معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های کودک

کتاب هایی که خلاقیت بالایی در آن ها به کار رفته باشد، برای کودکان جذاب تر خواهند بود. همچنین کتاب کودکان تنها به نوشته ها و متن خلاصه نمی شود. بلکه رنگ بندی و طراحی کتاب نیز باید به گونه ای باشد که بر روی کودک تاثیر مناسبی بگذارد و همچنین او را جذب بکند. خلاقیت باید در تمام جنبه های مختلف یک کتاب کودک به کار رفته باشد. پرفروش ترین کتاب مخصوص کودک، کتابی است که داستان و طراحی آن خلاقانه و مفید باشد.

خرید کتاب داستان خارجی برای کودکان

این مخاطبان که غالبا بین 8 تا 18 سال سن دارند، پیش می‌آید که ماه‌ها منتظر رسیدن شماره تازه داستان سریالی خود از این نشر هستند. کتابهای این ناشر اغلب به صورت مجموعه و در ژانر کارآگاهی، ماجراجویانه، تخیلی، طنز و کمیک استریپ منتشر می‌شود. رعایت قانون کپی‌رایت از دیگر محاسنی است که هوپا دارد. در نتیجه مثلا کتاب برای کودکان 7 تا 9 سال ویژگی های خاص و متفاوتی دارد که در کتب این رده سنی به آن پرداخته شده و کتاب 9 تا 12 سال نیز محتوایی مناسب کودکان در این بازه سنی ارائه میدهد. توی طول روز شیر کوچولو خیلی بازی کرده و کلی خسته شده بود، رفت که بخوابه ولی هرچی به این پهلو و اون پهلو چرخید خوابش نبرد فکر کرد چکار کنه آخه خیلی کلافه شده بود. کتاب هدهد فروشگاهی برای دسترس پذیر کردن فرآورده‌های فرهنگی کودکان و نوجوانان است.

  • اگر تمایل دارید فرزند خود را به تحصیل و دانش علاقه‌مند کنید، باید این کار را از خردسالی شروع نمایید.
  • خلاقیت باید در تمام جنبه های مختلف یک کتاب کودک به کار رفته باشد.
  • اپلیکیشن کتابراه تمام تلاش خود را می‌کند با در نظر گرفتن تمام سلایق شرایط و امکان دانلود بهترین کتاب‌های علمی و آموزشی کودکان را فراهم کند.
  • دو راه برای سفارش کتاب برای فرزندانتان وجود دارد، یکی خرید به صورت حضوری و دیگری سفارش آنلاین.
  • در این داستان خرگوشی کوچک به نام بانی به همراه دوستانش، ماجراهای زیادی با کتاب و…
  • در مورد سنین بالاتر نیز باید اول علاقه و بعد محتوا را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید کتاب مناسب کودک خود کنید.

در صورت مشاهده کتابی خارج از قوانین در اینجا اعلام کنید تا حذف شود(حتما نام کامل کتاب و دلیل حذف قید شود) ، درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد. این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات کتاب ها و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود. کتاب راضیه شنا یاد می‌گیرد نوشته‌ی دیویا پانریکر، داستان راضیه و مادرش است که در جزیره‌ای دور افتاده در میان اقیانوس زندگی می‌کنند. گستره کتابهای کتابچین تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد.

اینگونه کتابها آموزش زبان انگلیسی را برای آنها راحت تر می کنند. ابوت با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعددی آراسته شده، در صدد بیان بخش‌هایی از تاریخ اروپای سده‌های میانه که در معرض جنگ‌های مذهبی بسیاری بوده، برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان است. کتاب کارآگاه کنجوکو 4 نوشته‌ی زهرا فردشاد ، داستان‌هایی جذاب با هدف آموزش مسائل شهری و مهارت‌های زندگی به کودکان به تصویر کشیده است. مجموعه 4 جلدی کارآگاه کنجوکو ضمن روایت داستان‌ها، کودکان را با فرهنگ، آداب و رسوم، بازی‌ها، غذاها و اماکن دیدنی،…

قصه برای کودکان و نوجوانان

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های کودک

مطالعات بسیاری از خرید کتاب برای کودکان و پر کردن کتابخانه‌ها از انواع کتاب برای آموزش فرزندانمان، faraketab.ir حمایت کرده‌اند. این مطالعات نشان می‌دهند که تربیت کودک در خانه‌ای پر از کتاب کودک بر رشد تحصیلی و پیشرفت شغلی او در آینده تأثیر بسیار زیادی می‌گذارد. به طور خاص، نقش والدین برای کودکانی که به سن خواندن نرسیده‌اند بسیار بیشتر است؛ خواندن کتاب برای کودکان زیر ۶ سال مهم‌ترین کاری است که هر پدر و مادری برای آشنا شدن کودکان با کتاب و کتاب‌خوانی می‌توانند انجام دهند.