نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل – پنل اس ام اس – سامانه پیامک

دستگاه های خریداری شده دارای یک سال گارانتی هستند و می توانید به مشتریان خود اطمینان دهید که دستگاه ثبت تلفن همراه دارای یک سال گارانتی می باشد.

مزایای نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل از طریق پیامک

  • پایین ترین قیمت دستگاه ثبت شماره موبایل
  • به روز رسانی های زیر را به صورت رایگان دریافت کنید
  • در صورت فعالیت درخواست را دریافت کنید
  • گارانتی دستگاه را تغییر دهید
  • فرآیند خرید سیستماتیک بدون نیاز به تماس و به صورت هوشمند
  • همکاری با یک شرکت فعال و رسمی ثبت شده

با خرید نمایندگی ثبت شماره موبایل در صورت تبدیل شدن به نماینده برتر می توانید اپلیکیشن اندروید را با نام و نشان خود به صورت رایگان اجرا کنید این کار با پرداخت هزینه انجام می شود.

دستگاه ها به آدرس پستی شما ارسال خواهند شد.

سامانه پیامکی فراز و شرکت ارتباطات زارین در ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و توسعه دهندگان دستگاه ثبت شماره تلفن همراه در ایران، امکان جذب نمایندگانی را برای ارائه دستگاه ثبت شماره تلفن همراه با نازلترین قیمت در اختیار همکاران و همکاران خود قرار داده است. کارکنان فروش خود را گسترش دهید.

علاقه مندان به کسب درآمد و دریافت نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل می توانند از سایت پرز اس ام اس نمایندگی سامانه پیامکی را خریداری کنند، دستگاه ثبت شماره موبایل را می توان به صورت آنلاین و با قیمت ویژه برای نمایندگی ها به قیمت کنمار خریداری کرد.

با توجه به اینکه این دستگاه به راحتی و با هزینه بسیار کم می تواند شماره موبایل مشتریان را جمع آوری کند، فروشگاه ها علاقه زیادی به ارائه دستگاه های ثبت شماره موبایل نشان داده اند.

پیشنهاد می کنیم در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص دریافت نمایندگی دستگاه ذخیره شماره موبایل با شماره 02174853 تماس حاصل فرمایید همکاران ما در واحد فروش آماده مشاوره به نمایندگان دستگاه های ثبت شماره موبایل می باشند.ثبت شماره موبایل یکی از سخت افزارهای جدیدی است که این روزها فروشگاه ها برای برقراری ارتباط با مشتریان خود در اختیار آنها قرار می دهند.

با توجه به اینکه فعالیت این شرکت ریبرندینگ می باشد نمایندگی دستگاه ثبت شماره موبایل مشکلی ندارد و فروش دستگاه با قیمت اعلام شده در سایت پرز اس ام اس و یا با قیمت دلخواه شما امکان پذیر است.