معرفی بهترین انواع فشارسنج کاربرد و نحوه استفاده از دستگاه فشارخون | asilbekharid

فشارسنج دیجیتالی گلامور علاوه بر فشارخون، ضربان قلب را نیز نشان می‌دهد. برای استفاده در منزل گزینه بسیار خوبی است و نحوه کار آن آسان است. قیمت این دستگاه در مقایسه با عملکرد آن بسیار مناسب است.

فشارسنج بازویی نبض سنس مدل NB-01

اما اگر به دنبال بهترین دستگاه فشار خون هستید، بهتر است با انواع آن هم آشنا شوید. کنترل فشار خون برای افرادی که سابقه بیماری‌های مرتبط با فشار خون دارند، بسیار ضروری است. خوشبختانه با وجود انواع فشارسنج های دیجیتالی امکان سنجش فشار خون در منزل و یا محل کار بسیار ساده شده است. شما می‌توانید با خرید دستگاه فشار خون خوب، هر لحظه در روز از وضعیت سلامتی خودتان با خبر شود.

فشارسنج بازویی دیجیتال گلامور مدل HL85DG

معرفی بهترین انواع فشارسنج کاربرد و نحوه استفاده از دستگاه فشارخون | asilbekharid

اما به دلیل کاربرد جیوه در این دستگاه و آلودگی محیط به وسیله جیوه استفاده از آن بهترین دستگاه فشار سنج دیجیتالی کاهش یافته است. فشارسنج دیجیتالی Welch Allynفشارسنج دیجیتال ولش آلن “به اندازه ی کافی کوچیک هست که تو دست جا بشه! این فشارسنج بسیار سریع، دقیق، سازگار با سایزهای مختلف کاف و به روز است.

  • مزیت این دستگاه عمر بسیار خوب آن است و اگر از دستگاه به خوبی مراقبت شود، به صورت مادام العمر فشارخون شما را اندازه گیری می کند.
  • پارامترهایی مانند عمر دستگاه، سادگی استفاده و دقت دستگاه برای خرید فشارسنج خانگی باید مورد نظر قرار بگیرند .
  • چندین بار گرفتن فشار خون و وسواس بخرج دادن باعث ایجاد اضطراب در شخص و بالا رفتن فشار خواهد شد.

قیمت این دستگاه در بازار ایران، حدودا بین 500 هزار تومان الی 8 میلیون تومان می‌باشد. البته شما می‌توانید با مبلغ 1 تا 2 میلیون تومان یک فشارسنج دیجیتالی خوب و با کیفیت خریداری نمایید. توجه داشته باشید که بهترین دستگاه فشار خون، لزوما گران‌ترین دستگاه موجود در بازار نیست.