پنل اس ام اس لامرد با 30 درصد تخفیف بازاریابی پیامکی را جدی بگیرید

لامرد یکی از شهرستان های شهرستان فارس است. این شهرستان در جنوب استان فارس و نزدیک به بوشار زیبا و دیدنی قرار دارد و همین امر این شهرستان را به موقعیتی استراتژیک در تجارت، صادرات و واردات کالا تبدیل کرده است.

شماره پیامک بانک لیومیبانک شماره پنل اس ام اس لامرد با 8458 شماره اعتبار و 8873 شماره سیم کارت ثابت گزینه مناسبی برای ارسال پیامک انبوه کاربران است. البته بسیاری از کاربران آرزو می کنند که ارسال انبوه به نتایج مثبت، یعنی فروش بالا منجر نشود! طبق آمار رسمی، تقریبا 40 تا 50 درصد مخاطبان مشتاق دریافت پیامک های تبلیغاتی و 98% این پیام های ارسالی خوانده می شوند پس اگر می خواهید پیامک ارسالی نتیجه خوبی داشته باشد به نکات مهم توجه فرمایید.

پنل اس ام اس لامرد نرم افزاری برای ارسال و دریافت پیامک انبوه است که در اینترنت و شبکه در اختیار تمامی کاربران قرار می گیرد. پنل پیامک لامرد دارای دو خط عمومی و خصوصی می باشد که در این میان خطوط خصوصی فقط برای یک کاربر در نظر گرفته شده و قابلیت دریافت پاسخ از مشتریان را دارد. به همین دلیل از طریق خطوط اختصاصی می توان با انجام نظرسنجی و تست پیامکی، سامانه دریافت نظرات و پیشنهادات را راه اندازی کرد و مستقیماً نظر خریدار را شنید.

خطوط پیامکی با شماره های مختلف از جمله 1000، 2000، 3000، 50004 و … در اختیار کاربران مختلف قرار می گیرد تا بتوانند پیامک های تبلیغاتی را دریافت کنند. حال کاربران مختلف برای دسترسی به این مزایا و خدمات پیامکی باید به کدام شرکت مراجعه کنند؟

ملی اس ام اس بهترین سامانه پیامکی تبلیغاتی

اولین سوال در ابتدای هر کسب و کاری این است که چگونه می توان رقبای قوی در بازار را دور زد، مشتریان بیشتری جذب کرد و هر ماه فروش بیشتری نسبت به ماه قبل داشت؟!

اول از همه بهتر است در ساعات نامناسب روز پیامک ارسال نکنید، مثلاً صبح زود یا اواخر شب حتما آدرس وب سایت یا فروشگاه را برای مشتری قید کنید.

 • یک پیام کوتاه جذاب بنویسید
 • پیشاپیش از خرید شما سپاسگزاریم
 • برای خرید بعدی خود کد تخفیف ارسال کنید
 • در صورت تمایل مشتریان، از آنها دعوت کنید تا به باشگاه مشتریان بپیوندند.

نگاهی به شورش

برای ثبت نام از کد تخفیف 30 درصدی که به شما داده ایم استفاده کنید و در سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا همکاران تیم فروش و پشتیبانی با شما تماس بگیرند. برای اینکه فوراً مدرک خود را به عنوان یک شخص دریافت کنید واقعی یا قانونی با سفارش خط اختصاصی پنل خود را تا 4 ساعت آماده و دریافت کنید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می توانید در انتهای متن برای ما مکاتبه کنید و یا با شماره 02163404 تماس بگیرید تا به تمامی سوالات شما در خصوص ارسال پیامک تبلیغاتی پاسخ دهیم.

پس پنل اس ام اس لامرد چیست؟ با چه سرمایه ای می توان تبلیغات پیامکی را شروع کرد؟ با ما همراه باشید تا به سوالات مهم شما در زمینه تبلیغات پیامکی پاسخ دهیم.

سیستم ارسال پیامک چیست؟

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

ملی پیامک یکی از شرکت های ارائه دهنده پنل اس ام اس لامرد است که سیستمی کامل با بهترین مزایا، نرخ مناسب و تیم پشتیبانی مجرب در اجرای پیامک تبلیغاتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. از مهمترین مزیت های ملی پیامک می توان به ارسال پیامک با نرخ مناسب، آموزش کامل نحوه کار با پنل از طریق ویدئوهای یوتیوب و دستگاه های پیامکی ملی نقل شده است. البته در زیر به دیگر ویژگی های مهم شرکت ملی پیامک به اختصار اشاره کردیم:

 • پشتیبانی روزانه از کاربران
 • شماره به روز رسانی بانک ایرانسل و اولین بانک
 • امکان ارسال پیامک بر اساس جنسیت (ویژه بانک شمر ایرانسل)
 • امکان ارسال پیامک طبق کارگروه های لامرد و ناحیه فارس
 • امکان ارسال پیامک بر اساس محل زندگی مشتریان و اجرای تبلیغات منطقه ای
 • ارائه خدمات وب و افزونه های پیامک مخصوصا برای کاربرانی که دارای وب سایت و اپلیکیشن هستند
 • آموزش کامل ترفندهای فروش، بازاریابی و جذب مشتری از طریق دوره کوتاه بازاریابی پیامکی رایگان

شماره بانک جامع پنل اس ام اس لامرد

پنل ملی پیامکاکنون که با پنل اس ام اس لامرد و مزایایی که در اختیار شما قرار می دهد آشنا شدید، وقت آن است که یک پنل اختصاصی برای کسب و کار خود داشته باشید.

بر اساس سرشماری رسمی کشور در سال 1394، لمور با جمعیتی بالغ بر 29380 نفر هجدهمین شهر پرجمعیت استان فارس است و در سال های اخیر به دلیل کشف مخازن گاز در حوالی عسلویه توسعه یافته است. رمز موفقیت در تبلیغات در این شهر ارسال پیامک های اولیه از طریق پنل اس ام اس لامرد است که مالی اس ام اس تمامی شرایط را برای شما فراهم کرده است.

خلاصه

ابزارهای تبلیغاتی مختلف و متنوع اما این بار ابزاری به نام می خواهیم پنل اس ام اس لامرد من شما را معرفی می کنم تا اگر کسب و کار شما مشتریانی از سراسر شهرستان و سراسر کشور دارد، بتوانید با آنها تعامل داشته باشید و تبلیغات اولیه را با بهترین هزینه اجرا کنید.