دیگر مطرح شد. در واقع چیزی به نام پنل پیامک رایگان وجود ندارد. زیرا این سرویس به اندازه هر سرویس دیگری هزینه دارد. برای ارسال پیامک با این قابلیت یا به صورت جداگانه باید مبلغی مطابق شماره پرداخت شود. برای وضوح بیشتر، مایلیم توضیح دهیم که در صورت درخواست پنل اس ام اس رایگان بنویسید چه امکاناتی دریافت می کنید.

پنل اس ام اس رایگان
اولین مزیت بزرگ پنل SMS.ir ثبت رایگان آن است. در واقع با ثبت نام در این وب سرویس، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای اولین مرحله ارسال پیامک نیست. با توجه به این ویژگی، علاوه بر تشویق کسب و کارها و افراد به ارسال پیامک، سعی کرده ایم از همان ابتدای تبلیغات، هزینه های ثبت نام را بر آنها تحمیل نکنیم.

2. امتیاز تخفیف برای مشتریان

استفاده از گزینه درج شماره تلفن و درج شماره تلفن همراه تعداد تلفن های سامانه از دیگر مزایای پنل پیامک رایگان است. همچنین می توانید شماره مشتریان یا همکاران خود را در گروه های مختلف بدون محدودیت در قسمت دفترچه تلفن نگه دارید. اعداد را می توان به صورت جداگانه یا با استفاده از یک فایل اکسل ذخیره کرد.

چگونه پنل پیامک رایگان را دریافت کنیم؟

[کل: ۶ میانگین: ۴.۳]

ایده پردازان پس از ثبت نام، خرید پنل مورد نظر و ارسال پیامک به مشتریان وفادار خود تخفیف پلکانی می دهد. این تخفیف ها می تواند بر اساس تعداد ارسالی باشد. همچنین از طریق این کدهای تخفیف که اغلب در مناسبت ها و کمپین های مختلف برای مشتریان ارسال می شود، امکان ارسال عمده با قیمت بسیار مناسب را خواهید داشت.

3. ارسال پیامک گروهی، بر اساس نقشه و شماره تلفن

یکی از مهم ترین ویژگی های ارسال پیامک چه به صورت تبلیغاتی و چه به صورت محدود (شخصی) این است که به صورت جداگانه ارسال می شود. پس از خرید پنل اس ام اس می توانید به راحتی و بدون مشکل به شماره های مختلف پیام ارسال کنید. طراحی رابط کاربری پنل ایده پرداز و همچنین پشتیبانی آنلاین به کاربر این امکان را می دهد که بدون نگرانی پیامک ارسال کند.

نظرات کاربران

اما با گزینه ارسال بر اساس نقشه جغرافیایی می توانید با انتخاب منطقه یا شهر مورد نظر از شماره های موجود در بانک اعداد، تعداد پیامک مورد نظر را انتخاب کنید. در این قسمت از ارسال، شما می توانید چندین حوزه را انتخاب و ارسال کنید.

ارسال پیامک به مخاطب یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی است. با گذشت سال ها و ظهور روش های جدید بازاریابی از جمله بازاریابی دیجیتال و تبلیغات آنلاین، پیامک همچنان بازخورد قابل توجهی از کاربران دریافت می کند. کسب و کارهایی که می خواهند از این روش استفاده کنند، برای ارسال با حجم بالا نیاز به خرید پنل پیامک دارند. سایر افرادی که می خواهند به صورت محدود ارسال کنند باید از این پنل ها نیز خرید کنند. شرکت خدمات و خدمات اینترنتی ایده فردازان با ارائه گزینه ای ویژه به مشتریان خود یعنی پنل پیامک رایگان این امکان را به آنها می دهد که با ثبت نام رایگان از هزینه اولیه جلوگیری کنند.

پنل اس ام اس رایگان ایده ها یعنی ثبت نام رایگان در این سرویس. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه برای ثبت نام در سایت و قبل از ارسال پیامک هزینه ای دریافت می کنند. ثبت نام در پنل ما رایگان است اما هزینه ارسال پیامک طبق درخواست مشتری باید پرداخت شود.

ویژگی های پنل پیامک رایگان

1. ثبت نام رایگان

این مقاله را نشان می دهد

پس از ورود به وب سایت SMS.ir می توانید به قسمت برنامه های پیشنهادی و پنل کاربری پیامک می توانید با پنل های مختلف ما آشنا شوید. علاوه بر پنل رایگان از پنل های برنزی، نقره ای و طلایی برای ارسال عمده با امکانات کامل و استثنایی استفاده کنید. پس از ثبت نام رایگان، یک حساب کاربری به عنوان یک کاربر فعال ایجاد می کنید، برای تکمیل آن باید تمام مدارک مورد نیاز را وارد کنید. پس از فعال سازی حساب کاربری، اکنون می توانید با افزودن متن پیامک و شماره های مورد نظر، اولین پیامک خود را ارسال کنید. از دیگر امکانات قابل استفاده در وهله اول از پنل رایگان می توان به خط 14 رقمی، نرخ متغیر و پرداخت هدیه 10 پیامکی اشاره کرد.