پنل ارسال پیامک چیست؟ (+ استفاده از آن و نحوه خرید سامانه پیامکی)

پاسخ ما قطعا برای شما کافی است. در پنل پیامک امکان گزارش گیری با دقت بسیار بالا وجود دارد. هنگامی که یک پیام متنی ارسال می کنید، می توانید وضعیت پیام متنی ارسال شده را مشاهده کنید. در این صورت با سه حالت مواجه خواهید شد:

  1. وضعیت به تلفن رسید
  2. وضعیت ارتباط
  3. به تلفن نرسیده است (در این صورت هزینه شما مسترد خواهد شد).

اگر به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید، فقط تلفن خود را بردارید و شماره را بگیرید 02163404 اگر علاقمند به راه اندازی کمپین پیامکی تبلیغاتی هستید، کارشناسان فنی ملی اس ام اس می توانند بسته به نوع فعالیت و کسب و کار شما روش ها و روش های تبلیغاتی مختلفی را ارائه دهند و به کسب درآمد بیشتر شما کمک کنند.

همانطور که می توانید از طریق پنل پیامک به مشتریان پیامک ارسال کنید، آنها نیز می توانند برای شما پیامک ارسال کنند!

یکی دیگر از ویژگی های جذاب تابلوهای پیامک تبلیغات مبتنی بر شغل است. این ویژگی زمانی استفاده می شود که مشتریان از یک شغل یا حرفه خاص باشند، در این صورت تبلیغات اس ام اس ارزان حتی بهتر از تبلیغات تلویزیونی گران قیمت است. زیرا با شناسایی مخاطبان مناسب، پیامک را به افراد مناسب تحویل خواهید داد.

در واقع پنل پیامک یک ویژگی عالی برای تعامل با مشتریان شماست. با استفاده از سامانه پیامکی می توانید نظر مردم را در مورد کسب و کار خود جویا شوید، مسابقات پیامکی را برگزار کنید و بسیاری موارد دیگر که می تواند به سود کسب و کار شما باشد.

قابلیت گزارش دهی

همان مثال قبلی را در نظر بگیرید. فرض کنید باغ شما در منطقه پونا واقع شده است. به نظر شما منطقی است کسی که در همان منطقه زندگی نمی کند و در نزدیکی پونا کار نمی کند فرزندش را در مهدکودک شما ثبت نام کند؟
قطعا دوباره نه! با استفاده از قابلیت ارسال منطقه ای می توان فقط ساکنین فانک را هدف گرفت و همچنین با استفاده از گزینه ارسال از دکل ارتباطی (BTS) می توان فقط برای کسانی که به فانک سفر می کنند پیامک ارسال کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ارسال BTS، به مقاله مراجعه کنید “ارسال پیامک از طریق آنتن ارتباطیخواندن “

پست بر اساس شغل

پنل پیامک در واقع نرم افزاری در فضای اینترنت است که به شما امکان مدیریت مشتریان و ارسال پیامک انبوه به آنها را می دهد.

قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم، اجازه دهید با هم گفتگویی داشته باشیم که چه نیازی به خرید پنل اس ام اس برای کسب و کار شماست؟

چرا پنل اس ام اس دارم؟

مطمئنا باید ابزاری وجود داشته باشد که امکان ارسال پیامک به صورت همزمان برای تمامی کاربران را با کمترین هزینه و در کمترین زمان فراهم کند. پنل ارسال پیامک باید این کار را انجام دهد. در این مقاله همه چیز را در مورد برد پیامک توضیح می دهیم.

پنل اس ام اس چیست؟

ارسال پیامک انبوهاگر همچنان در مورد بازاریابی پیامکی و خرید پنل پیامکی شک دارید، پیشنهاد می کنم سایر مقالات ما را در وبلاگ ملیپیامک مطالعه کنید. بخصوص مقاله ای در مورد اینکه چگونه مشتریان خود را در بازاریابی پیامکی درگیر نگه داریممی تواند برای شما بسیار مفید باشد.

همین الان می توانید به صورت عمده به تمام شماره های مشتریان ارسال کنید. اگر بانک شماره های شما کوچک است یا به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید و هنوز مشتری زیادی ندارید، شاید جالب باشد بدانید که بانک شماره های موجود و آماده در سامانه پیامکی وجود دارد تا بتوانید پیامک را شروع کنید. بازاریابی در اسرع وقت

امکان دریافت پیامک

شما باید تجربه ایجاد ایمیل و استفاده از پنل آن را داشته باشید. این پنل به شما امکان ارسال و دریافت ایمیل های شخصی را می دهد. کار با پنل اس ام اس به همین سادگی است.

اپلیکیشن پنل اس ام اس

در نهایت پنل پیامک چیست؟

توجه داشته باشید که قبل از خرید پنل پیامک مورد نظر، گزینه های مختلف را به دقت بررسی کرده و امکانات مختلف سیستم ها را بسنجید.

البته هیچکس دوست ندارد هنگام خرید وسوسه شود و یک پنل پیامک آزاردهنده دریافت کند. برای جلوگیری از چنین فاجعه ای باید نشانه های یک پنل پیام کوتاه خوب را بشناسیم. علائمی مانند پشتیبانی خوب، استفاده صحیح و…

همانطور که مطمئناً می دانید، زندگی امروز ما بدون تلفن همراه غیرممکن است. تقریباً می توان گفت که 95 درصد مردم از موبایل استفاده می کنند، بنابراین بازاریابی مبتنی بر موبایل یکی از مهم ترین آنها است استراتژی های بازاریابی در سراسر جهان است. بازاریابی پیامکی یکی از بهترین روش های بازاریابی برای تمامی مشاغلی است که می خواهند در بازار رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشند و برند خود را به گوش مشتریان برسانند.

شاید این سوال تا اینجا پیش آمده باشد که چگونه متوجه می شوید چند درصد از پیامک ها به دست مشتریان رسیده است؟ آیا چنین گزینه ای در پنل پیامک وجود دارد؟

پیشنهاد من این است که حتما قبل از خرید به مقاله نگاه کنید.راهنمای خرید پنل اس ام اس با نان اضافه» برای آشنایی با این نشانه ها و صفات رها کنید.

چگونه یک پنل ارسال پیامک برای کسب و کار خود ایجاد کنم؟

توجه داشته باشید که در صورتی که پیام به دست مشتری نرسیده است بلافاصله هزینه برگشت داده می شود و حتی می توانید گزارش هزینه را از طریق سامانه دریافت کنید.محیط کاربری پنل ملی پیامک

ارسال بر اساس سن و جنسیت

فرض کنید شما صاحب یک مهدکودک هستید و می خواهید والدین را از امکانات و آموزش هایی که در مهد کودک ارائه می دهید از طریق بازاریابی پیامکی مطلع کنید. مشتریان شما در چه محدوده سنی هستند؟ آیا ارسال پیام به کل شهر منطقی است؟

ارسال پیامک انبوهاگر بخواهید یک پیامک تبلیغاتی یا خدماتی در مقیاس وسیع برای افراد زیادی ارسال کنید (مثلاً همه مشتریان یک فروشگاه یا همه خانم های زیر 20 سال در تهران یا هزاران مورد مشابه دیگر) قطعاً نمی توانید. یک تلفن همراه بردارید و برای همه اس ام اس بفرستید. !

علاوه بر ویژگی های فوق، پنل های پیامکی دارای ویژگی های اضافی هستند که به شما امکان تبلیغات دقیق تری را می دهد و فروش خود را به بالاترین سطح ممکن افزایش می دهد.برای آشنایی با امکانات مختلف سامانه ملی پیامک می توانید چهار پانل ملی اس ام اس را چک کرده و پنل مورد نیاز را آماده کنید.

یک پنل پیام کوتاه خوب چه ویژگی هایی دارد؟

البته که نه! با استفاده از قابلیت فوق، شما فقط برای افراد بین 20 تا 40 سال پیامک ارسال می کنید و در نتیجه مشتریان واقعی خود را هدف قرار می دهید.

حمل و نقل منطقه ای و حمل و نقل BTS

با جستجوی عبارت پنل پیامکی بخرید احتمالاً با سیستم‌های مختلفی مواجه می‌شوید که پنل پیامکی را ارائه می‌دهند.

حالا مشتری می تواند یک نفر یا همه دانش آموزان یک مدرسه یا در مقیاس بزرگتر، مردم یک شهر یا کشور باشد. به عبارت دیگر، بدون نیاز به سخت افزار خاص یا نرم افزار اضافی، می توانید مشتریان را دسته بندی کرده و بر اساس هر دسته بندی پیامک ارسال کنید.

پنل ارسال پیامک چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجایی که نحوه ثبت نام در سامانه های مختلف متفاوت است در ادامه مراحل ثبت نام در سامانه ملی پیامک را توضیح خواهم داد.

باشه! زمان رسیدن به اصل مطلب است! برای اینکه با ماهیت پنل ارسال پیامک آشنا شوید ابتدا به مثال زیر توجه کنید:

پس از ورود به پنل، امکانات مختلف سیستم مانند ارسال تک، ارسال انبوه، ارسال تدریجی، منطقه هدف، ارسال هوشمند، تایمر و غیره. می بینید بسته به نوع پنلی که انتخاب کرده اید، رویکرد ماژول های مختلف نیز مانند است نظرسنجی، مسابقه، آزمون، تحلیلگر، منشی و… برای شما فعال خواهد شد.

نتیجه گیری از پنل ارسال پیامک

پنل اس ام اس مناسب برای کسب و کار شما علاوه بر امکانات اولیه مانند ارسال و دریافت پیامک، این ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارد. به عنوان مثال می تواند به یک گروه سنی خاص پیامک ارسال کند یا منطقه خاصی از کشور را پوشش دهد و به یک صنف یا رده شغلی خاص پیامک بفرستد. در ادامه به بررسی تمامی این ویژگی ها می پردازیم.

می توانید این یا آن را بفرستید

برای دریافت پنل پیامک در ملیپیام ابتدا یک حساب کاربری در وبسایت ایجاد کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ابتدا باید وارد پنل پیامک میلیپیام شوید برای ثبت نام انجام دادن.برای ثبت نامپس از ثبت نام پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال می شود. سپس با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در صفحه ورود، وارد پنل ملی پیامک می شوید.

از طرفی کسب و کار شما به یک راه ارتباطی سریع و مستقیم از نظر خدمات و تبلیغات نیاز دارد. سامانه پیامکی به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را در حوزه های مختلف (مانند محله، شهر و غیره) تبلیغ کنید. چه راهی بهتر از پنل پیامکی که هم ارزان باشد و هم پیام را در سریع ترین زمان ممکن به مخاطب منتقل کند؟