پنل اس ام اس خارجی – پنل اس ام اس – سامانه پیامک

بدون شک یکی از بهترین پنل های پیامکی برای کسب و کارهای کوچک، سامانه متنی Textedly است که به کسب و کارهای کوچک خدمات ارائه می دهد و مسیری برای پیشرفت و رشد کسب و کار ایجاد می کند. گروه های تقسیم بندی شده برای کمپین های متعدد ایجاد کنید و از مخاطبین خود پیامک دریافت کنید.

پنل پیامک Sendpuls

البته سامانه پیامکی فراز دارای ضمانت بازگشت واقعی است که به شما کمک می کند اگر متوجه شدید که سامانه پیامکی برای شما مفید نیست، می توانید در پنل پیامک درخواست بازپرداخت کنید.

سامانه ارسال پیامکبا بررسی سایت های ذکر شده در بالا و تست قابلیت های این سیستم ها به این نتیجه می رسیم که امکانات پنل پیامک در همه کشورها تقریبا یکسان است.

در سامانه پیامکی پرز خطوط 14 و 15 رقمی اپراتور 5000 به صورت رایگان فعال می شود و می توانید خطوط پیامکی را از اپراتورهای دیگر مانند اپراتور 1000 یا اپراتور 9000 و … خریداری کنید.

سامانه پیامک SimpleTexting

در بحث سرویس پیام کوتاه خارجی و بحث بازاریابی در پنل پیامک خارجی بدون شک پیامک ez یکی از نام های مطرح در زمینه بازاریابی پیامکی به حساب می آید، این پنل پیامک خارجی در لیست پنل های پیامکی خارجی قرار می گیرد. با توجه به نیاز کاربرانش امکانات مختلفی را ارائه می دهد.

سامانه پیام کوتاه SimpleTexting نسبت به سایر سامانه های پیام کوتاه خارج از کشور سرعت ارسال پیام کوتاه کمتری دارد و البته امکاناتی مانند ارسال پیامک به مشاغل و تراکنش ها (برای ارسال پیامک به کسب و کار و تراکنش های پیامکی در سامانه فراز کافیست وارد پنل کاربری خود شوید. و گزینه Send > Send را از منو انتخاب کنید SMS > Send jobs را انتخاب کنید و با کلیک بر روی شعبه مورد نظر و انتخاب شهر و منطقه خود به مشاغل مورد نظر پیامک ارسال کنید.)

به گفته کاربرانی که نظر خود را اعلام کردند پنل پیامک Twilio یکی از باکیفیت ترین و سریع ترین سیستم های ارسال پیامک خارجی است که نسبت به سایر سیستم ها برتری دارد.

یکی از بهترین و بهترین سامانه های پیامکی در خارج از کشور، پنل پیامکی Twilio است، البته در خارج از کشور از بازاریابی انبوه پیامک و پیامک استفاده نمی شود، یعنی در داخل ایران، ارسال پیامک انبوه بدون اطلاع مخاطب غیرقانونی است و به خصوص برای ارسال پیامک از طریق این امر مرسوم است. از پنل پیامک برای وب سرویس یا ارسال پیامک به باشگاه مشتریان خارج از کشور استفاده کنید.

البته ویژگی هایی مانند احراز هویت دو مرحله ای; اینترنت منعطف؛ یادآوری جلسات و رویدادها اطلاع رسانی رویدادها یکی از ویژگی های خاص این پلتفرم است. اگر دغدغه شما ارسال پیامک به خارج از کشور است، پنل پیامک فراز امکان ارسال پیامک به خارج از کشور را در اختیار شما قرار می دهد.

وب سایت پیامکی EZ SMS

سامانه sendpuls در زمینه ارسال پیام و ایمیل مارکتینگ نیز فعالیت می کند و یکی از خدمات این شرکت سامانه پیامکی می باشد. البته خدمات این شرکت به این موارد ختم نمی شود و می توانید از خدمات این شرکت در زمینه CRM یا سرور smtp نیز استفاده کنید.

مقایسه سیستم های پنل پیامک خارجی با سامانه پیامکی ایرانی

مانند دریافت پیامک در خطوط اختصاصی SMS برای کاربر. لازم به ذکر است دریافت پیامک یکی از امکانات رایگان سامانه پیامک پراز می باشد و با دریافت خط اختصاصی شما کاربر گرامی می توانید پیامک دریافت نمایید.

هر کشوری پنل پیامک مخصوص به خود را دارد، گاهی اوقات در برخی کشورها چندین پنل پیامک وجود دارد و البته ممکن است برخی از سامانه های پیامکی خارجی به کشورهای مختلف خدمات ارائه دهند. در ادامه به ارائه و بررسی چند سامانه پیامکی خارجی می پردازیم. البته لازم به ذکر است که متاسفانه با توجه به قیمت ارز استفاده از پنل پیامک خارجی برای افراد مقیم ایران به صرفه نخواهد بود اما پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید تا حداقل به معروف ترین سامانه پیامکی خارج از کشور را بشناسید.

سایت پنل اس ام اس Twilio

یعنی با استفاده از اینترنت می توانید تبلیغات پیامکی انبوه ارسال کنید و نیازی به دانش خاصی ندارید. با توجه به محیط کاربری ساده و مناسبی که ایجاد کرد، توانسته مشترکین و کاربران زیادی را به خود جذب کند.

این پنل اس ام اس خارجی یکی از مناسب ترین سامانه های پیامک خارج از کشور است و از قابلیت ارسال پیامک از اینترنت پشتیبانی می کند، در واقع پنل اس ام اس یک نرم افزار تحت وب است و پنل اس ام اس از طریق اینترنت پیامک ارسال می کند.

یکی از بهترین ویژگی هایی که سیستم پیامک SimpleTextin را از سایر سامانه های پیامکی خارجی متمایز می کند، قابلیت آزمایشی رایگان این سامانه پیامکی است که به آنها امکان می دهد تا تعداد محدودی از خدمات خارجی را برای تست تا 14 روز بدون پرداخت هزینه اولیه شارژ کنند. ما در ارتباطات زرین آسیا و سامانه پیامک فراز با ایجاد پنل پیامک دمو و پنل پیامک رایگان این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم تا سامانه پیامک را برای مشتریان خود تست کنیم تا مشتریان بدون دغدغه نسبت به خرید پنل پیامک اقدام کنند.

در سامانه های پیامکی ایرانی مانند فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک منطقه ای وجود دارد. کسب و کار و انجمن ارسال و دریافت اس ام اس API SMS ارائه شده است و تنها با ثبت نام پنل اس ام اس رایگان می توانید به تمامی امکانات ذکر شده در پنل های پیامکی خارجی دسترسی داشته باشید.