معرفی 6 اتاق فرار ترسناک در تهران | allescape

به عبارت دیگر، مدیر اصلی یک مجموعه اتاق فرار گیم مستر نام دارد که پیش از شروع و بعد از اتمام هر بازی، باید تمامی وسایل و تجهیزات را کنترل کند که سالم باشد. همیشه قبل از شروع یک بازی، گیم مستر تمامی قوانین را به شرکت کنندگان می گوید از نحوه مراقبت از تجهیزات تا کارهایی که باید انجام دهند. او همیشه شرکت کنندگان را با استفاده از دوربین های مداربسته رصد می کند چون در هر مرحله ای از بازی، شرکت کنندگان شاید نیاز به کمکی داشته باشند یا نتوانند معمایی را حل کنند. حتی در اسکیپ روم های ترسناک هم ممکن است شرکت کنندگان به مرحله ای برسند که دیگر توان مغابله با ترس را ندارند و می خواهند بازی را تمام کنند.

اتاق فرار 696

در این اتاق فرار تهران به شما لباسی اهدا می شود که بوی نابینایان را گرفته و باعث عدم شناسایی شما توسط سایرین می شود. پس با دقت مراقب حرکات خود باشید چرا که اولین حرکت اشتباه می تواند آخرین لحظه زندگی شما را رقم اسکیپ روم فانتزی بزند. همانطور که میدانید، در اسکیپ روم ها، بازیکنان ملزم به حل معماها و خروج از بازی در یک زمان مشخص (اغلب 60 دقیقه) می باشند و همین امر موجب می شود تا مدیریت زمان از اهمیت بالایی برخوردار شود. در واقع می توان گفت که بازیکنان، با کنترل مدت زمانی که برای حل هرمسئله اختصاص می دهند، یاد میگیرند که چطور در زندگی واقعی نیز از زمان به درستی استفاده نمایند.

اتاق فرار ترسناک

هدف اتاق فرارهای ترسناک اینه که شما هیجان زده شوید و از آن لذت ببرید نه اینکه اذیت شوید. سعی کنید شک و تردید خود را بیرون اتاق فرار بگذارید و به هر آنچه در داخل منتظر شما است روشن باشید. حتی اگر مطمئناً می‌دانید که زامبی‌ها واقعی نیستند، شما مجاز به ترس از اسکیپ روم فانتزی آن‌ها هستید! موضوع اصلی این است که احساس می‌کنید سطح آدرنالین شما در حد بالاتری وجود دارد، بنابراین نگرش «من خیلی شجاع هستم و می‌دانم که شما یک بازیگر هستید» می‌تواند لذت شما و تیم شما را خراب کند. در ابتدا باید بگیم که این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است که شما رو در حس و حال یک فضای واقعی قرار خواهد داد …

بازی های تاج اسکیپ روم تهران

اتاق فرار خونه جنییکی از ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران، اتاق فرار خونه جنی میباشد. سناریوی این اسکیپ روم، بر اساس داستان کلبه جن زده ی معروف در شهر انزلی طراحی شده است که در آن فردی که از خونه جنی جان سالم به در برده است از شما درخواستی دارد. این درخواست آن است که به او کمک کنید دوباره به آن خانه برگردد و راز آن را برملا نماید. در اتاق فرار خونه جنی ، شما باید با غلبه بر ترس و دلهره خود، از خانه تسخیر شده جان سالم به در ببرید و راز عجیب آن را کشف کنید.

  • توجه کنید که برای تجربه کردن اسکیپ روم باغ متروکه، میبایست حتما این اتاق فرار را از قبل رزرو کنید.
  • اسکیپ روم از اینجا آغاز شد و رفته رفته بین مردم شناخته تر شد و تمایل برای تجربه اتاق فرار افزایش یافت.
  • در بازی اتاق فرار زیرخاکی شما 90 دقیقه فرصت خواهید داشت تا معما ها رو حل کنید و از اتاق فرار خارج بشید …
  • در این صورت ویروس لاس پلاگاس به آن ها تزریق شده و آن ها را بسیار وحشی می کند.

فضاهایی که انسان را از کالبد زمان حال خود خارج می‌کنه و وارد کالبد کودک درون خود می‌کند و بیشتر سعی در راضی نگه داشتن این کودک درون دارد. شما در ژانر فانتزی با فضاهایی که شبیه قصه ها و داستانهای افسانه ای است رو به رو خواهید شد. در فیلم های ترسناک همیشه دیده اید که یک صدای پس زمینه ای از یک جن یا شیطان هست که دارد حرف هایی میزند.

معرفی 6 اتاق فرار ترسناک در تهران | allescape