نحوه ارسال پیامک با شماره سرویس

حتما متوجه شده اید که ارسال پیام با یک خط خدمات برای هر کسب و کاری چقدر مهم است. در حال حاضر اکثر شرکت های هواپیمایی بزرگ، برندهای معروف، آژانس های مسافرتی، هایپرمارکت ها و … از این خطوط خدماتی برای اطلاع رسانی به مشتریان استفاده می کنند تا مطمئن شوند پیام آنها به دست مشتری می رسد.

گزارش پیام های ارسالی

برای خرید پنل 4 نوع گزینه اساسی، اقتصادی، شرکتی و تجاری خواهید داشت. شما می توانید پنل مورد نظر خود را بر اساس بودجه، برنامه تبلیغاتی و تعداد پیام های ارسالی در ماه انتخاب کنید.

تا اینجا گفتیم که ارسال پیام تبلیغاتی از خطوط خدماتی ممنوع است. ممکن است بپرسید چرا ما یک خط خدمات داریم؟

حالا ممکن است بپرسید برای ارسال پیام از یک شماره سرویس به چه ماژول هایی نیاز دارید؟ احتمالاً قبلاً فهمیده اید که امکان تبلیغ از خطوط خدمات وجود ندارد. بنابراین، چه ابزاری برای استفاده از این خطوط و ارتباط با مخاطب مفیدتر است؟

ارسال مکاتبات

اگر صاحب کسب و کار هستید، می توانید تبریک تولد، تبریک تعطیلات، پیام تسلیت و کدهای تخفیف را به خط خدمات مشتریان ارسال کنید.

حال اگر پنل پیامکی دارید و بازاریابی پیامکی را بلد هستید باید خط سرویس هم داشته باشید. البته شما گزینه دوم یعنی تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی را دارید.

اگر هنوز پنل ندارید کافیست در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا همکاران واحد فروش با شما تماس گرفته و شما را در این مورد راهنمایی کنند.

خط خدمات می تواند پیامکی را به لیست سیاه ارسال کند. البته یک نکته مهم را فراموش نکنید. خط خدمات نباید هیچ پیام تبلیغاتی ارسال کند. در واقع ارسال پیام های تبلیغاتی از این خطوط ممنوع و غیرقانونی است.

برای تغییر نوع خط از آگهی به خدمت باید مدارکی مانند فرم درخواست خدمت، تعهدنامه خدمت، مدارک شناسایی و … داشته باشید. به خاطر داشته باشید که اسناد خدمات خط بین اپراتورهای مختلف متفاوت است. در این صورت تیم پشتیبانی شما را راهنمایی خواهند کرد.

با یک خط خدمات پیام ارسال کنید

شروع به ارسال اس ام اس کنید

ارسال پیامک با شماره سرویسمهمترین کاری که باید قبل از شروع پیام رسانی با خط سرویس انجام دهید ارسال یک پیام آزمایشی است. پیشنهاد می کنم پیام تست را برای خود ارسال کنید. در این روش مطمئن شوید که هم متن و هم نحوه ارسال پیام برای شما مناسب است.

برای شروع ارسال پیامک با خط سرویس، ابتدا باید یک پنل خریداری کنید. من سامانه ملی پیامک را پیشنهاد می کنم.

البته، برای چنین ارسالی، انتخاب دیگری با ماژول در دسترس دارید. تاریخ سررسید درست مانند ارسال برنامه ریزی شده کار می کند. تنها تفاوت این است که ماژول پرداخت به صورت دوره ای و نه فقط یک بار پیامک ارسال می کند.

اکنون که همه چیز را در مورد ارسال پیامک با شماره سرویس می دانید، به سراغ ارسال پیامک می رویم.

چه پیام هایی ارسال کنیم؟

با یک خط خدمات پیام ارسال کنیداگر نیاز به ارسال پیام در زمان خاصی دارید، باید از ماژول تایمر استفاده کنید. با استفاده از این ابزار می توانید سیستم را طوری پیکربندی کنید که پیام کوتاه مورد نظر را در تاریخ و ساعت مشخصی ارسال کند. این کار نوعی برنامه ریزی برای آینده است و می توان برای ماه های بعد از امروز برنامه ریزی کرد.

معمولاً پیام های مهمی که باید به دست مخاطبان برسد، حتی لیست سیاه، توسط خط خدمات ارسال می شود.

تبدیل خط تبلیغاتی به سرویس

با یک خط خدمات پیام ارسال کنیدتا اینجا با شرایط ارسال پیام با خط سرویس در پنل ملی پیامک آشنا شدید. بنابراین اگر از بازاریابی پیامکی استفاده می کنید یا کسب و کار دارید، به شماره خدمات نیز نیاز دارید. برای خط یا خدماتی که یکی از خطوط تبلیغاتی شماست با شماره 02163404 تماس بگیرید و با اعضای تیم پشتیبانی مشاوره رایگان دریافت کنید.

ماژول کدخوان را می توان از شماره خدمات مشتری نیز ارسال کرد. اگر کسب و کار شما به گونه ای است که باید از مشتری بخواهید کد ارسال کند، آنها به کدخوان نیاز دارند. برای این کار باید تمامی کدهای لازم را در یک فایل اکسل وارد کنید.

در این مقاله می خواهیم با خط سرویس، ارسال پیام با شماره سرویس، وب سرویس و افزونه های مرتبط آشنا شویم.

با یک خط خدمات پیام ارسال کنیداعداد خاصی در لیست سیاه مخابرات قرار دارند. یعنی دریافت پیام های تبلیغاتی را مسدود کنید. این شماره های لیست سیاه پیام های تبلیغاتی دریافت نمی کنند. به عبارت ساده، هیچ پیامی از خطوط تبلیغاتی به این اعداد نمی رسد. بنابراین در صورت نیاز به ارتباط با این شماره ها باید از خطوط خدماتی استفاده کنید.

اکنون که یک خط خدمات دارید، زمان ارسال پیام است.

روش های ارسال پیام کوتاه با شماره خدمات

برای ارسال پیام شخصی به مشتری می توانید از ابزار ارسال مناسب استفاده کنید.

برای ارسال تست به قسمت ارسال پیامک تکی بروید. ارسال پیامک با گزینه ارسال سریع – بررسی پیامک در سمت چپ نمایشگر. برای ارسال تست اول متن پیام را بنویسید. سپس شماره فرستنده و گیرنده را مشخص کنید. به یاد داشته باشید که کاراکترهای اس ام اس انگلیسی 160 کاراکتر و فارسی 70 کاراکتر است. اگر از این عدد بیشتر شود، هزینه پیام با توجه به آن عدد محاسبه می شود.

اگر همچنان سوالی در مورد ارسال پیامک با شماره سرویس دارید، در انتهای این متن برای ما بنویسید تا پاسخگوی سوالات شما باشیم.

بنابراین پیشنهاد می کنم برای تحلیل دقیق بازاریابی پیامکی گزینه دانلود گزارش را تیک بزنید و بر روی دانلود کلیک کنید.

ماژول های مورد نیاز

به عنوان مثال با استفاده از این ماژول می توانید هر سال تولد مشتریان خود را تبریک بگویید. در شرکتی مانند شرکت بیمه خودرو، می توانید با استفاده از این ماژول، قبل از اتمام تاریخ انقضای بیمه نامه خودرو، مشتریان خود را از طریق پیامک مطلع کنید تا آنها بتوانند آن را تمدید کنند. این موارد تبلیغاتی نیستند و می توانند از طریق خط خدمات ارسال شوند.

ماژول کدخوان

اگر وب سایت یا فروشگاه اینترنتی دارید، پیام هایی مانند تایید سفارش، رمز یک بار مصرف، لینک تغییر رمز عبور و … باید از خط خدمات ارسال شود. اگر این پیام ها را با یک خط تبلیغاتی ارسال کنید، ممکن است گیرنده در لیست سیاه قرار گیرد و پیام را دریافت نکند.

هنگامی که یکی از کاربران به پیام کوتاه شما پاسخ می دهد، هم کد ارسال شده و هم شماره تلفن وی در سیستم ذخیره می شود و یک پیام از پیش تعیین شده برای او ارسال می شود. ضمناً در صورت ارسال کد نادرست یا تکراری توسط کاربر، پیامک اخطاری جداگانه برای وی ارسال خواهد شد.

خلاصه

این فایل به صورت اکسل در پنل برای شما ارسال می شود تا بتوانید تحلیل خوبی از مطالب ارسالی خود داشته باشید. در واقع این گزارش ثبت اطلاعات ارسالی است. در این گزارش می توانید پیام های دریافت شده توسط مشتری و ارسال نشده را مشاهده کنید.

اکنون که پنل را می شناسید، احتمالاً پنل شخصی خود را دارید، قبل از شروع ارسال پیام با خط خدمات، باید با این خط آشنا شوید. خطوط خدمات در اصل همان خطوط تبلیغاتی هستند، اما یک تفاوت مهم دارند.

برنامه های شخصی سازی آموزنده معمولاً تبلیغاتی نیستند. و از همه مهمتر این پیام ها با نام و نام خانوادگی گیرنده همراه است. ارسال آنها با شماره سرویس مغایر با قوانین نیست. برای تمام شماره های لیست سیاه ارسال شد. در حفظ مخاطب و برقراری ارتباط با او تاثیر خوبی دارد.

ارسال هوشمند به موقع و در تاریخ هدف

کار با ارسال پیام به خط خدمات ختم نمی شود. اکنون زمان بررسی ارسال گزارش ها است. هر بار که پیامی ارسال می کنید، چه خط خدماتی باشد و چه تبلیغاتی، باید فایل گزارش را مطالعه کنید.

پس از خرید پنل، باید خط را سفارش دهید. امکانات و قیمت اعداد مختلف را از قسمت نرخ ها بخوانید. سپس با شماره مورد نظر خود سفارش دهید. اگر خط مورد نظر شما موجود باشد اپراتور به شما اطلاع خواهد داد. پس از پرداخت هزینه می توانید شروع به استفاده از پنل، ارسال پیام و دریافت نظرات مشتریان نمایید.

خط خدمات چیست؟

اگر با بازاریابی پیامکی آشنا شوید، باید در مورد خط خدمات هم بدانید. سیستم های پیامکی فقط برای ارسال پیام های تبلیغاتی نیستند. ارسال پیام های خدماتی مانند رمز عبور، تایید سفارش یا اعلان های مختلف نیز در برد پیامک امکان پذیر است. به همین دلیل شرکت های ارائه دهنده پنل هایی مانند پیامک ملی ملی علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی، شرایط ارسال پیام با خط خدمات را نیز برای کاربران فراهم کرده اند.