نرخ ارسال پیامک انبوه در 1402 چقدر است؟ | 10% تخفیف خرید سامانه پیامکی

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقهبسیاری از کاربران تمایل دارند مطالب ارسالی خود را بارها و بارها تکرار کنند. اکثر کسب‌وکارها این پنل را برای مدت طولانی ارائه می‌کنند زیرا می‌خواهند با مشتریان خود ارتباط منظم برقرار کنند. آنها هر هفته یا هر ماه به آنها پیامک می دهند و آنها را تشویق می کنند که از آنها خرید کنند.

شرایط و نرخ ارسال پیامک انبوه به درخواست شما بستگی دارد. در این مقاله به طور کامل توضیح داده ایم. امیدواریم با این نوع ارسال ساده و سریع بتوانید بازخورد خوبی از کمپین تبلیغاتی خود دریافت کنید.

تعداد پست ها مهمترین گزینه ای است که تبلیغات انبوه را از تبلیغات معمولی متمایز می کند. اگر پنل اس ام اس خود را ایجاد کنید، می توانید یک پیامک را به صدها هزار پیامک ارسال کنید. در ضمن ارسال انبوه از حداقل 100000 پیامک شروع می شود که در نرخ ارسال انبوه پیامک نیز موثر است.

با توجه به انتخاب خود می توانید شماره بانک مورد نیاز را در اولویت قرار دهید. لیست شماره های شخصی شما، بانک شهر و منطقه، بر اساس محله و منطقه، بر اساس کد منطقه، تجارت و شغل، کد پستی و … از انواع بانک شماره هستند.

گزارش نهایی و نرخ ارسال پیامک مربوطه را دریافت کنید

با شنیدن این نام ممکن است تصور کنید که ما به هر نوع ارسال پیامک با حجم بالا، ارسال انبوه می گوییم. اما در واقع اینطور نیست. اگر می خواهید بدون داشتن پنل پیامک و انجام مراحل ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، می توانید از این روش استفاده کنید و حداقل تعداد پیامک درخواستی 100 هزار پیامک می باشد. تفاوت ارسال پیامک معمولی و ارسال انبوه در استفاده از پنل پیامک، مدیریت توسط خریدار و نرخ ارسال پیامک انبوه است.

نرخ پرداخت پیامک بسته به شماره ارسال شما متفاوت است. در جدول زیر این هزینه برای سال 1402 محاسبه شده است.نرخ ارسال پیامک انبوه

به عبارت دیگر، اگر شرکتی بخواهد از قابلیت ارسال انبوه استفاده کند، یعنی فقط یک بار پیام ارسال کند و بدون پنل اس ام اس تمام آن را به اس ام اس بسپارد، باید حداقل 100 هزار پیامک ارسال کند. بسته های پیامک انبوه و نرخ ها را می توانید در سایت ملی پیامک مشاهده کنید. این را بعدا توضیح خواهیم داد. بهتر است بدانید که نرخ ارسال پیامک انبوه مثلا برای 200000 پیامک در مقابل 900000 پیامک متفاوت است.

ارسال انبوه برای کسانی مناسب است که می خواهند فقط یکبار برای تعداد زیادی پیامک ارسال کنند. اگر می خواهید چندین بار پیامک ارسال کنید، بهتر است پنل خود را داشته باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در حجم کم یا زیاد نیاز به پنل پیامکی دارد. در مورد ارسال انبوه باید بدانید که این کار با پنل پیامک نیز انجام می شود. ملی از پنل خود برای شما اس ام اس می فرستد تا دیگر نیازی به تهیه این سیستم نداشته باشید. به همین دلیل هزینه شما دوباره کاهش می یابد.

به یک شرکت قابل اعتماد اعتماد کنید

نرخ و قیمت ارسال پیامک انبوه چقدر است؟

همانطور که کمی پیشتر توضیح دادیم نرخ ارسال پیامک انبوه کمتر از ارسال پیامک با پنل است. این هزینه شما را کاهش می دهد. دلیل این کاهش هزینه حجم بالای ارسال شماست. درست مثل خرید عمده محصولات است. ارائه دهندگان پیامک انبوه حق پرداخت هزینه کمتری را دارند.

ملی پیامک برای آموزش کاربران محترم از روش های مختلفی استفاده می کند. کانال جداگانه و صفحه اینستاگرام ما اطلاعات آموزشی خوبی به شما می دهد. جهت مشاوره و یا تهیه بسته های ارسال عمده با شماره 02163404 تماس حاصل فرمایید.
طبق این جدول اگر تعداد پیامک ها بین صد تا سیصد هزار نفر باشد هر پیامک با نرخ ۱۴۰۲ ۸۵ تومان قیمت دارد که در صورت بیشتر بودن تعداد پیامک ها این مبلغ به ۷۶ تومان کاهش می یابد. با مراجعه به صفحه “نیاز به ارسال پیامک انبوه هدفمند؟” توضیحات و خرید این مقدار پیامک را دنبال کنید.

نرخ ارسال انبوه پیامک از تابلوهای پیامکی سراسری در سال 1402

پاسخ به سوال: آیا همیشه به پنل اس ام اس نیاز داریم؟

نرخ ارسال پیامک در پنل های مختلف پیامک متفاوت است. به طور کلی هر چه پول بیشتری برای خرید پنل اس ام اس خرج کنید، هزینه ارسال پیامک کمتر و به صرفه تر خواهد بود. با خرید زیر می توانید نمودار نرخ ارسال اس ام اس بردهای ملی اس ام اس 1402 را بررسی کنید.

پایه اقتصادی شرکت تجاری نمایندگی
قیمت سیستم 49000
مرد
129000
مرد
259000
مرد
369000
مرد
520000
مرد
هدیه پیامکی 50 شمارش 100 شمارش 200 عدد 500 عدد شمارش 1000
اپراتور 1000 153 135 120 107 88
اپراتور 2000 160 142 126 112 92
اپراتور 3000 153 135 120 107 88
اپراتور 50001 136 120 107 95 78
اپراتور 50004 155 138 122 109 89
اپراتور 021 160 142 126 112 92
اپراتور 9000 153 135 120 107 88
اپراتور 9999 270 240 213 190 156

سفارش ارسال پیامک انبوه توسط شرکت شما ثبت می شود تا پنل پیامکی تهیه نکنید و تمام کارها را به پیامک بسپارید. حامیان ملی پیامک با این اپلیکیشن تعداد فرستنده، جامعه هدف یا همان بانک و متن پیامک را دقیقاً به دلخواه انتخاب می کنند. پس از آن حمل و نقل انجام خواهد شد. در این فرآیند می توانید نظرات و تغییرات لازم را اعمال کنید. در نهایت با دریافت مشاوره از کارشناسان ما بهترین حمل و نقل برای شما انجام خواهد شد.

شرایط ارسال به صورت عمده چیست؟ چرا همه این روش را انتخاب نمی کنند؟نرخ ارسال پیامک انبوه

شرکت هایی که نمی خواهند خودشان پیامک بفرستند یا حجم بالای کار آنها را مشغول فعالیت های دیگر می کند باید از این روش استفاده کنند. ملی اس ام اس به عنوان مشاور و نماینده شما پیام های انبوه را با نرخ صحیح ارسال پیامک انبوه ارسال می کند. خدماتی که می توانید با حمل و نقل عمده دریافت کنید عبارتند از:

انتخاب انواع بانک شماره

تنها قابلیت موجود با این روش ارسال پیامک با حجم بالا است. اگر می خواهید پاسخ مشتری را دریافت کنید یا از امکانات دیگر استفاده کنید، تابلوی پیامک خود را ایجاد کنید.

نرخ ارسال اس ام اس و صرفه جویی در هزینه تاکسی

پس از اتمام ارسال انبوه، گزارش ارسال شما به صورت جداگانه در یک فایل اکسل به شما تحویل داده می شود. با مشاهده این فایل می توانید تمامی جزئیات و تعداد و انواع ارسالی را مشاهده کنید.نرخ ارسال پیامک انبوه

خلاصه

بهتر است بدانید که انواع پیام ها نیاز به پنل پیامک دارند. حتی وقتی از ارسال انبوه صحبت می کنیم، باز هم پنل پیامک را ضروری می دانیم. شرایط و نرخ ارسال پیامک انبوه مربوط به پنل پیامک نمی باشد. ارسال انبوه یکی از امکاناتی است که ملی اس ام اس به شما ارائه می دهد تا نیازی به تهیه پنل، امور فنی و برخی روش های دیگر نداشته باشید. ما ادامه خواهیم داد و نحوه ارسال به صورت عمده را توضیح خواهیم داد.

مزایا و معایب سفارش پیامک انبوه چیست؟

برخی از کاربران تمایل دارند کنترل مدیریت ارتباط با مشتری را در دست بگیرند. تهیه متن مناسب، شماره و نوع ارسال، انتخاب بانک اعداد، تهیه دفترچه تلفن و موارد دیگر از جمله مواردی است که توسط کاربر انجام می شود.

زمانی که شخص یا شرکتی می خواهد پیامک را به صورت تبلیغاتی یا برای مشتریان خود ارسال کند، دو موضوع تهیه پنل پیامک یا سفارش ارسال انبوه پیامک وجود دارد. در ابتدا او تفاوت بین این دو نوع پیام را نمی داند. برای حل این سوال توضیح می دهیم که ارسال انبوه چیست و نرخ ارسال پیامک انبوه چقدر است؟

پنل اس ام اس چیست؟

قبل از معرفی ارسال انبوه باید پنل پیامک یا سیستم ارسال پیامک را بشناسیم. ارسال پیامک با هر مدلی و در هر حالتی نیاز به پنل پیامکی دارد. پیامک های تبلیغاتی باید از یک ابزار وب به نام پنل پیامک ارسال شوند. این پنل ها امکان ارسال و دریافت پیامک به شماره موبایل های مختلف را به همراه ده ها قابلیت دیگر ارائه می کنند. امکاناتی مانند ساخت و طبقه بندی دفترچه تلفن شخصی، بانک شماره حاوی میلیون ها شماره تلفن همراه فعال در اسرائیل، امکانات ویژه برای ارسال مانند زمان بندی، پاسخگویی خودکار، کارت ویزیت پیامکی و ….