پنل اس ام اس برای خودروسازان + مزایای پنل اس ام اس برای خودروسازان

تبلیغات خودروسازان

پنل پیامک خودروسازان اولین قدم برای تبلیغات است

خبرنامه پیامکی نمایشگاه خودروغرفه داران می توانند این پیام های مهم را از طریق خبرنامه پیامکی ارسال کنند. کافی است شماره سامانه را برای مشتریان خاصی ارسال کنید و از آنها بخواهید که کد یا کلمه ای مختص به سامانه ارسال کنند. اکنون می توانید گروهی از مشتریان وفادار و ثابت داشته باشید که مشتاقانه منتظر دریافت پیام های شما هستند. همچنین می توانید تعداد این دوستان را به عنوان دفترچه تلفن در پنل ذخیره کنید، فقط شرایط را به خاطر بسپارید لغو عضویت حتما در پنل تنظیم کنید و به دوستان اطلاع دهید.

ارسال کارت ویزیت الکترونیکی

اگر هنوز سوالی در مورد سیستم دارید یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، می توانید در انتهای این متن با ما بنویسید. همچنین اگر تجربه ای در زمینه پنل پیامک و پیامک تبلیغاتی دارید، خوشحال می شویم آن را با ما و مخاطبان وبلاگ ملی پیامک در میان بگذارید.

اما تنها مزیت پنل برای تبلیغات خودروسازان فقط ارسال پیامک با هزینه مناسب نیست. در ادامه به مهم ترین مزیت های تبلیغات فروش خودرو از طریق پیامک اشاره می کنیم:

تبلیغات انبوه و تبلیغات ساده

مزایای استفاده از پنل پیامکی خودروسازاناولین مزیت تبلیغات خودروسازان از طریق سامانه پیامکی حمل و نقل عمده مادر تقریباً هر کسب و کاری می تواند از پیامک انبوه برای تبلیغات خود استفاده کند. در همین حال، پانل شماره بانک اطلاعات جامع و به روزی را ارائه می دهد تا بتوانید با جدا کردن افراد بر اساس منطقه، محله یا حتی شغل، پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید.

برای استفاده از تمام ویژگی هایی که ارائه کرده ایم، سامانه ملی پیامک او یک رابط کاربری ساده و آسان برای شما طراحی کرده است که همگی به زبان فارسی توضیح داده شده است. همچنین فیلم های آموزشی استفاده از پنل را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با خیال راحت از سیستم استفاده کنید.

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

نمایشگاه خودرو مانند بسیاری از مشاغل دیگر گروه مخاطب خاصی دارد و محصولات ویژه ای را برای آنها نگه می دارد، در صورت برگزاری مراسم یا نمایشگاهی مانند رژه خودروهای قدیمی یا رونمایی از جدیدترین خودروهای موجود در بازار، سفارش ویژه ای ارسال می کند. و ابتدا آنها را سفارش می دهد.

برای مدیریت، ارسال و دریافت پیامک استفاده می شود و هزینه های آن بسیار کمتر از ارسال پیامک با تلفن همراه است. بنابراین در همان ابتدای کار برای نمایشگاه خودروی خود باید پنل ارسال پیامک داشته باشید و تبلیغات را قوی شروع کنید.

مزایای استفاده از پنل پیامکی خودروسازان

خوب، اول در مورد آن صحبت کنیم مهم ترین یک ابزار تبلیغاتی برای فروش خودرو با پیامک، یعنی سامانه ارسال پیامک هیچ چیزی. سامانه ارسال پیامک نرم افزاری مبتنی بر وب است که توسط ارائه دهندگان پنل در اختیار کاربران قرار می گیرد. پنل اس ام اس

شاید اگر همین الان از شما در مورد تبلیغات خودروسازان و نمایندگی های خودرو بپرسم، فقط به بیلبوردهای بزرگی که در بزرگراه های شهر به چشم می خورد فکر کنید. این بیلبوردهای تبلیغاتی تنها به نام نمایندگی محدود شده و تصاویری از خودروهایی مانند بنز، هوندا و بی ام و را نشان می دهد. اما آیا واقعاً بیلبورد تنها راه تبلیغ نمایشگاه اتومبیل است؟ باید خیلی صادقانه بگویم خیر!! مثالی که زدم فقط برای دوره ای است که آژانس شما توانایی آن را داشت نام تجاری Cond و Account در بازار غوغایی به پا کرده است، در نتیجه هزینه های اجاره بیلبورد برایش اهمیت چندانی ندارد. اما در ابتدا که نام شما برای کسی شناخته نشده است، باید از راه های ارزان تر و مناسب تری مانند مثلا استفاده کنید پنل پیامکی خودروسازان فکر کردن اگر نظری در مورد آن ندارید، با من همراه شوید تا به طور مفصل در مورد آن صحبت کنیم.

پس اگر تصمیم خود را جدی می گیرید همین الان با شماره 02163404 تماس بگیرید تا در پیامک خودرو خود را تبلیغ کنید و برای پنل اقدام کنید. البته راه بهتری هم هست، در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا همکاران تیم پشتیبانی با شما تماس بگیرند و شما را برای دریافت پنل راهنمایی کنند.

خلاصه

پنل پیامکی خودروسازانتا اینجا با کمک پیامک با تبلیغات خودروسازان آشنا شدید و اکنون می دانید که استفاده از پنل تنها برای جذب مشتری نیست. شما می توانید برای با مخاطب تعامل داشته باشید و البته برای ارائه تسهیلات ویژه به مشتریان خاص از سامانه ارسال پیامک استفاده کنید. فروش اقساطی انجام دهید و پیامک در نظر گرفته شده برای آن را در زمان مناسب ارسال کنید. به عبارت ساده، هزینه های تبلیغاتی شما با پنل اس ام اس بسیار کمتر می شود و می توانید با اطمینان بیشتری وارد برندسازی شوید و در ذهن مشتری برای دریافت آن تبلیغات گران بیلبورد بمانید.

این ویژگی خاص پنل دو مزیت مهم دارد. اولاً باعث می شود لیستی از افرادی که علاقه مند به دریافت کارت ویزیت شما بوده اند به دست آورید و ثانیاً کارت شما دیگر گم نشود یا تبدیل به سطل زباله شود.

شرایط ویژه فروش اقساطی

کارت ویزیت برای تبلیغات خودروسازان ضروری است اما سامانه ارسال پیامک پیشنهاد جذاب تری برای شما دارد. به جای کارت ویزیت کاغذی، که ممکن است بسیاری از آنها دور ریخته یا حتی گم شوند، در بخش ابزارهای ویژه سیستم، کارت ویزیت الکترونیکی Detach Now هر چیزی که می خواهید مانند آدرس و شماره تلفن، اطلاعات ویژه و موارد مهم را به صورت پیامک برای مشتری ارسال کنید.

مهمترین نکته در ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه، جذابیت و اثربخشی آن است متن اس ام اس برای جلب توجه مخاطب است. برای شروع می توانید از بروشور بازاریابی پیامکی استفاده کنید و شروع به ارسال پیامک کنید. همچنین اگر وب سایت یا صفحه اینستاگرام دارید، می توانید تعامل بیشتری با مشتری داشته باشید ارتباط دادن گیرنده مربوطه را از این طریق بفرستید.

خبرنامه پیامکی برای ارسال پیام به اعضای خاص

ارسال پیامک یادآوری برای پرداختدر نهایت، به لیزینگ در حال آمدن است اگر شرایط نمایشگاه شما به گونه ای است که می توانید خودرو را به صورت اقساطی بفروشید، پیشنهاد می کنم ابتدا از طریق ارسال انبوه به مخاطبان اطلاع دهید و پس از جذب مشتری، تاریخ پرداخت را به صورت اقساطی در سامانه تعیین کنید. با شروع فروش اقساطی می توانید سیستم پیامک را در قسمت ابزار ویژه، ارسال پیامک پولی، در زمان پرداخت و یا حتی کمی زودتر پیکربندی کنید. یادآوری اس ام اس برای مشتری ارسال کنید.

آشنایی با پنل ملی پیامک