پلاگین نظر و امتیاز آراد ووکامرس + آموزش تصویری

در قسمت آخر تنظیمات افزونه ارسال پیامک نظرسنجی خودکار ووکامرس ( افزونه آراد ) می توانید پس از تایید نظر مشتری پیامکی حاوی کد تخفیف ارسال کنید. (شماره 13)

پس از انجام تمام تنظیمات، روی “کلیک کنید”ذخیره تغییراتبرای ذخیره تغییرات اعمال شده کلیک کنید.

تنظیمات ارسال پیامک برای تایید نظر در افزونه برای نظرات و امتیازات رای

در شکل 1، طرح کلی پلاگین امتیازدهی و کامنت آراد را پس از نصب افزونه بررسی خودکار ووکامرس آراد مشاهده می کنید. کافی است در منوی اصلی وردپرس، در برگه “ثبت نکات و نظرات(شماره 1) و سپس برگه را کلیک کنیدتنظیمات افزونه(شماره 2) را انتخاب کنید.

آراد ووکامرس نقطه و پلاگین ثبت نظر

حال به سوالی که ممکن است در حال حاضر برای شما پیش بیاید پاسخ خواهیم داد که پنل پیامک چیست و چگونه می توانم افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس را نصب کنم.

پنل اس ام اس چیست؟

افزونه نظر و رتبه آراد ووکامرس یک افزونه نظر وردپرس شبیه اسنپ فود است.

همچنین می توانید برای کوپن تخفیف شرایط خاصی مانند (میزان تخفیف، نوع کد تخفیف، حداقل و حداکثر مبلغ خرید برای بازخرید آن، مدت اعتبار کد تخفیف و …) را در نظر بگیرید. (شماره 14)

با توجه به اینکه در مقاله آموزش کامل و جامع ووکامرس پیامک + فعال سازی به همراه فیلم آموزشی به این افزونه پرداخته ایم، پیشنهاد می کنم از این مقاله دیدن فرمایید.

شکل 2 – تنظیم زمان، روز، برگه نظر و…

انتقال کاربر به مسیر مورد نظر پس از ثبت پاسخ

حال، با توجه به اینکه دو پیش نیاز شما آماده است، بیایید مستقیماً به فعال سازی افزونه امتیازدهی و نظرات WooCommerce (افزونه برنز) بپردازیم.

نحوه اتصال افزونه ووکامرس و پاسخ های آراد به سامانه ملی پیامک

جمله به اشتراک گذاشته شده## در انتهای الگوریتم خود اضافه کنید تا افزونه آراد از طریق الگوها پیامک ارسال کند.

کد کوتاه 1،کد کوتاه 2،کد کوتاه 3،کد کوتاه 4 : متغیرهای مربوط به متن وب سرویس سرویس تعریف شده در پنل پیامک شما.

در همین راستا در این مقاله به معرفی و بررسی افزونه پاسخ و امتیاز آراد می پردازیم.

اکنون می توانید مراحل راه اندازی افزونه آراد را طبق راهنمای زیر دنبال کنید.

نصب افزونه Comment and Score WooCommerce (افزونه آراد)

{0} {1} عزیز من
از خرید شما متشکرم. لطفاً با پر کردن فرم نظرسنجی خرید در کمتر از یک دقیقه ما را در بهبود روند پشتیبانی خود یاری کنید.
ارتباط دادن:
{2}
پیشرفته ترین سامانه پیامکی
melipayamak.com

یک مثال و الگو برای یادداشت برداری خودکار

شکل 1 – پلاگین آراد ووکامرس برای لیست کردن نکات و یادداشت ها

زمانبندی ارسال پیامک در افزونه امتیاز و نظرات آراد

شکل 6 – تنظیمات ارسال پیامک تایید پاسخ و کوپن تخفیف در افزونه ثبت پاسخ و امتیاز رای.

ارسال پیامک بر اساس قالب در افزونه آراد

یکی از بهترین افزونه هایی که امکانات فوق را در اختیار وب سایت و کسب و کار شما قرار می دهد افزونه آراد ووکامرس رتبه بندی و نظرات است که برخی از کاربران این افزونه عملکرد آن را مشابه اسنپ فود می نامند.از شما دعوت می کنم در ادامه با امکاناتی که این افزونه ارائه می دهد آشنا شوید. در مقاله

ویژگی های افزونه ووکامرس رتبه بندی و ثبت نظر (افزونه برنز)

امیدوارم با مطالعه کامل مقاله توانسته باشید به راحتی افزونه آراد را راه اندازی کنید و به زودی نظرات مشتریان خود را دریافت کرده و از آنها برای بهبود و بهبود خدمات و محصولات خود استفاده کنید. منتظر نظرات شما در انتهای مطلب هستیم تا با استفاده از افزونه فوق با سایر کاربران منتشر شود.

اکنون در مرحله شماره 9، 10 و 11 باید مهمترین قسمت تنظیمات افزونه را برای نظرات و امتیازات ووکامرس (افزونه آراد) پیکربندی کنید.

 • اگر می خواهید پیامک حاوی لینک نظرسنجی سفارش در حالتی که «تکمیل نشده» برای مشتریان شما ارسال شود، در قسمت شماره 9 باید گزینه «فعال کردن» را علامت زده و از کادر زیر وضعیت مورد نظر را انتخاب کنید. (شماره 9)
 • برای اینکه بتوانید متن پیامک نظرسنجی و همچنین متن ایمیل نظرسنجی را با مقادیر دلخواه مانند نام و نام خانوادگی کاربر، نام محصول، شماره سفارش و … ارسال کنید، می توانید موارد قابل اجرا را مشاهده کنید. کدها از کادر شماره 10. کافیست مقدار آن را کپی کرده و در کادر شماره 11 قرار دهید. برای مثال اگر می خواهید نام مشتری در ابتدای پیامک ذکر شود، در ابتدای متن پیامک خود از مقدار {name} استفاده کنید. .
 • طراح جدید، توسعه دهنده این افزونه، قابلیت ارسال پیامک معمولی از خط اختصاصی و امکان ارسال پیامک خدماتی با استفاده از قالب و قالب برای کاربران ملی پیامک را در افزونه گنجانده است. اگر می خواهید پیامک شما از خط مشترک خدمات سامانه ارسال شود، کافیست آن را در کادر شماره 11 علامت بزنید و در قسمت پایین، در افزونه WoCommerce SMS نیز همین الگو را تنظیم کنید. اگر با تنظیمات ارسال پیامک بر اساس الگو یا وب سرویس سامانه ملی ارسال پیامک آشنا نیستید، نگران نباشید زیرا در ادامه این مقاله برای شما مثال می زنیم.
تنظیمات ارسال پیامک در افزونه برای نظرات و امتیازات رای

شکل 5 – تنظیمات ارسال ایمیل در افزونه یادداشت برداری آراد

تنظیمات کوپن تخفیف و ارسال پیامک پس از تایید نظر در افزونه آراد

شناسه بدنه : کد متنی سرویس اینترنت سرویسی است که در پنل پیامکی شما در سامانه ملی پیامک تعریف شده است.

شکل 8 – ارسال پیامک از طریق قالب ها و قالب های موجود در افزونه آراد

خلاصه

@100884@{name};{family};{link}##shared

ارسال پیامک از طریق قالب در افزونه آراد

برای درک کامل شرایط پذیرش و استفاده از قابلیت ارسال پیامک با استفاده از قالب ها و قالب ها در ملی اس ام اس مقاله ای که در زیر برای شما قرار داده ایم را مطالعه فرمایید.

شکل 4 – تنظیمات ارسال پیامک در افزونه برای یادداشت برداری و امتیاز رای

تنظیمات ارسال ایمیل افزونه آراد

برخی از امکانات ارائه شده توسط مکمل آراد به شرح زیر است:

 • نظرسنجی پیامکی را در حالت دلخواه ارسال کنید
 • پشتیبانی از امکان ارسال پیامک بر اساس الگوی ملی پیامک (سرویس وب)
 • امکان ارسال اس ام اس و ایمیل (پشتیبانی از قالب های اس ام اس)
 • ارسال پیامک با کد تخفیف (اختیاری) پس از ثبت پاسخ
 • ارسال لینک خودکار در بازه زمانی مورد نظر پس از تکمیل سفارش (در حالت دلخواه)
 • امکان امتیاز دهی به محصولات
 • هدایت کاربر به صفحه درخواستی پس از ثبت پاسخ

انتخاب زمان ارسال پیامک، تعداد روزها یا روزهایی که باید پس از تکمیل سفارش، پیامک برای مشتری ارسال شود، انتخاب تب مورد نظر و موارد دیگری مانند فعال کردن یادداشت های ثبت شده در افزونه به جای یادداشت های قدیمی محصول، از جمله تنظیمات بر اساس سیاست نظرسنجی مشتری است. با شماره های 3 تا 7 می توانید تجارت آنلاین انجام دهید (شکل 2)

تنظیمات پلاگین امتیاز ووکامرس و آراد نظرات

برای این کار کافی است الگوریتم های افزونه «پیامک ووکامرس» را دنبال کنید. فرمت و الگوریتم کلی استفاده از وب سرویس سرویس یا الگوهای مورد تایید کارشناسان ملی پیامک در افزونه یادداشت و امتیاز آراد ووکامرس به شرح زیر است:

@شناسه بدنه@کد کوتاه 1;کد کوتاه 2;کد کوتاه 3;کد کوتاه 4##به اشتراک گذاشته شد

این افزونه برای ثبت نظرات و امتیازات کاربران ووکامرس برای بهبود سئو، افزایش درآمد و جذب مشتریان بیشتر استفاده می شود که برخی از ویژگی های افزونه آراد به شرح زیر است:

 • افزایش ترافیک و بهبود سئو
 • افزایش بازگشت مشتریان به سایت و در نتیجه افزایش فروش
 • تعداد نظرات درج شده در سایت را افزایش دهید
 • نقاط قوت و ضعف دارد
 • ایجاد اعتبار و اعتماد برای کسب و کارها

همانطور که اشاره کردیم یکی از ویژگی های مهم و کاربردی این افزونه ارسال پیامک حاوی لینک نظرسنجی و ثبت خودکار نظرات و امتیازات پس از خرید محصول می باشد. برای اینکه بتوانید این ویژگی را فعال کنید، دو پیش نیاز وجود دارد.

شرط لازم برای ثبت یادداشت های آراد

نرگس احمدی عزیز
از خرید شما متشکرم. لطفاً با پر کردن فرم نظرسنجی خرید در کمتر از یک دقیقه ما را در بهبود روند پشتیبانی خود یاری کنید.
ارتباط دادن:
melipayamak.com/c/review/15ds34
پیشرفته ترین سامانه پیامکی
melipayamak.com

نمونه ها و الگوهایی برای نظرسنجی های خودکار

احسن عزیز
با ثبت نظر در مورد سفارش خود از اسنپ مارکت ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.
با تشکر
ارتباط دادن:
snapp.market/feedback/l2g

چگونه می توانم ثبت نظر آراد و امتیاز ووکامرس را دریافت کنم؟

در شکل 3 می توانید URL مورد نظری را تنظیم کنید که می خواهید کاربر شما پس از ثبت نظر به آن هدایت شود و پس از پاسخ دادن با ارقام مورد نظر شما پیام تشکر را تنظیم کنید. (شماره 8)

تنظیمات پلاگین امتیاز ووکامرس و آراد نظرات

پیشنهاد میکنم سریعتر یاد بگیرید آموزش تصویری ارسال پیامک از طریق قالب (قالب) با وب سرویس ملی پیامک همچنین تماشا کنید

چگونه قالب را در افزونه تنظیم کنیم؟

تجربه کاربری ثابت کرده است که مشتریان فروشگاه های اینترنتی تمایل بیشتری به خرید از محصولاتی با بیشترین تعداد نظر و بازدید دارند تا محصولاتی که نظرات کمتری دارند. نیل پاتل، بنیانگذار NP Digital، که مجله وال استریت او را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین شخصیت های شبکه انگلیسی معرفی می کند، در رابطه با نظرسنجی ها، نظرسنجی ها و رتبه بندی کاربران می گوید:

دوم، قبل از نصب و راه اندازی پلاگین امتیاز و نظرات آراد ووکامرس، باید سایت وردپرس خود را به افزونه پیامک WooCommerce وصل و تجهیز کنید. در مقاله قصد داریم به طور اختصاصی در مورد افزونه نظرسنجی آراد صحبت کنیم. بنابراین پیشنهاد می کنم برای راه اندازی و آموزش مراحل فعال سازی افزونه SMS WooCommerce به مقاله ایشان مراجعه کنید.

شکل 7 – مثال و الگو برای حاشیه نویسی خودکار

قرار دادن قالب در افزونه آراد

ابتدا به پنل پیامکی نیاز دارید تا نظرات مشتریان خود را از طریق وب سرویس پیامک دریافت کنید و از نظرات و پیشنهادات آنها برای بهبود خدمات و ارتقای کیفیت محصولات خود استفاده کنید. با این کار علاوه بر بهبود سئوی وب سایت و افزایش درآمد، مشتریان جدید را نیز با خواندن نظرات مشتریان قبلی که محصول را خریداری کرده اند، به وب سایت خود اعتماد خواهید کرد.

97 درصد از کاربران قبل از خرید نظرات محصول را می خوانند!

همانطور که در شکل 5 نشان داده شده است می توانید در این قسمت (شماره 12) آن را فعال کنید تا لینک نظرسنجی به همراه متن مورد نظر در ایمیل ارسال شود.

تنظیمات ارسال ایمیل در افزونه یادداشت برداری آراد

تا اینجا فهمیدیم که دو چیز لازم است. 1- برد ملی پیامک 2- افزونه پیامک ووکامرس

پس از افزودن الگو، یک کد عددی به آن متن اختصاص می یابد که همان کد الگو یا شناسه بدنه و پس از تایید آن، الگوریتم را در شکل 4 و کادر 11 به صورت زیر قرار دهید:

پنل اس ام اس یک نرم افزار آنلاین در بستر وب است که به شما امکان مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی را می دهد. سامانه ملی پیام کوتاه با بیش از 80 گزینه مختلف، پنل ها را با توجه به نیازهای تجاری به 4 نوع اصلی اقتصادی، شرکتی و تجاری طبقه بندی کرد. اکنون، زمانی که می‌خواهید از افزونه بررسی خودکار ووکامرس استفاده کنید، پنلی که انتخاب می‌کنید باید دارای قابلیت‌های وب سرویس و API باشد، که Meli SMS آن‌ها را در بسته‌های اقتصادی‌تر و بالاتر تعبیه کرده است.

چگونه افزونه پیامک ووکامرس را فعال کنیم؟

اگر وب سایت شما با سیستم مدیریت محتوا وردپرس و ووکامرس طراحی شده است، باید بدانید که هنگام ثبت سفارش مشتری، می توانید وضعیت سفارش مشتری را تغییر دهید، موجودی محصولات موجود در انبار را کاهش یا پایان دهید، خبرنامه محصولات و … را از طریق پیامک ارسال کنید. . مشتری، مدیر یا فروشندگان سایت فروشگاهی باید از شرایطی که ذکر کردیم مطلع شوند، نصب و پیکربندی افزونه پیامک ووکامرس ضروری است.

شرکت سازنده این افزونه Novin Designer نام دارد که محصولات خود را از طریق وب سایت ژاکت عرضه می کند. محصولی که در این مقاله توضیح دادیم افزونه نظر و امتیاز ووکامرس یا افزونه آراد نام دارد. برای خرید این افزونه می توانید به سایت ژاکت مراجعه کنید

چرا باید از افزونه آراد برای نظرات و امتیازات ووکامرس استفاده کنیم؟

شکل 3 – تغییر مسیر پس از ثبت یادداشت در افزونه آراد

تنظیمات ارسال پیامک، افزونه ووکامرس و امتیاز (افزونه برنز)

اگر هنوز سوالی بی پاسخ در ذهن دارید و برای راهنمایی بیشتر در مورد تنظیمات افزونه تابلوهای پیامک یا یادداشت ها و ووکامرس آراد می توانید تماس بگیرید. 02163404 با داخلی 1 تماس بگیرید یا از داخل سیستم یک تیکت به واحد پشتیبانی ارسال کنید.

به مثال زیر توجه کنید:

حال کافی است طبق راهنمای درج الگوها آن را به شکل زیر بنویسید:

ارسال پیامک بر اساس الگوها به لیست سیاه مخابرات