نیم ست جواهر کد 00954 و 00955 گالری طلا و جواهر فروشی کاوه سپاهی | hsaatchi

نیم ست جواهر کد 00954 و 00955 گالری طلا و جواهر فروشی کاوه سپاهی | hsaatchi

توجه داشته باشید که نقره در گذر زمان دچار تیرگی حاصل از عرق بدن می‌گردد برای همین نیاز است که آن را پرداخت کاری کرده و یا پولیش دهید. بهترین عیار نقره 92.5 است که از آن در ساخت انواع نیم ست جواهر نقره استفاده می‌شود. همان طور که گفتیم در ساخت جواهرات می‌توان از انواع فلز‌های قیمتی مانند طلا، نقره، پلاتین و… استفاده کرد. اگر قصد دارید یک نیم ست جواهر شیک با قیمت مناسب را خریداری کنید، بهتر است از جواهرات نقره استفاده کنید چرا که قیمتشان بسیار مناسب است و می‌توانید آن‌ها را در مدت زمان‌های کوتاه تعویض کنید. اما برعکس، اگر مشتری ناشی باشد و به عنوان مثال نیم ست جواهرات دست دوم را بدون آگاهی از وزن و روش خرید و فروش آن، با قیمتی بالا و غیر واقعی تهیه نماید، دچار خسران و پشیمانی خواهد شد‌. در مدل شماره 11 از طلای سفید، مروارید طبیعی و الماس استفاده شده است.

  • گلهایی از صدف سفید و درخشان به همراه الماس برلیان با تراش گرد و طلای رز گلد در نیم ست جواهری زنانه شما را در هرکجا چون الماس درخشان می‌کنند.
  • در ادامه چند مورد از معروف‌ترین دسته‌بندی‌های موجود را جهت خرید معرفی می‌کنیم.
  • در این قسمت سایت زر مجموعه‌ای از متنوع‌ترین ایده‌های نیم ست طلا دخترانه را مشاهده می‌کنید که می‌توانند از الگوهایی کاملاً متقارن یا جسورانه و مدرن برخوردار باشند.
  • توصیه می‌شود اگر در هنگام خرید این محصول برای نامزدی دو دل هستید حتما طرح اختصاصی خود را سفارش دهید تا جواهری حقانی بهترین و جذاب‌ترین نیم ست را برای شما بسازد.
  • این مجموعه همواره تلاش کرده است تا با درک درستی از زیبایی شناختی و هنر، سرویس های طلا و جواهراتی هنرمندانه را برای هموطنان عزیز عرضه نماید تا همگان بتوانند آن را در اختیار داشته باشند.

صدفهای به کار رفته در این مدل روی قسمت پایه گوشواره و گل گردنبند که بخش مرکزی از نیم ست است، به کار رفته اند. برای بهتر ظاهر شدن نیم ست جواهر، لازم است که جواهرات با لباس شما مطابقت داشته باشد. این مجموعه همواره تلاش کرده است تا با درک درستی از زیبایی شناختی و هنر، سرویس های طلا و جواهراتی هنرمندانه را برای هموطنان عزیز عرضه نماید تا همگان بتوانند آن را در اختیار داشته باشند.

نیم‌ ست سه گوش کد 14972_14971

سنگی به رنگ سبز که تردی و شفافیت آن موجب محبوبیت و طلا و جواهرات جذابیتش شده است. مرواریدها مواد آلی هستند که در یک مأمن سفید و پاک و در آغوش صدف‌های اقیانوسی جان گرفته‌اند. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت تعالی روز ایرانیان و شرکت فناوری و مدیریت روز ایرانیان است.

انگشتری جواهر

ست و نیم ست جواهر نشان این گالری بسیار ظریف و هنرمندانه ساخته و پرداخته شده است و در عین سادگی، پیچش های جذابیت را به شما هدیه می دهد. این زیورآلات بسیار سبک هستند و به هیچ عنوان فشار اضافی و آزار دهنده ای به شما وارد نمی سازند. به بیانی دیگر نیم ست جواهر و ست کامل جواهرات سُروری درخشش و سبکی لذت بخش کلمه برازندگی را برای شما پدید می آورد. در گالری طلا و جواهرات کوه نور نیمست و آویز جواهر در عیارهای 18 و 24 ساخته و پرداخته می شوند که بسته به انتخاب و نیاز مشتری قابل ارتقا به عیار 21 و 24 خواهد بود.