معرفی پسوند ورود و ثبت نام vAuth – پنل اس ام اس – سامانه پیامک

این محصول 100% ایرانی است که با توجه به نیاز و دانش کاربران ایرانی طراحی شده است. همانطور که مشخص است در ایران هنوز تعداد زیادی از کاربران نمی توانند با سیستم های لاگین و شرکت های ایمیل کار کنند.

یعنی کاربر در سایت شما حتی نیازی به ذخیره کد ارسالی یا ورود به صندوق پست اس ام اس و مشکلات نوشتن کد فعال سازی روی کاغذ یا ذخیره آن و … ندارد.

حتی کد فعال سازی ارسال شده توسط سامانه پیامکی فراز به صورت خودکار در محلول ما تکمیل می شود.

افزونه ورود و ثبت نام vAuth همانند افزونه ادبیات یک افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل است که توسط برنامه نویسان ایرانی ساخته شده است.

در این راهکار کاربر تنها با دریافت شماره همراه کاربر می تواند ثبت نام و وارد شود.

پیش نمایش عملکرد پلاگین در تلفن همراه خود:
ما از این مبلغ راضی نیستیم و در این بسته امکان عضویت و ورود به جیمیل گنجانده شده است. افزونه vAuth به شما این امکان را می دهد که در حین ثبت نام علاوه بر شماره تلفن همراه، اطلاعات بیشتری از کاربر دریافت کنید. (با قابلیت سفارشی سازی کامل و دریافت هر اطلاعاتی که می خواهید. به عنوان مثال: کد کشور، نام والدین و …)
با استفاده از کد کوتاه پروفایل یا ویجت Elementor مربوطه می توانید اطلاعات ثبت نام را به صورت پروفایل در صفحه به کاربر نمایش دهید یا به او حق ویرایش آنها را بدهید.می توانید انواع مختلف کاربر برای سایت خود ایجاد کنید ( یک نقش کاربری ایجاد کنید)، به عنوان مثال، شما یک فروشگاه دارید و دو دسته از کاربران دارید: 1- خریداران 2- فروشندگان. جالبتر اینکه می توانید فرم های ثبت نام سفارشی را برای هر دسته از کاربران دریافت کنید. به عنوان مثال یک فرم ثبت نام سفارشی برای کاربران خریدار و یک فرم سفارشی برای کاربران فروشنده یا هر نقش دیگری که خودتان طراحی می‌کنید، می‌توانید دکمه «در صورت موجود بودن به من اطلاع بده» را با گزینه گزارش محصولات درخواستی و اطلاع‌رسانی به افزونه WooCommerce اضافه کنید. در دسترس بودن پیامک را ارسال کنید. حتی متن دکمه را می توان سفارشی کرد. پیامک می تواند به رویدادهای مختلف ارسال شود. (مثال: پس از هر پرداخت موفق یک پیامک سفارشی برای خریدار یا شما ارسال می شود یا پس از ثبت نام کاربر جدید یک پیامک برای مدیر وب سایت ارسال می شود. و خیلی چیزهای دیگر…)


مزایای استفاده از افزونه vAuth:

 • سامانه ورود و ثبت نام 100% ایرانی پیامکی سامانه مدیریت محتوای وردپرس
 • گزینه ای برای افزودن ورود و ثبت نام در Gmail در کنار سیستم ورود و عضویت اصلی
 • افزودن ویجت های سفارشی به صفحه ساز Elementor و Composer
 • سفارشی سازی کامل فرم های ورود و ثبت نام (رنگ متن، اندازه، حاشیه و …) و تغییر لیبل این فرم ها مطابق با سلیقه مشتری
 • امکان سفارشی سازی پیامک با متغیرهای متعدد (کد فعال سازی، شماره سفارش، تاریخ، نام محصول، نام وب سایت، نام یا سایر مشخصات مشتری و …)
 • می توانید به رویدادهای مختلفی که قبلاً نیاز به نصب افزونه های مختلف داشته اند (ارسال پیامک برای مشتری پس از خرید موفق) پیامک ارسال کنید.
 • یا ادمین، امکان ارسال پیامک پس از خرید ناموفق به مدیر، امکان ارسال پیامک، اطلاع رسانی به مشتریان و محصولات موجود در انبار و غیره وجود داشت.
 • امکان افزودن فیلدهای ثبت سفارشی (به عنوان مثال، نام والدین، کد ملی و غیره)
 • امکان انتخاب روش های مختلف برای ورود و ثبت نام (جزئیات ثبت نام اجباری پس از تایید کد فعال سازی، درخواست رمز در هنگام ثبت نام یا عدم درخواست و …)
 • گزینه ای برای قرار دادن فرم ورود، ثبت نام یا ویرایش نمایه به راحتی با استفاده از کدهای کوتاه یا ویجت های Elementor.
 • اکنون می‌توانید با استفاده از ابزارک Elementor یا میانبر مناسب، دکمه Notify Me را در هر قسمت از صفحه محصول قرار دهید.
 • پس از ورود یا خروج، صفحات سفارشی را مشخص کنید