نمونه متن پیامک تبلیغاتی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

ارسال پیامک تبلیغاتی موثر به فروشگاه های لوازم آرایشی بسیار آسان است. آنها فقط باید متن آگهی را بنویسند و سپس آن را با استفاده از پنل یکی از ارائه دهندگان خدمات پیامکی مطمئن برای مشتریان و مخاطبان ارسال کنند. در عین حال برای سایر تبلیغات زمان بیشتری می برد.

چند نمونه از پیامک های تبلیغاتی فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی

به عنوان مثال برای تبلیغ فروشگاه خود از طریق فلایر ابتدا باید فلایر را طراحی کنید و سپس آن را به خوبی چاپ کنید. پس از سپری شدن این دو مرحله، مرحله بازی آغاز می شود. این امر باعث شد تا سرعت تبلیغات پیامکی بیشتر از بسیاری از روش های تبلیغاتی دیگر باشد.

4- ارسال پیامک هدفمند

بسیاری از افراد در صورت دریافت پیامک تبلیغاتی آن را باز می کنند. اگر متن پیامک تبلیغاتی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی را به صورت جذاب و مناسب بنویسید، می توانید انتظار تاثیرگذاری بالایی بر روی مخاطب داشته باشید و افراد بیشتری از خدمات و محصولات فروشگاه شما استفاده کنند.

3- سرعت بالای تبلیغات

هیچکس دوست ندارد در زمان استراحت خود پیامک تبلیغاتی دریافت کند. به همین دلیل باید این گونه پیامک ها را در ساعات مناسبی از شبانه روز ارسال کنید. به طور کلی سه بازه زمانی در شبانه روز وجود دارد که برای ارسال پیامک تبلیغاتی مناسب است. این سه دوره زمانی عبارتند از:

 • 8 تا 10 صبح
 • 12 تا 2 بعد از ظهر
 • 4 تا 6 بعد از ظهر

نکات مهم در ارسال پیامک تبلیغاتی

بازار لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران بسیار داغ است و مجموعه های زیادی انواع مختلفی از این نوع محصولات را تولید و عرضه می کنند. این امر باعث شد تبلیغات برای این برندها بسیار مهم باشد. یکی از بهترین راه های تبلیغات ارسال پیامک انبوه به مخاطبین است.
اما ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که در متن آگهی پیامکی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی چه مواردی باید به صورت مناسب و موثر درج شود؟ در این مطلب از وبلاگ ایده پردوزران قصد داریم در مورد متن پیامک تبلیغاتی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و نکات مربوط به آن اطلاعاتی ارائه کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

آیا استفاده از پیامک برای فروشگاه لوازم آرایش مفید است؟

1- مهم ترین مزایای استفاده از تبلیغات پیامکی برای فروشگاه های لوازم آرایشی چیست؟

اکنون که با سرفصل های جذاب آشنا شدید، وقت آن است که به چند نمونه از پیامک های تبلیغاتی برای فروشگاه های لوازم آرایشی بپردازیم.

 • فروش انواع محصولات آرایشی و بهداشتی به فروشگاه های اینترنتی با قیمت های مناسب و در تعداد بالا. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • فروش انواع لوازم آرایشی اصل با نازلترین قیمت و ارسال فوری به سراسر کشور. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • لوازم آرایش اصل را از ما بخرید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • منحصر به فرد، زیبا و سالم باشید. لوازم آرایشی اورجینال را از فروشگاه (نام فروشگاه) خریداری کنید. (شماره تلفن)
 • می توانید بیشتر بخرید اما کمتر بپردازید. برای خرید لوازم آرایشی اورجینال با ما تماس بگیرید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • با استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی برندهای معتبر به چهره خود جان ببخشید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • با لوازم آرایشی اصلی فروشگاه (نام فروشگاه) هر روز شاداب تر باشید. (شماره تلفن)
 • برای خرید لوازم آرایشی ارزان و با کیفیت با ما تماس بگیرید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • هر آنچه از یک فروشگاه لوازم آرایشی انتظار دارید اینجاست! عرضه محصولات با بهترین کیفیت در فروشگاه (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • تخفیف (میزان تخفیف) هنگام خرید لوازم آرایشی با کیفیت. فقط تا (زمان پایان تخفیف). (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • با خرید لوازم آرایشی با کیفیت به پوست خود اهمیت بیشتری بدهید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • خرید لوازم آرایشی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در فروشگاه (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • مشاوره رایگان هنگام خرید لوازم آرایش در فروشگاه (نام فروشگاه و شماره تماس)

خلاصه

 • این روزها بسیاری از مشاغل و اصناف برای افزایش مشتری از تبلیغات پیامکی استفاده می کنند که یکی از این مشاغل فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی است.
 • استفاده از پیامک های تبلیغاتی برای این کسب و کار دارای مزیت های متنوع و جذابی است. از جمله این مزایا می توان به سرعت بالا، هزینه کم، اثرگذاری خوب، دسترسی بیشتر به افراد و ارسال هدفمند پیامک اشاره کرد.
 • برای اینکه از تبلیغات پیامکی فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی بهترین بهره را ببرید باید به چند نکته توجه کنید. از مهمترین این نکات می توان به زمان مناسب برای ارسال، توجه به عنوان و متن پیامک و ارسال به جوامع هدف مناسب اشاره کرد.
 • در این مقاله به بررسی چند نمونه پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه های لوازم آرایشی پرداختیم. با استفاده از این ایده ها می توانید متنی جذاب و تاثیرگذار بنویسید و برای مخاطبان خود ارسال کنید.

پرسش های رایج

با استفاده از پیامک، می توانید به راحتی از مشتریان خود نظرسنجی کنید تا متوجه شوید به کدام محصولات بیشتر علاقه دارند یا حتی به کدام محصولات علاقه مند هستند که در فروشگاه شما وجود ندارد. با استفاده از آمار و تحلیل این نظرسنجی ها می توانید برای آینده و فروش بهتر برنامه ریزی کنید.

نکات مهم در ارسال پیامک تبلیغاتی

یکی از مهم ترین نکاتی که در این بین باید به آن توجه کرد، متن پیامک تبلیغاتی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی است. با انتخاب یک متن مناسب و موثر و رعایت نکات مهم آن به راحتی می توانید به کسب و کار خود رونق جدیدی بدهید.

مزایای استفاده از پیامک برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

مزایای استفاده از پیامک برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

برای استفاده حداکثری از ارسال پیامک تبلیغاتی به فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی باید به چند نکته توجه کنید. در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین نکات در این زمینه می پردازیم.

1- ارسال پیامک در زمان مناسب

اس ام اس انبوه نسبت به بسیاری از روش های تبلیغاتی دیگر هزینه بسیار کمتری دارد. با این حال تأثیر آن بسیار زیاد است. بنابراین، تبلیغات را می توان با هزینه کمتر به طور موثر انجام داد.

2- تاثیر زیاد

هنگام استفاده از این روش تبلیغاتی توجه به نکاتی مانند عناوین جذاب، متن مختصر و مفید، استفاده از کلمات مناسب، ارسال پست در زمان مناسب و توجه به جامعه هدف را فراموش نکنید. توجه به این نکات به شما کمک می کند افزایش مشتری و فروش را تجربه کنید.

شما باید با توجه به چند نکته مهم در کسب و کار خود بهترین بازه زمانی را از بین این موارد انتخاب کنید. این باعث می شود افراد بیشتری پیامک شما را بخوانند و تأثیر آن را افزایش دهند.

2- متن پیامک تبلیغاتی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

متن آگهی پیامکی فروشگاه لوازم آرایشی یکی دیگر از نکات مهم و تاثیرگذار است. در این متن باید به چند نکته اشاره کرد که در ادامه می توان به مهمترین آنها اشاره کرد.

 • عنوان پیامک تبلیغاتی باید جذاب باشد تا توجه مخاطب را به خود جلب کند.
 • بهتر است در متن پیامک از کلمات جذاب برای مشتریان مانند تخفیف، فروش فوق العاده، محصولات اصلی و برخی موارد مشابه دیگر استفاده کنید.
 • خلاصه کردن را فراموش نکنید. متن آگهی پیامکی فروشگاه لوازم آرایشی باید مختصر و مفید باشد.
 • مواردی مانند نام فروشگاه، شماره تماس یا آدرس را در متن مشخص کنید.
 • پیشنهادات ویژه برای مشتریان خود را فراموش نکنید. بهتر است هر چند وقت یکبار پیشنهادهای ویژه و جذاب را در متن آگهی فروش پیامکی به فروشگاه لوازم آرایشی ارائه دهید تا افراد علاقه مند به بازدید از محصولات فروشگاه شما شوند.

3- ارسال پیامک به صورت جداگانه

همانطور که گفتیم یکی از مهم ترین نکاتی که در نوشتن متن تبلیغاتی فروشگاه لوازم آرایشی باید به آن توجه کرد عنوان آن است. در زیر به بررسی سرفصل های جالب پیامک می پردازیم.

 • ما انواع محصولات آرایشی و بهداشتی را با قیمت ارزان به فروش می رسانیم
 • فروش انواع لوازم آرایشی بدون واسطه
 • انواع محصولات آرایشی و بهداشتی را ارزان تر از همه جا بخرید
 • هنگام خرید لوازم آرایش از ما هدیه بگیرید
 • بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی را با قیمت پایین بخرید
 • فروش لوازم آرایشی ارزان به فروشگاه های اینترنتی
 • لوازم آرایش ارزان قیمت مناسب برای پیج اینستاگرام
 • نحوه خرید لوازم آرایشی برای کسب درآمد

چند نمونه از پیامک های تبلیغاتی فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی

[کل: ۰ میانگین: ۰]

امروزه بسیاری از مدیران بازاریابی و تبلیغات از پیامک های انبوه و هدفمند برای کارهای تبلیغاتی استفاده می کنند. این روش نه تنها بازخورد خوبی برای کسب و کار دارد، بلکه نیازی به هزینه زیادی برای تبلیغات ندارد. به همین دلیل این روش به عنوان یکی از بهترین روش های تبلیغاتی شناخته می شود. اما اینطور نیست که ارسال پیامک انبوه برای تجارت مفید باشد.

مواردی مانند هزینه کم، سرعت بالا، اثرگذاری بسیار مناسب، دسترسی به جامعه هدف بیشتر و ارسال جداگانه بر اساس منطقه را باید از مهمترین مزایای استفاده از پیامک تبلیغاتی دانست.

استفاده از پیامک مزایای زیادی برای بسیاری از مشاغل مانند فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی دارد. از مهمترین مزایای ارسال پیامک حاوی متن مناسب به فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- هزینه کم

همانطور که گفتیم یکی از مزیت های استفاده از پیامک برای تبلیغات، ارسال آن به صورت هدفمند است. برخی از محصولات شما ممکن است برای بخش های مختلف جامعه مانند مردان یا زنان جذاب باشد. شما می توانید تبلیغات پیامکی این محصولات را فقط به آن بخش ارسال کنید.
همچنین فراموش نکنید که به منطقه نزدیک فروشگاه و یا به صورت جداگانه برای مشاغل و اصناف پیامک ارسال کنید. استفاده صحیح از این موارد باعث جذب مشتریان بیشتر و افزایش فروش می شود.

چند تیتر جذاب برای پیامک های تبلیغاتی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

2- در نوشتن پیامک تبلیغاتی فروشگاه لوازم آرایشی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

نمونه متن پیامک تبلیغاتی فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

تمامی تلفن های همراه می توانند پیامک تبلیغاتی دریافت کنند. برای این کار مخاطب نیازی به گوشی هوشمند ندارد. فقط یک تلفن همراه می تواند پیامک تبلیغاتی را برای کاربران ارسال کند. این کار را می توان به راحتی با استفاده از بانک شماره موبایل مجموعه های مختلف برای دستیابی به تعداد زیادی از مخاطبان انجام داد.

7- انجام نظرسنجی

در صورتی که تعدادی از پیامک ها به دست مخاطبان نرسد، ارائه دهندگان خدمات پیام کوتاه معتبر هزینه را به کارفرما پس می دهند. این به شما این امکان را می دهد که در مورد تعداد پیامک های ارسالی و دریافتی، کار خود را با خیال راحت انجام دهید.

6- دسترسی آسان به مخاطب

پیامک می تواند به صورت هدفمند برای گروه خاصی از افراد شرکت مانند خانم ها، افراد ساکن در یک شهر یا منطقه خاص و بسیاری موارد دیگر ارسال شود. این به شما این امکان را می دهد که به جامعه هدف خود به روشی بهتر دسترسی داشته باشید و می توانید از این روش برای جذب مشتریان بیشتر استفاده کنید.

5- برگشت بخشی از هزینه

به این مقاله اشاره کنید