نمونه متن دعوت نامه افتتاحیه پیامکی (رسمی و دوستانه)

نمونه متن دعوت نامه

آقا……………………….
مدیریت محترم ……………………
موضوع: …………………………………………
با عرض سلام و احترام
این به ذهن متبادر می شود … جلسه اصلی شورا از ..:.. تا ..:.. صبح با دستور کار زیر در دفتر اینجانب تشکیل خواهد شد. با تشکر از شرکت شما در جلسه فوق
1- ارائه گزارش از اقدامات انجام شده
2- در مورد اعمالی که انجام نشده است
3- برنامه های گذشته، حال و آینده
با توجه به اهمیت موضوع توصیه می شود شخصا در ساعت مقرر در جلسه حاضر شوند.
با تشکر
…………………………………………

متن دعوتنامه رسمی از سوی مدیران شرکت

در متن دستور افتتاحیه باید مشخص کنید که قصد دارید چه چیزی را باز کنید. مهمانان شما باید بدانند که کدام موسسه، سازمان، شرکت یا فروشگاهی را که در جشن شما شرکت می کنند تا افتتاح کنند. اگر قصد افتتاح رستوران را دارید حتما این نکته را ذکر کنید. یا اگر قصد دارید یک فروشگاه تلفن همراه باز کنید، به مهمانان بگویید که در کجا از آنها دعوت می کنید تا شرکت کنند.

تاریخ و زمان افتتاح را مشخص کنید

مهمانان شما دوست دارند در مهمانی شما حضوری موثر و پر رنگ داشته باشند. بنابراین آنها باید بدانند که حضور در جشن افتتاحیه چقدر برای شما مهم است. شما باید در متن سفارش افتتاحیه به این موضوع اشاره کنید و از مشتریان بخواهید که اهمیت این موضوع را در نظر بگیرند.

بنویسید که حضور آنها چگونه کمک می کند

افتتاحیه رستوران

به آنها بگویید چه انتظاری دارند

مهمانان شما باید بدانند کجای شهر باید باشند. دانستن این موضوع مهم است. زیرا بدون دانستن آن ملاقات غیر ممکن خواهد بود. شما می توانید آن را فقط در یک خط بیان کنید و آن را به عنوان “آدرس” مشخص کنید. نیازی به توضیح دقیق در مورد آن نیست. تنها ذکر مکان آن کافی است.

از مدعوین بخواهید که ورود خود را اعلام کنند

نام خدا
تاریخ: ….
نه: ….
فایل پیوست شده: …..
آقا…….
مدیریت محترم …….
بدین وسیله از جنابعالی به عنوان سخنران در این همایش دعوت به عمل می آید. او ما را سربلند کرد و با بیانات شیوا و مؤثر خود در مورد … در تاریخ … به جای …. برای ما مفید خواهد بود.
با تشکر
نام و نام خانوادگی …….
امضا و تاریخ

نمونه دعوتنامه برای جلسه اولیا و مربیان

عبارت دستور افتتاحیه رسمی

متن دعوتنامه رسمی برای شرکت در جلسه تجاری (2)

دعوت نامه دوستانه پیامکی

نمونه متن دعوتنامه افتتاحیه برای حضور در جلسه توجیهی

آقا…………………..
مدیریت محترم …………………….
موضوع: دعوت به شرکت در جلسه
با عرض سلام و احترام
بدینوسیله از جنابعالی دعوت به عمل می آید در اولین جلسه یشیوا دوم در ابتدای روز ……. /.. /.. در طبقه ……. …………….. اداره کل واقع در …………………… با حضور یکجا ایجاد خواهد شد.
با تشکر
………………………
دبیر و عضو کمیته

آقا…………
رئیس محترم شرکت……………………
موضوع: دعوت به شرکت در جلسه توجیهی
با عرض سلام و احترام
بدینوسیله جلسه توجیهی را فرا می خوانم………………. یک روز………. شنبه در …………. زمان … تا … در تالار ………… شرکت ………….. واقع در ………………….. با نمایندگان زیر برگزار می شود:
1- مقدمه ای بر …………………..
2- شناخت سیستم، مقایسه و تحلیل
3- آشنایی با جشنواره
4- نحوه قضاوت و ارائه …
خواهشمند است از افراد ذیل که در تاریخ ………………….. ثبت نام کرده اند و به عنوان ……………………………………….. انتخاب شده اند برای شرکت در این جلسه دعوت به عمل آورید.
1- آقای ……………………………………………………………………………………………………………………………
2- جناب آقای ……………. رئیس…………………
3- جناب آقای شهردار……………
با تشکر از همکاری ارزشمند شما
……………………..
مدیر جشنواره

نمونه دعوتنامه برای حضور در مراسم افتتاحیه

«محبوب ترین بندگان خدا نزد خدا مفیدترین آنها برای بندگانش است».
«در میان بندگان مفیدترین آنها برای برندگان محبوب‌ترین آنها نزد خداوند است».

[کل: ۰ میانگین: ۰]

تاریخ و ساعت افتتاحیه یکی از مهمترین مواردی است که در متن دعوتنامه باید به آن توجه کرد. مهمانان شما باید بدانند که در چه تاریخ و ساعتی در جشن افتتاحیه شرکت خواهند کرد. بنابراین این نکته را در متن دعوتنامه افتتاحیه به خاطر بسپارید و حتما آن را درج کنید.

برای ارسال متن دعوتنامه افتتاحیه به نکات زیر توجه کنید:

مدیران و روسای محترم واحدهای …………………….
موضوع: برگزاری جلسه
صلح.
احتراماً با توجه به اینکه موضوع ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. … زمان …. به ………. در سالن اجتماعات برگزار می شود؛ لذا خواهشمند است جهت شرکت در جلسه برنامه ریزی نمایید.
با تشکر
……………………..
رونوشت:
مدیریت محترم برای احضار

نمونه دعوت نامه به مراسم افطاری برای همکاران اداری

متن دعوتنامه افتتاحیه یکی از قسمت های اجتناب ناپذیر برگزاری جلسات جدید است. جلسات کاری، نشست ها و کنفرانس های رسمی همیشه با دعوت از برگزارکنندگان همراه است. بدیهی است نحوه نوشتن این گونه دعوت نامه ها سبک و سیاق خاص خود را دارد. بنابراین باید آنها را متفاوت از متون دوستانه و صمیمی نوشت. در این گونه نوشته ها باید از پیام های غیر ضروری و حرف های غیررسمی پرهیز کرد. بنابراین، شما باید سبک نوشتن آنها را بدانید. در این مقاله به نکاتی در این زمینه پرداخته ایم. همچنین در پایان نمونه هایی از پیامک های دعوت نامه افتتاحیه رسمی و دوستانه را ارائه خواهیم داد.

اگر میزبان یک جلسه کاری یا یک کنفرانس رسمی هستید و به دنبال متن مناسبی برای دعوت از مهمانان هستید، مطالعه 12 متن دعوت نامه رسمی و اداری که به اشکال مختلف نوشته شده اند راهنمای خوبی برای شما خواهد بود. این دعوت نامه ها موضوعات مختلفی از جمله دعوت برای حضور در جلسات رسمی، دعوت به مراسم افتتاحیه یا همایش های علمی و فرهنگی را در بر می گیرد.

متن دعوتنامه رسمی برای شرکت در جلسه تجاری

متن دعوتنامه افتتاحیه

نکاتی در متن دستور افتتاحیه که باید بدانید

در متن دعوتنامه افتتاحیه باید به مشتریان و مهمانان گفته شود که چه انتظاراتی دارند. به عنوان مثال، در ماه مبارک رمضان ممکن است برای روزه داران افطاری بدهید. در نتیجه مهمانان شما با در نظر گرفتن این موضوع به مهمانی شما می آیند.

چند نمونه متن دعوت نامه رسمی و دوستانه

خانم / آقای عزیز
مدیریت محترم …………………
با عرض سلام و احترام
بدینوسیله ضمن تبریک و گرامیداشت فرارسیدن ایام مبارک ……………….. مراسم افتتاحیه شرکت/فروشگاه/……….. را در تاریخ ………………………….. تاریخ ………… از ……. تا زمان ………. برگزار خواهد شد. حضور ارزشمند شما باعث غنای این مراسم و باعث افتخار من است.
محل: …………………
با تشکر

نمونه دعوتنامه برای شرکت در سمینار آموزشی

از مهمانان خود صرف نظر از اینکه در مهمانی شرکت می کنند یا نه تشکر کنید. هیچ کس دوست ندارد مجبور شود جایی باشد. بنابراین ذکر این نکته به گونه ای ضروری است که مهمانان شما جشن و جشن افتتاحیه را شاداب کنند. این یکی از مهمترین نکاتی است که در متن دعوتنامه افتتاحیه باید به آن توجه کرد.

آنچه را که قصد باز کردن آن را دارید مشخص کنید

سفارش پیامکی

همکار گرامی، آقای / خانم ………………………………..
ضمن برکت ماه میهمانی پروردگار، ماه صداقت دلها و آرزوی عبادت و طاعت؛ از شما دعوت می کنیم برای افطار به مهمانی خالک یقطا بیایید تا در لحظات معنوی افطار افتخار میزبانی شما را داشته باشیم.
زمان: …………………………..
محل: …………………….

نمونه ای از دعوت نامه رسمی برای حضور در یک رویداد به عنوان سخنران

نام خدا
تاریخ: ….
نه: ….
فایل پیوست شده: …..
آقا…….
مدیریت محترم …….
موضوع: دعوت به برگزاری سمینار آموزشی برای کارکنان
با عرض سلام و احترام
بدینوسیله جهت اطلاع همکاران محترم یک جلسه آموزشی مرتبط با …. در سالن اجتماعات شرکت برگزار خواهد شد. لذا همکاران گرامی ساعت 10 صبح روز شنبه … در سالن اجتماعات شرکت نمایید.
آقایان گرامی از حسن توجه و همکاری شما کمال تشکر را دارم.
با تشکر
نام و نام خانوادگی
امضا و تاریخ …

خلاصه

می توانید آن را به عنوان یکی از روش های تعامل با کاربران در نظر بگیرید. از مشتریان بخواهید حضور یا عدم حضور خود را در مهمانی از طریق پیامک یا روش های دیگر اعلام کنند. اگر از پنل‌های پیامک استفاده می‌کنید، می‌توانید از آن به عنوان راهی برای دریافت اعلان‌های ورود مهمانان استفاده کنید. به این ترتیب می دانید که چند نفر در جشن افتتاحیه شما شرکت خواهند کرد. در نتیجه می توانید حزب را بهتر اداره کنید.

بنویسید که حضور آنها چقدر برای شما مهم است

پیامک افتتاحیه رسمی

موقعیت افتتاحیه را اعلام کنید

در ادامه به بررسی هر یک از موارد فوق و نکاتی در مورد آنها می پردازیم.

از افرادی که دعوت می کنید تشکر کنید

به مهمانان خود بگویید چگونه حضور آنها می تواند به کسب و کار شما کمک کند. گاهی اوقات قصد دارید یک رویداد ویژه برگزار کنید و مهمانان شما می توانند به طور موثر به شما کمک کنند. هیچ کس از کمک به دوستش دریغ نمی کند. اگر بتوانید این موضوع را به شکلی جذاب بیان کنید، قطعا از ثمرات آن بهره مند خواهید شد.

بسمه تعالی
دعوت به جلسه اولیا و مربیان مدرسه
حضور والدین دانش آموز: …………….. کلاس: ……..
با عرض سلام و احترام
بسیار خرسندیم که در ماه محار و همزمان با آغاز فصل تعلیم و تعلم و دانش، حضور پرشور و پربار شما را در کنار خود احساس می کنیم و از راهنمایی شما در تحقق آرزوها و تربیت فرزندانمان بهره مند می شویم.
شما نیز می توانید خدمتگزاران خود را در این تعامل و همبستگی بین (خانه) و (مدرسه) یاری کنید تا با همت و برنامه ریزی مشترک آینده سازان علم و عمل را پرورش دهیم.
لطفا با عنایتی که برای سعادت و سعادت فرزند دلبندتان دارید، ضمن حضور به موقع و شرکت فعال در این جلسه، ما را از نظرات و پیشنهادات مفید خود بهره مند نمایید.
لازم به ذکر است با توجه به موارد مهمی که در این جلسه مطرح خواهد شد، حضور یکی از والدین در این جلسه الزامی است.
*برنامه جلسات:
1- دعای پذیرایی از فرزندان
2- گزارش عملکرد سال گذشته و برنامه های سال جاری
3- برگزاری انتخابات در انجمن
*زمان: جمعه در تاریخ … از ساعت … به ………..
*مکان: سالن اجتماعات در مقطع راهنمایی
بسیار از شما متشکرم
…………
مدیر مدرسه راهنمایی ………….

نمونه دعوتنامه شرکت در همایش فرهنگی

رمضان آمد و آرام مرا صدا زد
خدا مرا مجبور کرد به شهر بروم
نسیمی از گلستان کرم تارپا می وزد
که مرا پر از عطر و پاکی کرد

بسیاری از افراد به دنبال یک متن دعوتنامه افتتاحیه مناسب برای مهمانان خود هستند. واقعیت این است که در این زمینه نکات مهمی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. این نکات شامل موارد زیر است:

  • از افرادی که دعوت می کنید تشکر کنید.
  • آنچه را که قصد باز کردن آن را دارید مشخص کنید.
  • تاریخ افتتاح را وارد کنید.
  • مکان افتتاحیه را اعلام کنید.
  • از دعوت شدگان بخواهید اعلام کنند که می آیند یا نه.
  • بنویسید که حضور آنها چقدر برای شما مهم است.
  • بنویسید که حضور آنها چگونه به مهمانی شما کمک می کند.
  • به آنها بگویید چه انتظاری داشته باشند.

آقا……………..
مدیریت محترم …………..
موضوع: دعوت به جلسه………………………………
با عرض سلام و احترام
بدینوسیله ضمن قدردانی از اعلام آمادگی آن شرکت برای مشارکت در بخش …………… جلسه اولیه فرآیند ارزیابی تعیین گردید. در تاریخ ………….. تاریخ ……………………………………………………………………………………………… شرکت ………….. واقع در خیابان ………………………… …… .. بنابراین ، با توجه به ضرورت حضور نمایندگان ………………………… در این جلسه ، لطفاً اقدامات لازم را برای حضور نمایندگان …………… سفارش دهید ….. در این جلسه
با تشکر
…………………….

متن دعوتنامه رسمی برای شرکت در جلسه تجاری (3)

به این مقاله اشاره کنید

سلام
خانم / آقای عزیز
با احترام، با احترام به روزهای آتی …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… که در حال بررسی است ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
زمان: ………………….
محل: ……………