نرخ ارسال پیامک انبوه توسط اپراتور

3. بر اساس کدام ویژگی امکان ارسال پیامک انبوه وجود دارد؟

نرخ ارسال پیامک انبوه

نرخ هایی که در بالا مشاهده می کنید برای ارسال پیامک می باشد، یعنی 70 کاراکتر در اس ام اس فارسی و 160 کاراکتر در اس ام اس انگلیسی. در صورتی که متن پیامک بزرگتر از این عدد باشد، تعداد پیامک با نرخ اعلام شده دو برابر خواهد شد. همانطور که در بالا ذکر شد، 9% مالیات به هزینه هر نرخ اضافه می شود.

نرخ ارسال پیامک توسط اپراتور

همانطور که قبلا ذکر شد، پیامک انبوه را می توان بر اساس ویژگی های مختلف انجام داد. بسته به اهداف و کسب و کار خود می توانید ویژگی مناسب را انتخاب کنید. در زیر ویژگی هایی وجود دارد که می توانید پیامک انبوه ارسال کنید.

  • بر اساس شهرستان و شهرستان
  • بر اساس کد پستی و منطقه
  • بر اساس مشاغل و اصناف
  • بر اساس سن و جنس
  • بر اساس یک فایل اکسل و لیستی از مخاطبین
  • بر اساس منطقه و نقشه گوگل

ارسال یک پیامارسال پیامک با شماره شخصیارسال پیامک انبوه به شماره شخصی ممنوع است

پیامک انبوه توسط بسیاری از مشاغل برای اهداف مختلف استفاده می شود. نوع سرویس یکی از ویژگی هایی است که قیمت ارسال پیامک انبوه را تعیین می کند. هر اپراتور قیمت متفاوتی را برای این خدمات اعلام کرد. در این مقاله به بررسی نرخ ارسال پیامک انبوه توسط اپراتورها می پردازیم. با کمک این مقاله می توانید با خدمات و هزینه های هر اپراتور آشنا شوید و با اطمینان بیشتری پنل دریافت کنید.

در یک مقایسه ساده نمی توان از بین سه عملگر بهترین را انتخاب کرد. ممکن است در یک اپراتور تعداد افرادی که سیم کارت ثابت دارند نسبت به سیم کارت اعتباری بیشتر باشد و به همین دلیل نرخ ارسال پیامک برای سیم کارت ثابت کاهش یافته است و ب. اپراتور دیگری، پوشش آنتن دهی بیشتری دارد و در نتیجه افراد بیشتری پیامک دریافت می کنند. جدول زیر قیمت تمامی اپراتورها را نشان می دهد. بررسی مزایای هر یک از آنها و انتخاب پنل مناسب را به عهده شما می گذاریم.

سیم کارت کمترین نرخ میانگین نرخ بالاترین نرخ
معتبر (متن فارسی) همراه اول = 10.6 Writel = 11.5 ایرانسل = 11.6
ثابت (متن فارسی) همراه اول = 8.9 Writel = 9.8 ایرانسل = 9.9
اعتبار (متن انگلیسی) نوشتن = 23 همراه اول = 26.4 ایرانسل = 27.4
ثابت (متن انگلیسی) Writel = 16.9 همراه اول = 22.2 ایرانسل = 23.2

ارسال پیامک انبوه بر اساس متغیرهای مختلف

2. پنل پیامک شخصی کی تهیه می کند؟

نرخ ارسال پیامک انبوه در ایرانسل

سیم کارت هزینه پیامک فارسی هزینه پیامک به زبان انگلیسی
دامی ایرانسل 23.2
اعتبار ایرانسل 11.6 27.4
روی دادن 11000 11000
به خطوط ثابت 11 11

نرخ ارسال پیامک انبوه در اپراتور رایتل

هر اپراتور برای ارسال پیامک انبوه نرخ متفاوتی دارد. نرخ همراه اول بسته به اینکه به سیم کارت ثابت یا کارت اعتباری پیامک ارسال کنید متفاوت است. همچنین فارسی یا انگلیسی بودن متن نیز قیمت آن را تغییر می دهد که در جدول زیر مشاهده می کنید. قیمت هایی که در این مطلب مشاهده می کنید بر اساس آخرین نرخ های اعلام شده در سال 1401 می باشد.

بر اساس قانون بودجه سال 1401 مصوب شورای اسلامی و اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به هر صفحه پیامک 30 ریال اضافه شد. مبلغ غرامت در درآمد عمومی دولت محاسبه می شود و جزء درآمد اپراتور مربوطه یعنی همراه اول، ایرانسل و رایتل نمی باشد.

مقایسه هزینه ارسال پیامک انبوه در سه اپراتور

جدول زیر جزئیات ارسال پیامک با این اپراتور را نشان می دهد. همانطور که مشاهده می کنید هزینه ارسال پیامک در اپراتور رایتل متفاوت است.

بسیاری از شرکت ها اغلب از پیامک های انبوه برای تبلیغات یا اطلاع رسانی به مخاطبان خود استفاده می کنند. ارسال این پیامک ها می تواند بر اساس محل سکونت، سن، جنسیت و عوامل دیگر باشد. به عنوان مثال، اگر محصولی که می خواهید تبلیغ کنید فقط برای آقایان مناسب است، می توانید بر اساس جنسیت پیامک ارسال کنید. شما نباید پیامک انبوه با شماره تلفن شخصی ارسال کنید و در صورت ارسال، سیم کارت شما مسدود می شود. پس از تهیه پنل تبلیغاتی پیامکی می توانید ارسال پیامک را آغاز کنید. اغلب برای دقت و سرعت بیشتر این کار را به شرکت های ارائه دهنده این خدمات مانند ایده پردازان واگذار کنید. در وب سایت می توانید لیست نرخ های ارسال پیامک از طریق این پنل را مشاهده کنید.

محاسبه نرخ ارسال پیامک انبوه

به این مقاله اشاره کنید

برای ارسال پیامک انبوه به نرم افزار نیاز است. این نرم افزار ممکن است در سایتی که کاربر در آن عضویت دارد خدمات ارائه دهد. همچنین می تواند یک برنامه وب باشد. در هر دو مورد، هنگام ارسال پیامک به اینترنت نیاز است. این نرم افزار پنل اس ام اس یا پنل اس ام اس نام دارد. در این پنل می توانید تعداد زیادی شماره تلفن قابل مدیریت را ذخیره کنید.

نرخ ارسال پیامک انبوه در اپراتور همراه اول

خبر خوب این است که با وارد کردن شماره پیامک مورد نظر و مبلغ در سایت ایده پردازان به راحتی می توانید نرخ را محاسبه کنید. علاوه بر این، حداقل یا حداکثر تعداد اس ام اسی که بتوانید ارسال کنید وجود ندارد. یکی از مزایای این شرکت این است که در صورت ارسال پیامک با ترافیک بالا و یا برند بودن می توانید با واحد فروش این شرکت تماس بگیرید تا نرخ مناسب را دریافت کنید.

چه کسی پنل پیامک شخصی تهیه می کند؟

در محاسبه نرخ نهایی ارسال پیامک، علاوه بر قیمت هر پیامک، هزینه خرید طرح، خط و هزینه استفاده از شماره بانکی نیز دخیل است.

نرخ ارسال پیامک انبوه در Bright

سیم کارت هزینه پیامک فارسی هزینه پیامک به زبان انگلیسی
نوشتن دائمی 16.9
اعتبار راتل 11.5 22

درآمد عمومی دولت

کسانی که تعداد زیادی اس ام اس ارسال می کنند یا قصد دریافت پاسخ را دارند.

نرخ ارسال انبوه پیامک در همراه اول

سیم کارت هزینه پیامک فارسی هزینه پیامک به زبان انگلیسی
اول از همه، یک مهماندار معمولی 22.2
اول از همه اعتبار موبایل 11.6 26.4

نرخ ارسال انبوه پیامک در اپراتور ایرانسل

همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید هزینه ارسال تعرفه از اپراتور ایرانسل نیز لحاظ شده است. این اپراتور نیز بسته به اینکه پیامک در داخل یا خارج از ایران ارسال شود یا به کارت اعتباری یا سیم ثابت ارسال شود، نرخ متفاوتی دارد. در ضمن ارسال به خارج از ایران فقط به آلمان، سوریه، عراق، ارمنستان، ترکیه، قزاقستان، استرالیا، ترکمنستان، آذربایجان، کویت، امارات متحده عربی، کانادا، پاکستان، ایالات متحده، چین، لهستان، ازبکستان، دانمارک، روسیه، سوئد و فنلاند می تواند. برای ارسال پیامک به کشورهای دیگر باید 220 تومان پرداخت شود.

[کل: ۰ میانگین: ۰]

ارسال انبوه پیامک بر اساس جنسیت، شهر، کد پستی و سایر مشخصات مخاطب ارسال می شود.

نرخ ارسال پیامک انبوه در تلفن همراه اول

ارسال پیامک انبوه چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که پس از خرید از یک برند معروف، شماره موبایل شما را از حراج ها و جشنواره ها مطلع می کنند. در واقع از پیامک انبوه در این برنامه استفاده می شود. ارسال پیامک انبوه یکی از موثرترین روش های بازاریابی و تبلیغات است. تقریبا 90 درصد از پیام های متنی ارسال شده توسط مخاطبین خوانده می شود. به خصوص اگر متن به گونه ای ویرایش شود که کنجکاوی مخاطب را به خود جلب و برانگیزد. اغلب هدف از ارسال پیامک برای اهداف بازاریابی، اطلاعات یا نظرسنجی است.

پنل اس ام اس چیست؟

قیمت و نرخ ارسال پیامک انبوه عامل مهمی در محاسبه کل هزینه ارسال پیامک است. اما برای ارسال هزینه نهایی به مراحل تکمیلی نیاز است. هزینه خرید طرح، خط و هزینه استفاده از شماره بانکی در هزینه های محاسبه شده در هزینه نهایی به نرخ منتشر شده منظور می شود. در نتیجه توجه به نرخ اعلام شده برای انتخاب ارزان ترین پنل کافی نیست.

اکثر مردم پیام های متنی انبوه را به شرکت هایی که مایل به ارائه این خدمات هستند می گذارند. در این روش فرد لیست مخاطبین، متن پیامک و شماره ارسال را به شرکت می گوید و بقیه کار توسط شرکت انجام می شود. در این شرایط نیازی به تهیه پنل شخصی نیست و خود شرکت از طریق پنلی که دارد سفارش شما را انجام خواهد داد. در تمامی مراحل می توانید نظرات خود را اعمال کنید و همچنین با کارشناسان ما مشورت کنید تا به بهترین نحو به هدف خود برسید.

اما افرادی که می خواهند به طور منظم با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند و هفته ای یکبار پیامک انبوه ارسال کنند، یک پنل شخصی تهیه می کنند. همچنین در صورت تمایل به دریافت پاسخ از مخاطب و یا استفاده از امکانات دیگر می توانید پنل پیامکی ایجاد کنید. در این صورت باید متن مناسب، شماره ارسال، دفترچه تلفن یا لیست تماس و موارد دیگر را تهیه کرد.

پیامک انبوه چیست؟

آخرین کلمه

  • نرخ ارسال پیامک انبوه توسط اپراتورها در جداول موجود در متن آمده است.
  • پیامک بر اساس سن، جنسیت، استان و عوامل دیگر ارسال می شود.
  • افرادی که مایل به ارسال پیامک به صورت انبوه هستند، می توانند با ارائه دفترچه تلفن، پیامک و سایر موارد ضروری خود به شرکت های ارسال پیامک انبوه مانند ایده پرداز این کار را انجام دهند.
  • نرخ ها و خدمات این شرکت را می توانید در سایت ایده فرزان مشاهده کنید.

پرسش های رایج

پنل شخصی چیست؟

1. آیا محاسبه نرخ نهایی پیامک انبوه فقط بر اساس قیمت اعلام شده است؟