نحوه رایت سیم کارت همراه اول و ایرانسل

ناگفته نماند که اگر سیم کارت تلفن همراه اول را مسدود کنید، تمام اطلاعات آن سیم کارت در حافظه خط شما باقی می ماند. بنابراین اگر پنل پیامک فعالی با این شماره دارید، می توانید دوباره از آن استفاده کنید.

افرادی که قصد دارند از کد دستوری برای مسدود کردن سیم کارت اول تلفن همراه استفاده کنند، با شماره گیری کد دستوری 131*#2 در کمترین زمان می توانند خط تلفن همراه اول خود را بسوزانند.

اگر سیم کارت همراه اول خود را گم کرده اید یا به دنبال قطع سیم کارت همراه اول خود هستید، می توانید این کار را شخصا انجام دهید. نحوه رایت حضوری سیم کارت های همراه اول و ایرانسل از طریق پیشخوان دولت انجام شود. بنابراین برای مسدود کردن سیم کارت اپراتور همراه اول به یکی از نمایندگی ها یا باجه های همراه اول مراجعه کنید. برای استفاده از این روش باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید:

  • حضور مالک یا نماینده قانونی صاحب سیم کارت
  • فرم درخواست را پر کرده و امضا کنید
  • ارائه اصل و عکس کارت ملی متقاضی
  • ارائه فیش پرداخت آخرین دوره

علاوه بر این، با رایت یک خط ایرانسل، می توان از پایگاه داده شماره تلفن همراهی که قبلا برای این خط فعال بود، استفاده مجدد کرد و از تمامی اطلاعات آن استفاده کرد.

خیلی ها این سوال را می پرسند که اگر سیم کارت را بسوزانیم چه اتفاقی می افتد؟ برای پاسخ باید گفت که نگران اطلاعات سیم کارت خود نباشید. حتی اگر به صورت آفلاین این کار را انجام دهید، اطلاعات ذخیره شده روی سیم کارت مشکلی نخواهد داشت.

رایت حضوری سیم کارت ایرانسل با کد ملی

نحوه رایت آفلاین سیم کارت ایرانسل

شاید سیم کارت خود را گم کرده اید یا گوشی شما به سرقت رفته است. در این حالت اولین قدمی که باید انجام دهید این است که سیم کارت را بسوزانید. با این کار شخصی که گوشی و سیم کارت شما را در دست دارد راهی برای سوء استفاده از سیم کارت شما نخواهد داشت. به همین دلیل بسیار مهم است که تمامی سیم کارت های اپراتورهای مختلف مانند همراه اول، ایرانسل و رایتل در اسرع وقت پس از سرقت مسدود شوند. در ادامه تمامی روش های رایت سیم کارت همراه اول و ایرانسل را به شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید به هر روشی که برایتان راحت تر است این کار را انجام دهید.

ترفند رایت سیم کارت همراه اول; روش حضوری یکی از بهترین ترفندهاست

برنامه موبایل من یک برنامه مدیریت سیم کارت برای مشترکین همراه اول است که امکانات زیادی مانند مسدود کردن سیم کارت را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای رایت یا مسدود کردن سیم کارت همراه اول از طریق اپلیکیشن My Mobile باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • همدم را اجرا کن
  • از منوی پایینی گزینه سرویس را انتخاب کنید.
  • در صفحه جدید، خدمات سیم کارت را در بالای صفحه انتخاب کنید.
  • سپس گزینه Manage SIM card را انتخاب کنید.
  • گزینه Disconnect را انتخاب کنید.
  • در این مرحله باید دلیل مسدود شدن را مشخص کنید و دکمه OK را انتخاب کنید تا سیم کارت شما مسدود شود.

در ادامه مبحث نحوه رایت سیم کارت موبایل اول و ایرانسل، حال می خواهیم روش های مسدودسازی خط ایرانسل را برای شما توضیح دهیم. رایت سیم کارت ایرانسل به صورت حضوری نیز مانند رایت سیم کارت همراه اول امکان پذیر است. به این ترتیب مشترکین ایرانسلی که دارای سیم کارت ثابت یا اعتباری هستند می توانند با مراجعه به یکی از نمایندگی های رسمی ایرانسل سیم کارت خود را رایت یا مسدود کنند. البته فراموش نکنید که برای مسدود کردن سیم کارت اپراتور ایرانسل باید کارت شناسایی معتبر و حضور دارنده سیم کارت ارائه دهید.

برای رایت سیم کارت همراه اول از کد 131*2*# استفاده کنید

دانلود نرم افزار رایت سیم کارت همراه اول

مشترکین ایرانسل می توانند از طریق نرم افزار ایرانسل من سیم کارت خود را مسدود کنند. اگر قبلاً با سیم کارت خود در برنامه مرد ایرانسل ثبت نام کرده اید، می توانید با ورود به این برنامه سیم کارت خود را بسوزانید.
برای مسدود کردن سیم کارت یا رایت آن در اپلیکیشن ایرانسل من باید به قسمت «خدمات سیم کارت» رفته و وارد قسمت مسدودسازی سیم کارت شوید. در نهایت با وارد کردن دلیل مسدود شدن سیم کارت، سیم کارت خود را از طریق این اپلیکیشن بسوزانید.

نحوه رایت سیم کارت ایرانسل از طریق اپلیکیشن ایرانسل من

اپراتور ایرانسل برای کاربرانی که نمی توانند سیم کارت خود را شخصا مسدود کنند، روش هایی در نظر گرفته است. کاربران ایرانسل می توانند سیم کارت ایرانسل خود را با استفاده از روش های آفلاین زیر فلش کنند:

با استفاده از کد رایت سیم کارت ایرانسل

در این مقاله در مورد نحوه رایت سیم کارت همراه اول و ایرانسل صحبت کردیم. روش های مختلفی برای مسدود کردن سیم کارت همراه اول و ایرانسل وجود دارد. برای رایت سیم کارت های این دو اپراتور می توانید هم به صورت شخصی و هم به صورت شخصی این کار را انجام دهید.

اگر نمی توانید از روش های بالا برای رایت سیم کارت همراه اول خود استفاده کنید، این کار را با استفاده از کد دستوری اپراتور همراه اول انجام دهید.

این روش یکی از سریع ترین راه های مسدودسازی سیم کارت همراه اول است که با دانلود این نرم افزار رایت سیم کارت به راحتی قابل انجام است. نگران اطلاعات خود نیز نباشید. زیرا با استفاده از این روش مسدودسازی خط همراه اول تمامی اطلاعات ذخیره شده در خط شما باقی می ماند. در نتیجه نگران استفاده از بهترین پنل اس ام اس نباشید، زیرا در صورت دریافت سیم کارت جدید، تمامی اقدامات با آن سیم کارت دوباره اعمال می شود.

رایت حضوری سیم کارت ایرانسل با کد ملی

توجه داشته باشید که در روش رایت آفلاین سیم کارت موبایل باید اطلاعات مورد نیاز برای تایید را نیز اعلام کنید.

با استفاده از کد رایت سیم کارت همراه اول

اگر سیم کارت همراه اول را دارید و می خواهید آن را مسدود کنید. این کار را با شماره گیری 9990 انجام دهید. البته اگر شماره همراه اصلی دیگری برای تماس ندارید، با شماره گیری 09129990 بخواهید سیم کارت خود را مسدود کند.

اکنون که چالش شما در مورد نحوه رایت همراه اول و سیم کارت ایرانسل حل شده است، می توانید از طریق مقالات دیگر فراز اس ام اس مشکل ارسال پیامک طولانی در سامسونگ را حل کرده و اطلاعات کاملی در مورد آن به دست آورید.

درباره نحوه رایت سیم کارت از طریق پیامک بیشتر بدانید

سوزاندن سیم کارت در زمان مناسب از بسیاری از کلاهبرداری ها یا سوء استفاده هایی که می توان با سیم کارت ها انجام داد جلوگیری می کند. به همین دلیل توصیه می کنیم اگر سیم کارت خود را گم کرده اید یا سیم کارتی به نام خود دارید؛ اما دست شما نیست، هر چه زودتر بسوزانید. در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام با شماره 02174853 تماس بگیرید کارشناسان فراز اس ام اس پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.نحوه رایت سیم کارت همراه اول و ایرانسل

لازم به ذکر است؛ علاوه بر اینکه می توانید سیم کارت همراه اول خود را به صورت حضوری بسوزانید، روش های آفلاین نیز برای این کار وجود دارد. اگر نمی توانید شخصا برای مسدود کردن سیم کارت همراه اول خود مراجعه کنید، می توانید به راحتی سیم کارت همراه اول خود را با یکی از روش های زیر بسوزانید:

مسدود کردن سیم کارت همراه اول با گوشی؛ بزرگراه

با این روش ابتدا از خط ایرانسل با 700 تماس بگیرید یا از تلفن ثابت 09377000000 را بگیرید. سپس با شماره گیری صفر از تلفن همراه یا شماره گیری یک از تلفن ثابت به اپراتور متصل خواهید شد. پس از اتصال، اپراتور دستورالعمل های لازم را برای رایت سیم کارت ارائه می دهد.

رایت سیم کارت ایرانسل از طریق اپلیکیشن ایرانسل من

ترفند رایت حضوری سیم کارت همراه اول

نحوه رایت سیم کارت همراه اول با روش های آفلاین