نقد و خلاصه فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)

مرد عنکبوتی: دور از خانه پس از فیلمهای انتقام جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) و کاپیتان مارول (Captain Marvel) سومین عنوان مارول در سال 2019 است که بیش از یک میلیارد دلار در سینماها فروش داشته. اسکات لنگ و هنک پیم به عنوان دو مرد مورچهای، در کمیک Assault on a Mind Cage با یکدیگر همکاری کردند. موفقیت مرد عنکبوتی در گیشه سال رویایی برای کمپانی مارول رقم زده است، پیش از این دو ساخته دیگر مارول، “اونجرز” و “کاپیتان مارول” جزو پرفروشهای سال هستند، اونجرز با فروشی معادل ۸۴۵ میلیون دلار و کاپیتان مارول با فروشی معادل ۴۲۶ میلیون دلار رتبههای اول و دوم سینمای امریکا در سال ۲۰۱۹ را در اختیار دارند. این فیلم به احتمال فراوان طی روزهای آتی دو فیلم اونجر اینفینی وار و پلنگ سیاه را پشت سر میگذارد، این فیلم با گذر از فروش ۷۰۰ میلیون دلاری به راحتی این دو فیلم را رد کرده و در جایگاه چهارم میایستد، همچنین مرد عنکبوتی در گیشه جهانی تاکنون بیش از ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار فروش داشته است. این لباس به یکی از اولین لباس هایی که مرد عنکبوتی در اولین فیلم خود می پوشد بسیار شبیه است.

ویژگی جالب دیگری که این لباس داشت، چشمهای مرد عنکبوتی بود که روی ماسک ثابت نبودند و با حالتهای مختلف پیتر پارکر تغییر میکردند که باعث میشد بیننده درکی از حالات چهرهی او داشته باشد. ویژگی جالب دیگری که این لباس داشت، چشم های مرد عنکبوتی بود که روی ماسک ثابت نبودند و با حالت های مختلف پیتر پارکر تغییر می کردند که باعث می شد بیننده درکی از حالات چهره او داشته باشد. هنک پیم در تمام این سالها، بارها شکست خورده است و در یکی از بهترین کمیک بوک های انت من به نام Lost in Space-Time، دچار یک افسردگی شدید شد. پس تفاوتی ندارد که شخصیت مد نظر در هر کمیک بوک چه هویتی داشته باشد؛ این نام مرد مورچهای است که برای ما اهمیت دارد. لباس مرد عنکبوتی یا (spiderman) یک پکیج کامل از مجموعه آن چیزی است که میتواند احساست یک کودک را بر انگیخته و او را در موقعیت های مختلف نظیر تولد و … فیلم مرد عنکبوتی 3؛ بازگشت اسپایدرمن های قدیمی؟ از روز دوشنبه این هفته پیش فروش بلیتهای فیلم Spider-Man: No Way Home رسما آغاز شد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پیش فروش بلیت فیلم Spider-Man 3 رکوردشکنی کرده است.

به هر حال ، این زمانی بود که لیوان ها و کارد و چنگال های یکبار مصرف به قفسه ها برخورد می کردند ، زیرا دور ریختن چیزها نسبت به شستن آنها بسیار ساده تر بود ، و ایده ای بدیع! شخصیتهای اساطیری فیلمهای مارول مانند مرد عنکبوتی همواره طرفداران بسیار زیادی را میان مردم دارد هودیهایی با طرحهای مرد عنکبوتی، مرد آهنی و هالک و یا سایر شخصیتهای قهرمانی فیلمهای مارول نه تنها می تواند در میان مردم کشورمان مشتریان زیادی را به همراه داشته باشد بلکه می تواند بسیار بازار گسترده صادراتی را نیز شامل شود و نکته ای که در این بخش وجود دارد این است که معمولاً بیننده اینگونه فیلمها نه تنها کودکان و نوجوانان بلکه جوانان و بزرگسالان نیز هستند و همین امر باعث گسترده تر شدن بازار فروش هودیهایی با این طرحها خواهد شد.

از همه مهمتر سکانسهای مبارزهای فیلم است که درست همانطور که انتظار میرفت جذابترین لحظههای فیلم جدید مرد عنکبوتی از آب درآمدهاند. طرفداران میتوانند هم اکنون نسخه کیفیت فوق العاده 4K این فیلم را قیمت 19.99 دلار پیش خرید کنند. اخیرا و پس از گذشت دوسال از انتشار بازی و موفقیت های پی در پی آن، مردعنکبوتی پلی استیشن باز هم پای خودش را فراتر گذاشت و به فروش شگفت انگیز ۲۰ میلیون نسخه دست یافت! یکی از لباس های مورد علاقه کودکان لباس مرد عنکبوتی است که اکثر بچه ها دوست دارند آن را داشته باشند. فیلم Spider-Man: No Way Home تبدیل به سومین فیلمی شد که فروش آن در آمریکا از مرز ۸۰۰ میلیون دلار عبور کرده است. مرد عنکبوتی در زمان خودش، نخستین فیلمی شد که در هفته اول از مرز ۱۰۰ میلیون فروش میگذرد و رکورد بیشترین فروش آخر هفته را شکست و پرفروشترین فیلم کمیکبوکی شد.

با احتساب این رقم می توان گفت نزدیک به ۲۰ میلیون آمریکایی این آخر هفته برای تماشای «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» به سینماها رفته اند. فیلم محبوب مارول، «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» تا به امروز در باکس آفیس داخلی 721 میلیون دلار به دست آورده است. جان واتس، کارگردان ۴۰ ساله که دو فیلم دیگر سری مرد عنکبوتی را نیز کارگردانی کرده، فیلم مرد عنکبوتی ۳ خود را هم با موفقیت روی پرده سینماهای جهان در دوران پسا کرونا آورد. در نهایت نیز این هنک پیم است که به عنوان قهرمان اصلی کمیک Ultron Unlimited شناخته میشود. اگرچه اسکات لنگ و هنک پیم بیشتر به عنوان مرد مورچهای شناخته میشوند، اما مرد مورچهای کمیک The Irredeemable Ant-Man هیچکدام از آنها نیست. کمیک The Irredeemable Ant-Man یکی از بهترین کمیک های Ant Man است که جنبه جدیدی از این شخصیت را به ما نشان میدهد. یکی دیگر از تصمیم های عجیب این سریال، حضور نداشتن دشمن های معروف مرد عنکبوتی بود که خیلی از هواداران کمیک ها را دلسرد کرد.

اگر به شخصیت مرد مورچهای علاقه دارید، تا انتهای این نوشتار با فیگار همراه باشید تا به معرفی بهترین کمیک های مرد مورچه ای بپردازیم. در ادامه نوشته عملکرد بر آن داریم تا در مورد فروش لباس مرد عنکبوتی اساسی ارزش دوچندان مطلوب و ارزش لباس های مرد عنکبوتی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم برای کسب اطلاعات دارای ما یار باشید. لباس کودک مرد عنکبوتی یا اسپایدر من دارای سایز بندی جنس عالی وارداتی کشی هست برای بیشتر بچه ها میاد قابل شستشو اورجینال کیفیت بسیار عالی استفاده راحت و آسان از محصولات مون لذت ببرید بهترین کادویی فروشگاه اینترنتی ” فروشگاه تو- گالری آرلین ” از خرید شما متشکریم . از این رو می قدرت بدون اغراق گفت که مرد عنکبوتی یک عدد از شخصیت های برتر در ذهن کودکان و نوجوانان می باشد و در ذهن کودکانه خود سعی داراهستند دارای کار ها و شیوه برخورد، خویش را به این شخصیت کارتونی شباهت دهند. خیلی از هواداران این ابرقهرمان مشتاق تماشای لباس ها و گجت های هیجان انگیز او هستند. علت اصلی این انتخاب به تأثیری برمی گردد که فیلم های سم ریمی و توبی مگ وایر روی سینما و آثار ابرقهرمانی و مرد عنکبوتی گذاشتند و البته خاطره ای که نسلی از هواداران و سینمادوستان با آن دارند.

البته همه چیز در حد شایعه مانده و حتی چندباری آن را رد نموده اند، ولی مارول به همین رازداری ها معروف است و معلوم نیست چه غافلگیری دلنشینی انتظار هواداران را می کشد. ولی وقتی مگوایر برای تست آمد و دیدند او چطور خودش را برای نقش آماده کرده، همه نظرشان عوض شد. ولی وقتی مگ وایر برای تست آمد و دیدند او چطور خودش را برای نقش آماده نموده، همه نظرشان عوض شد. تام هالند پیش از آنکه لباس فوق پیشرفته و باحال تونی استارک به دستش برسد، خودش لباسی طراحی کرد که ویژگیهای زیادی نداشت، ولی در جای خودش شایستهی تقدیر بود.

وقتی به خرید لباس مرد عنکبوتی اصلی که در کودکی می پوشیدید و یا قطعات پرنعمت را که در یک فروشگاه ارزان فروشی در رک می خورید ، یاد می گیرید ، احتمالاً متوجه می شوید که این خرید لباس مرد عنکبوتی اورجینال که امروزه در فروشگاه های بزرگ پیدا می کنید ، لباس دختر مرد عنکبوتی بسیار زیبا هستند. در ضمن شما همراهان عزیز میتوانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسیهای فیلمهای روز دنیا مراجعه کنید. بار دیگر در نقش “کرکس” نقش بد فیلم را ایفا کرده است. “مایکل کیتون” بار دیگر در نقش “کرکس” نقش بد فیلم را ایفا کرده است. به لحاظ می رسد که لباس نو شخصیت مرد عنکبوتی در فیلم قرار است، متفاوتتر از لباسهای پیشین او باشد. درحالی که او شدیداً رنج میکشید، دیگر اعضای انتقام جویان به کمک او آمدند. در ادامه این داستان، هنک پیم تصمیم گرفت تا رباتی بسازد که به انتقام جویان حمله میکند و باعث میشود که هنک پیم با شکست او، باری دیگر تبدیل به یک ابرقهرمان بزرگ شود. هنک پیم حتی به نحوی موسس انتقام جویان نیز محسوب میشود.

کرکس نام همان شخصیت سینمایی است که کیتون با بازی در فیلم “مرد پرنده ای” توانست برای آن اسکار را دریافت کند. از تبدیل شدن به مرد مورچهای تا جاینت من و از جالوت تا یلو جکت؛ این تنها بخشی از درگیریهای بزرگ هنک پیم در طول زمانی است که به یک ابرقهرمان تبدیل شد. همچنین میزان پیش فروش بلیت فیلم No Way Home تنها در طول دو ساعت از میزان پیش فروش بلیت فیلم Black Widow در طول یک روز عبور کرد تا رکورد بهترین پیش فروش بلیت در سال ۲۰۲۱ را ثبت کند. آنها در طول راه متوجه شدند که اینجا یک مکان برای آموزش بزرگترین تهبکاران است. لباس مرد عنکبوتی یا لباس اسپایدرمن از سری لباس های شخصیت کارتونی است که کودکان با پوشیدن آن میتوانند ظاهری شبیه به مرد عنکبوتی واقعی پیدا کنند و به خوبی نقش یک ابرقهرمان را در بازی های خود ایفا کنند.

لباسی که اندرو گارفیلد در اولین قسمت این فیلم پوشید از جهات بسیاری قابل ستایش بود، چون تلاش کرده بودند مدل جدیدی طراحی کنند و به تکرار تجربیات قبل قانع نباشند. این آمارها باعث شده تا بسیاری به عملکرد درخشان فیلم Spider-Man: No Way Home در گیشه امیدوار شوند و حتی عملکردی مشابه یا بهتر نسبت به فیلمهای پیش از دوران همهگیری را در گیشه ثبت کند. یکی از دلایل این موفقیت بزرگ، کمپین بازاریابی گستردهای بود که باعث شد عدهای تصور کنند قرار است توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در کنار تام هالند به ایفای نقش بپردازند. نکته جالب توجه این که دو فیلم دیگر در چین که امروزه به عنوان بزرگترین بازار فروش در سینما شناخته می شود، اکران شده بودند در حالی که هنوز تاریخ اکران «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» در چین مشخص نشده است. این فیلم با استقبال خوب 12.4 میلیون دلار از 3666 سالن به دست آورد که 59 درصد کاهش نسبت به آخر هفته افتتاحیه داشت. قطعا لباس Iron Spider به علت حضورش در فیلم Avengers: Infinity War که امسال اکران شد بسیار پرطرفدار خواهد بود؛ البته این لباس را اولین بار در سال ۲۰۰۶ در کامیکها دیده بودیم.