مشخصات, قیمت و خرید انواع موتور دمپر مشعل نیک ابزار فروشگاه اینترنتی ابزار دقیق

در این حالت ایزوله کردن کامل فضای قبل و بعد از دمپر اهمیت جدی ندارد. از این نوع محرک‌ها بیشتر بر روی هواسازها جهت بستن مسیر هوا در زمان‌های خاموش شدن دستگاه، کنترل میزان هوای تازه و هوای برگشت، کاهش میزان مصرف انرژی، کنترل دما و فشار محیط و … استفاده می‌گردد. موتور دمپر زیمنس مدل GBB131.1E ، در انواع سه وضعیتی و یا 0 تا 10 ولت ، دارای سیم کشی اولیه به طول 90 سانتی متر می باشد. موتور دمپر زیمنس مدل GEB163.1E ، در انواع سه وضعیتی و یا 0 تا 10 ولت ، دارای سیم کشی اولیه به طول 90 سانتی متر می باشد. موتور دمپر زیمنس ۲ نیوتن 230 GSD341.1Aسری موتور دمپرهای 2 نیوتن زیمنس منحصرا برای دریچه ها و دمپرهای سایز کوچک تولی.. سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز، اطلاعات و قیمت های انواع موتور دمپر مشعل از برند معتبر هانیول را جهت بررسی و انتخاب مشاهده نمائید.

ویژگی های محصول

این نوع موتور دمپر ها همانند موتور دمپر های دو وضعیتی فنر برگشت‌ دار، کار حفاظت را انجام می ‌دهند اما تفاوت آن‌ ها با موتور دمپر های دو وضعیتی فنر برگشت‌دار در شرایط اضطراری است. از آنجایی ‌که موتور دمپر های سه وضعیتی دارای دو وضعیت چپ ‌گرد و راست ‌گرد و فاز و نول می ‌باشند، می ‌توانند در جهت عکس بچرخند و بسته شوند. موتور دمپر ۱۰ نیوتن هانیول ، یکی از ابزار های کاربردی جهت تنظیم جریان هوای دستگاه های خرید موتور دمپر تهویه مطبوع میباشد.

دمپرها به یک پنل کنترل اصلی، که ترموستات هر منطقه نیز به آن وصل شده است سیم کشی می شوند. پس از آن صفحه کنترل اصلی می تواند با کنترل باز و بسته شدن هر دمپر، دمای تنظیم شده هر منطقه را حفظ کند. موتور دمپر را می توان یکی از مدل های موتور نامید که در واقع وظیفه اصلی آن باز و بستن یک دریچه به صورت (ON/OF) بازو بست کامل و یا بصورت تدریجی (یعنی درصدی از مقدار بازو بست کامل) تحت فرمان های الکتریکی مختلف نظیر 0~10 V یا 4~20mA می باشد.

موتور دمپر به شکل اتوماتیک وضعیت دمپرها را برای کنترل حجم هوای عبوری تغییر می دهد. برای مثال، هنگام شروع به کار هر دستگاه گرمایشی دمنده، لازم است که از باز بودن دمپر هوا اطمینان پیدا کرد. و یا این که در موتور دمپرهای حساس به دود، یک حسگر وجود دارد که به دود و آتش حساس است و در دمای بالای ۷۰ درجه سلسیوس به ترتیب فرمان بستن جریان هوا را می دهد. موتور دمپر یا محرک الکتریکی دمپر در واقع یکی از انواع موتور می باشد که برای باز کردن و بستن یک دریچه با استفاده از نیروی الکتریکی به دو صورت کامل و تدریجی به کار می رود.

اکچویتورهای زیمنس به لحاظ کیفیت ساخت از متریال بسیار مقاوی ساخته شده اند که همین موضوع سبب گشته طول عمر موتور دمپرهای زیمنس به نسبت سایر برندها بسیار بیشتر باشد. شرکت محیط اسایش همواره توانسته با بهره گیری از دانش فنی و تجربه بیش از یک دهه فعالیت در کشور اقدام به واردات و فروش و خدمات پس از فروش محصولات زیمنس از جمله موتور دمپر های زیمنس نماید. موتور دمپر های زیمنس ساخت کشور سوئیس بوده که این امر خود نشاندهنده ی کیفیت بسیار بالای ساخت آن می باشد.

شرکت زیمنس دارای بیش از صد ها مدل موتور دمپر (محرک الکتریکی دمپر) بوده که برای نیاز های مختلف و مصارف مختلفی تولید و عرضه می گردند. از مصارف موتور دمپر ها می توان به صنایع ساختمانی، تجاری، اداری مسکونی، دارویی، هواساز ها، دیزل ژنراتور، دمپر های ضد حریق، دمپر های دود، دیواره های آتش و…. جهت کنترل جریان هوا (ورود و خروج) با مکانیزم ها و سیگنال های فرمان مختلف اشاره نمود. موتور دمپر فنر برگشت به وسیله جریان برق باز میشوند و در صورت قطع برق به وسیله نیروی فنر بسته میشوند.

دمپرموتوری,موتور دمپر

مشخصات, قیمت و خرید انواع موتور دمپر مشعل نیک ابزار فروشگاه اینترنتی ابزار دقیق یک سیستم دمپر دارای یک بدنه اصلی بوده که تعریف ‌کننده مسیر جریان هوا به صورت پیوسته است که بین یک دهانه ورودی و دهانه دوم که دهانة خروجی است قرار دارد. همچنین یک درب قابل چرخش در داخل بدنه اصلی کار گذاشته شده است تا جریان سیال را از بدنه اصلی کنترل کند. همان‌طور که قبلاً هم اشاره شد، دمپرها دو صورت دستی و اتوماتیک دارند.

دمپر ها هنگامی که اتوماتیک می شوند و موتور دمپر بر روی آن ها نصب می شود. بدین منظور برای استعلام قیمت و آگاهی از شرایط فروش موتور دمپر با شماره های شرکت ره سام تماس حاصل فرمایید. این مدل موتورها همانطور که از نامش مشخص است برای کنترل حریق مورد استفاده قرار میگیرد. به این صورت که در سیستم های کانال کشی در عبور از دیواره آتش، یا عبور کانال از یک محیط به محیط دیگر با شرایط متفاوت می بایست از دمپرهای ضد حریق استفاده شود که در نوع موتوری آن از این موتورها استفاده میشود. دمپرها جزو مهم ‌ترین اجزا در سیستم‌ های تهویه و استخراج دود هستند.

  • تمامی حقوق این فروشگاه متعلق به سناکنترل بوده و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع می باشد.
  • استفاده از موتور دمپر های بدون فنر زیمنس در دمپر های دود و نیز هوای تازه و یا برگشت پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • خوشحال و ممنون میشویم نظر خود را راجع به موتور دمپر ، در قسمت نظرات برایمان ارسال کنید.
  • در موارد خاص برخی از تولید کننده ها موتور دمپرهایی با درجه حفاظت ۵۵، ۶۵، ۶۶ ، ۶۷، ۶۸ تولید میکنند که برخی به صورت پک کامل می باند و برخی توسط یک باکس جداگانه درجه حفاظت را تا ۶۶ بالا می برند.
این نوع موتورهای دمپر، همانطور که از نامش پیداست دارای سنسور حساسی می باشند که در دمای بالاتر از 70 درجه سانتیگراد، دستور بسته شدن مسیر جریان را صادر می کند. این نوع موتور دمپر در دو نوع ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت در بازار یافت می شود و بطور معمول درجه حفاظت موتور دمپرها، ۵۴ می باشد. همانطور که میدانید، پیش نیاز اصلی در انجام هر کار، داشتن اطلاعات مناسب از آن موضوع است. دمپر در واقع یک نوع شیر است که وظیفه ی باز و بستن و یا تنظیم و کنترل جریان هوا را بر عهده دارد.

موتور دمپر بدون فنر برگشت