نمونه پیام و متن اطلاعیه تغییر شماره موبایل

برخی از سیستم های ارسال پیامک تبلیغاتی امکان استفاده از اپلیکیشنی را در اختیار شما قرار می دهند که با آن می توانید پیامک گروهی را به تلفن همراه ارسال کنید. با استفاده از این اپلیکیشن که در سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی در اختیار شما قرار گرفته است می توانید در عرض چند دقیقه متن پیام تغییر شماره موبایل خود را آماده کنید. سپس به شماره موبایل مورد نظر ارسال نمایید.

برای تمام مخاطبین تلفن همراه پیامک ارسال کنید

تمامی روش های موجود برای شما طراحی شده است تا بتوانید بدون دردسر و به ساده ترین روش دفترچه تلفن را در پنل پیامک خود ایجاد کنید. اما امکان تهیه دستی تمامی شماره تماس دوستان و شماره واتساپ در دفترچه تلفن خود در پنل پیامک وجود دارد. در ادامه نوبت به آماده سازی متن اطلاعیه تغییر شماره موبایل می رسد. سپس برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید.

نمونه ای از پیام دوستانه و رسمی برای اعلام تغییر شماره موبایل

ارسال-گروه-متن اطلاع رسانی تغییر شماره تلفن همراه

نمونه متن اطلاعیه تغییر شماره موبایل
متن اعلان تغییر شماره موبایل به شما کمک می کند تا دوستان، آشنایان و همکاران خود را از شماره جدید خود مطلع کنید. در واقع کنار هم قرار دادن کلمات برای اعلام تغییر شماره موبایل برای خیلی ها کمی سخت است. به همین دلیل نمونه پیام تغییر شماره تلفن به آنها کمک می کند تا به راحتی تمام مخاطبین دفترچه تلفن را مطلع کنند. در این مطلب از مجله ایده پردوزران چند نمونه متن برای تغییر شماره موبایل را در اختیار شما قرار می دهیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

چگونه برای تغییر شماره تلفن پیامک ارسال کنیم؟

[کل: ۰ میانگین: ۰]

خروجی فایل word شماره تماس شما به شما این امکان را می دهد که روش دیگری برای ارسال پیامک برای تغییر شماره تماس به دوستان و همکاران خود دریافت کنید. کافی است تمامی شماره تماس های خود را در قالب یک فایل word وارد برد پیامک کنید. سپس متن اطلاعیه تغییر شماره موبایل را آماده کنید. در نهایت، زمان ارسال آن برای گروهی از مخاطبان هدف فرا رسیده است.

ارسال پیامک با استفاده از دفترچه تلفن برد پیامک

برای اینکه بتوانید پیام اعلان تغییر شماره موبایل را برای همه مخاطبین ارسال کنید، باید از شماره تلفن همراه خود خارج شوید. سپس آن را در سامانه پیامکی آپلود کنید. به این ترتیب حتی می توانید یک پیامک ساده در مورد تغییر شماره تماس خود را برای همه دوستان و همکاران خود ارسال کنید.

استفاده از فایل اکسل برای ارسال پیامک تغییر شماره تماس

نحوه ارسال متن اعلان تغییر شماره موبایل

این روش ها به شما کمک می کند تا پیامک های گروهی را به راحتی برای دوستان خود ارسال کنید. نیازی به تماس مجدد با کسی نیست.

ارسال اس ام اس گروهی با استفاده از برنامه های اندروید

نمونه پیامی مبنی بر تغییر شماره تلفن

برای ارسال پیام به دوستام و همکاران، باید متن را بر اساس شناختی که از مخاطبین خود دارید انتخاب کنید. این متن می تواند دوستانه و بسیار محاوره ای باشد. از طرف دیگر، اگر متن اعلان تغییر شماره موبایل را برای مشتریان یا همکاران خود ارسال کنید، لحن متفاوت خواهد بود. به همین دلیل است که نمونه های محدودی را ارائه کرده ایم.

خلاصه

به این مقاله اشاره کنید

یکی دیگر از راه های ارسال پیامک به تمام شماره های تماس تلفن همراه، صادرات آن به صورت فایل اکسل است. شما می توانید از نرم افزار موجود در گوشی خود برای تبدیل لیست مخاطبین خود به فایل اکسل استفاده کنید. به این ترتیب شما یک فایل برای انتقال به سامانه پیامکی دارید. پس از ارسال شماره همراه خود به سامانه، متن خود را آماده کنید. با چند کلیک ساده، شماره تماس جدید خود را به دوستان خود اطلاع خواهید داد.

استفاده از خروجی فایل Word برای ارسال اس ام اس به دوستان

شاید بهتر باشد قبل از ارائه نمونه های متنی پیام تغییر شماره تلفن همراه، روش ارسال این پیامک را توضیح دهید. اگر قصد دارید به تمام مخاطبین خود در مورد تغییر شماره تلفن خود اطلاع دهید، می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. این روش ها عبارتند از:

  • ارسال اس ام اس گروهی با استفاده از برنامه های اندروید
  • برای تمام مخاطبین تلفن همراه پیامک ارسال کنید
  • استفاده از فایل اکسل برای ارسال پیامک تغییر شماره تماس
  • استفاده از متن و فایل (Word) برای اطلاع از تغییر شماره موبایل
  • ارسال پیامک با استفاده از دفترچه تلفن پنل پیامک
  • ارسال متن پیامک تغییر شماره تماس به بانک شماره همراه