نقد و بررسی صرافی کوکوین kucoin ارز تودی

نقد و بررسی صرافی کوکوین kucoin ارز تودی از منوی آبشاری سمت چپ صفحه می‌توانید جفت ارز مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای انجام معاملات آتی یا فیوچرز از این بخش استفاده می‌کنیم. یعنی اگر می خواهید معامله‌ای در بخش فیوچرز انجام دهید، باید دارای خود را از بخش Main Account به این قسمت انتقال دهید. پس از انتخاب گزینه مناسب و رمز معامله، می توانید به صورت لیمیت، مارکت و استاپ لیمیت اقدام به ترید و معامله کنید. در صورتی که شما در پرتفوی خود ارز دیجیتال KuCoin را هولد کنید آنگاه می توانید از تخفیف ها بسیار خوبی در کمیسیون های هر معامله تان بهره مند شوید.

آیا کوکوین قانونی است؟

پلتفرم کوکوین بیش از ۴۰۰ جفت ارز دیجیتال معاملات متفاوت دارد و همچنین می‌تواند از ارزهای مختلفی همچون بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و بیت کوین کش نیز حمایت و پشتیبانی کند. ساده ترین راه برای تأمین اعتبار حساب KuCoin و شروع تجارت آلت کوین با انتقال بیت کوین ، Ethereum یا USDT است. اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد صرافی کوکوین چیست؟ لطفا از صفحه ما بخواهید. بسته به ارز رمزنگاری شده ، تأیید معامله و واریز وجه به کیف پول صرافی ممکن است بین چند ثانیه ، دقیقه یا حتی ساعت طول بکشد. صرافی KuCoin یک برنامه تلفن همراه بصری و با کاربرد آسان برای خرید و فروش مشتریان در هر مکان و هر زمان ارائه می دهد. این برنامه در دستگاه های Android و iOS پشتیبانی می شود و امکان دسترسی به طیف کاملی از محصولات و ویژگی های تجاری را فراهم می کند.

بنابراین روی گزینه‌ی Assets کلیک کرده و در قسمت مربوط به TRX روی گزینه‌ی Transfer کلیک کنید. گزینه‌ی سمت چپ حساب مبدا است که روی Trading Account قرار دارد و گزینه‌ی سمت راست باید Main Account باشد. سپس کل مقدار موجودی را با کلیک روی دکمه‌ی Confirm به حساب اصلی در صرافی کوکوین منتقل کنید. برای انجام خرید و فروش در صرافی کوکوین بعد از انجام عملیات انتقال ارز روی گزینه ترید کلیک کنید.

کارمزد‌ها در صرافی کوکوین

زمانی که کاربران از این اتفاق مطلع شدند، باید چاره‌ای می‌اندیشیدند تا حساب‌های خود را به همین راحتی‌ها از دست ندهند. یکی از راه‌هایی که به ذهن کاربران ایرانی و کشورهای تحت تحریم‌های اقتصادی رسید، کوچ کردن به یک پلتفرم بهتر بود؛ بهتر از این نظر که عملیات احراز هویت به صورت موقت در آن اجباری نباشد. در این میان، صرافی کوکوین یکی از همان راه‌های نجاتی بود که امکان بهره‌مندی کاربران را از خدمات و معاملات دنیای ارزهای دیجیتال به راحتی فراهم می‌کرد.

در ادامه به طور کامل مراحل ثبت نام را برای شما کاربران عزیز شرح خواهیم داد. در دراز مدت، KCS به عنوان عنصر کلیدی کل اکوسیستم این پلتفرم عمل می‌کند. با توسعه و راه اندازی پروژه‌های KuCoin DEX و KuChain، توکن KCS تبدیل به موتور محرک و سوخت اصلی محصولات غیرمتمرکز KuCoin خواهد شد. یکی از مهم‌ترین مواردی که در انتخاب یک صرافی باید مد نظر قرار بگیرد، مساله پشتیبانی صرافی از مشتریان خود است. برای هرکسی ممکن است حین معامله مشکلاتی پیش بیاید، به همین خاطر مساله پشتیبانی یک صرافی موضوع بسیار مهمی است زیرا نبود پشتیبانی قوی ممکن است به ضرر شما و از دست رفتن دارایی هایتان منجر شود.

  • صرافی کوکوین تبدیل به یک نام شناخته شده در صنعت رمزنگاری شده است، زیرا توانسته است خود به عنوان یک فروشگاه تک مرحله‌ای برجسته برای انواع عملیات‌های رمزنگاری معرفی سازد.
  • از آنجایی که پیگیری 24 ساعته بازار برای شما امکان ندارد، می‌توانید جهت جلوگیری از زیاد شدن ضرر، یک دستور به عنوان توقف حد مجاز بگذارید.
  • اگر سرمایه کاربری به علت این اتفاق تحت تاثیر قرار بگیرد، صرافی کاملا خسارت آن‌ها را جبران خواهد کرد.
  • پنجره‌ها سفارشات باز ، سفارشات معوقه و تاریخچه سفارشات و معاملات نیز وجود دارد.
  • این ویژگی برای نظارت به روی جفت های معاملاتی مختلف و تایم فریم‌ها بسیار مناسب است.