معرفی تایم فور فان t4f مجموعه رزرو اسکیپ روم گیمفا-آل اسکیپ

اتاق فرار ( اسکیپ روم ) با درجه سختی متفاوت و تم؜ های متنوع را انتخاب کنید. از دیگر موارد اشاره شده به آن برای دستیابی به پیروزی، توجه به قوانین وکار تیمی است. حال که با بازی اتاق فرار آشنا شده‌اید شاید به دنبال ایده‌ها و معماهایی برای انجام این بازی باشید که طبیعتاً دسترسی به ایده‌های ناب کار چندان راحتی نخواهد بود. با توجه به فراگیر شدن کرونا اسکیپ روم همچنان به کار خود ادامه می‌دهد و سازندگان معماهای این بازی با در نظر گرفتن اتاق فرارهای آنلاین اجازه کم شدن تب و تاب این بازی گروهی مهیج را نداده‌اند.

انواع سناریوهای اتاق فرار را بشناسید!

مثل فرار از زندان، رزیدنت اویل، ارباب حلقه ها، 3 گانه آنابل و. علاقه دارید، احتمالا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده که اگر شما در این سریال ها و فیلم ها حضور داشته باشید، چه اتفاقاتی را رقم خواهید زد. خب این مسئله اکنون با وجود ژانرهای مختلف اتاق فرار تهران برای شما ممکن اسکیپ روم ترسناک تهران شده است. البته توجه داشته باشید تنها این مسائل در اتاق فرارها وجود ندارد و شما می توانید برای هر موضوعی که فکر کنید، اتاق فرار مخصوص خود را انتخاب نموده و آن را رزرو کنید.

اتاق فرار پنهان شده در سایه

در این بازی‌ها، شما و هم تیمی‌هایتان، تماشاگر یک فیلم یا بازی کامپیوتری نیستید بلکه در فضایی واقعی، شخصیت اول یا قهرمان سناریویی از پیش تعیین شده هستید. این تفریح مهیج از سال ۱۳۹۵ با اتاق فرار نجات شهر، محصول مجموعه اسکیپ‌روم دات آی‌آر وارد ایران شد. در اسکیپ روم‌های معمایی، معمای داستان جزء اصلی بازی است و همه چیز به حل آن بستگی دارد.

در واقع اگر فیلم بسیار هیجان انگیز ارّه را دیده باشید، مفهوم اتاق فرار را بیشتر درک خواهید کرد. اگر اهل تماشای فیلم‌های ترسناک باشید، حتماً نام سری فیلم‌های احضار یا همان Conjuring به گوشتان خورده است. همین موضوع باعث شد تا در بهمن ماه سال ۱۳۹۹، گروه دات آی آر اقدام به طراحی یک اتاق فرار ترسناک با نام احضار کند.

سال 2007 در کیوتو ژاپن اولین مجموعه این بازی توسط شرکت SCRAP افتتاح شد. کم‌کم سناریو‌ها، شکل پیچیده‌تری گرفتند و به تعداد اتاق‌ها اضافه شد. در سال 2012 مجارستان هم تبدیل به مرکزی برای اجرای اسکیپ روم شد.

  • به جرات می توان گفت بهترین و بزرگترین اتاق فرار در شیراز، اسکیپ روم رازماز می باشد که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در این شهر آغاز نموده است.
  • مراحل در این بازی تقریبا هیچ گونه ارتباطی با هم ندارند و شما با فضاهایی کاملا متفاوت برخورد خواهید کرد.
  • چه اتاق بازی برای ما بهتر و هیجان انگیزتر است؟ این سوال یکی از سوالات پر تکرار بازیکنان در هنگام انتخاب بازی های اسکیپ روم است.
  • در کل اتاق فرار رویا یه تجربه کاملا متفاوتیه و ترکیب خیلی بامزه ای از حس ترس، دلهره و هیجانه که با فعالیت فیزیکی عجین شده و اصلا قابل مقایسه با هیچ کدوم از تجربه های قبلی زندگی آدما نیست.

معرفی تایم فور فان t4f مجموعه رزرو اسکیپ روم گیمفا-آل اسکیپ