ویدئو وال‌ برای چه محیطی مناسب هست؟ | asilight

ویدئو وال‌ برای چه محیطی مناسب هست؟ | asilight

قیمت ویدئو وال به عوامل مختلفی همچون برند شرکت سازنده، نوع پنل و پس زمینه، ابعاد و اندازه، سایز صفحه نمایش، درگاه های ارتباطی، کنتراست و رزولیشن و … بستگی دارد اما در حالت کلی قیمت انواع ویدئو وال از 20 میلیون تا 170 میلیون تومان می باشد. بسته به نوع صفحه نمایش و سیستم انتخابی نصب شده، ویدئو والها میتوانند در شکلهای تخت، منحنی و حتی سه بعدی ساخته شوند. آنها میتوانند به اندازه کافی برای قابل حمل بودن کوچک باشند یا آن قدر بزرگ باشند که گوشهای از اتاق را بگیرند. ویدیو والها در طیف بزرگی از تکنولوژیهای نمایش شامل LCD ، LED ، Projection Cube ، Blended Projection و غیره آمدهاند.

  • ویا مشاغل اداری مثل اتاق های کنفرانس ادارات و اتاق های کنترل امنیت و…
  • تا به امروز، معمولاً از نمایشگرها (به‌ویژه نمایشگرهای LED) در خرده‌فروشی‌ها برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی رویدادهایی مانند روزهای تخفیف و غیره استفاده می‌شده است.
  • آشنایی با انواع این محصول شما را در انتخاب و خرید ویدئو وال مناسب یاری ویدئو وال خواهد کرد.
  • 11- جذب مشتری به درون مراکز تجاری با استفاده از کلیپ های تبلیغاتی برند های معروف و ..

ویدئو وال با کنار هم قرار گرفتن مجموعه‌ای از نمایشگرها، تصویری در ابعاد بزرگ را به نمایش خواهد گذاشت. نکته مهم در استفاده از ویدئو وال عدم وجود محدودیت در ابعاد تصویر است. همان‌طور که گفتیم ویدیو وال از ترکیب تعدادی نمایشگر ساخته می‌شود، از این رو با توجه به نیاز و فضایی که برای ویدئو وال در نظر گرفته شده است، می‌توان ابعاد آن را تنظیم نمود. نمایشگرهای ویدیو وال در کنار هم یک تصویر را در مقیاس بزرگ و رزولوشن بالا نمایش می‌دهند. صفحه نمایش ویدئو وال معمولا از ترکیب مانیتورها، پنل‌ها یا پرده‌های نمایش که با چیدمان کاشی‌وار مرتب شده‌اند ساخته میشود.

تلویزیون شهری داخل سالن و هر آنچه باید بدانید

با توجه به مقاومت بالای ویدئو وال ال ای دی در برابر تغییرات دمایی، برف و باران این نوع از ویدئو وال‌ها برای فضاهای بیرونی بسیار مناسب خواهند بود. بارزترین ویژگی ویدیو وال ال ای دی نداشتن هیچ‌گونه قاب و bezel بوده که موجب می‌شود تصویری کاملا یکپارچه به نمایش گذاشته شود. ویدئو وال ها به دلیل اندازه و وضوح آنها برای بازاریابی پیام و مارک تجاری بسیار موثر می کند. لازم به ذکر است که محتوای نمایش داده شده برای دستیابی به اهداف پیام رسانی برای video wall مهم است.

نرم افزار

یکی از موارد مهم در استاندارد سازی اتاق سرور استفاده از کف کاذب به دلیل مزایای زیاد آن می باشد. قوی که بتواند به راحتی از طریق سوئیچ های شبکه سنتی هدایت گردند متصل می شوند. که در سازمانهای بزرگ مانند بیمارستان، مراکز تجاری بزرگ و… وجود دارد. بهترین مزیت این کنترل کننده ها نوع عملکرد و قابلیت اطمینان زیاد در آنها می باشد.

کنترلر (تلویزیون شهری) در مجموع متصل کننده منابع محتوایی شما به صفحه نمایش است. این واحد به شما این فرصت را می دهد کنترل نمایید چه مواردی بر روی نمایشگر پخش شوند. چه موقع پخش شوند، در کدام قسمت نمایشگر به نمایش گذاشته شوند و چگونه به چشم آیند.