مزایا و ویژگی های صرافی کوینکس چیست؟ -ایران ارز دیجیتال

صرافی کوینکس مزیت بزرگی است تا در این مواقع کاربران بتوانند چالش های این چنینی را برای خود برطرف نمایند. این صرافی ارز دیجیتال، هیچ روش سپرده گذاری دیگری را جز ارز دیجیتال نمی پذیرد، بنابراین سرمایه گذاران در اینجا محدود به ترید با ارز دیجیتال هستند.اگر هیچ ارز دیجیتالی ندارید اما می خواهید در این صرافی مبادله کنید، ابتدا باید ارز مورد نیاز خود را از صرافی دیگر خریداری کنید و سپس، به عنوان سپرده خود، آنها را در کوینکس واریز کنید. این سایت همانطور که گفته شد تحریم نیست و میتوانید بدون فیلترشکن وارد شوید .

اگر از قبل حساب کاربری ساخته اید ، از طریق Log in وارد شوید . باید بگیم که صرافی کوینکس هنوز کاربران ایرانی رو تحریم نکرده اما در صرافی بایننس که ایرانی ها تحریم هستن نمیتونید معامله انجام بدید و در صورتی که این صرافی از ایرانی شدن شما با خبر بشه حساب شما مسدود میشه. پس از کلیک بر روی قسمت قرمز حالا باید زبان رو انتخاب کنیم و می تونیم گزینه فارسی رو انتخاب کنیم. شما میتوانید زبان خود را از English/USD به فارسی هم تغییر دهید! هیچ ایرانی ای نیست که عمر خود را در ارزهای دیجیتال گذرانده باشد اما نوبیتکس را نشناسد! از معروفترین سایتهای ارز دیجیتال که در سال ۱۳۹۷ توسط برخی دانشجوهای دانشگاه شریف تاسیس شد و در اوایل فقط به خرید و فروش ارز دیجیتال تتر میپرداخت ، اما هم اکنون انواعی از ارزهای دیجیتال را در معرفی کامل صرافی کوینکس coinex خود دارد . به عنوان مثال اگر بخواهیم ارز ADA را برای نگهداری خرید کنیم، می توانیم در حالت Limit سفارش خرید بدهیم و در این صورت اگر با قیمت کمی بالاتر هم خرید کنیم، اهمیتی ندارد.

کوینکس در این رتبه بندی جایگاه ۱۲ را در شرایط فعلی دارا است. زبان فارسی در این صرافی موجود است . از این گذشته می توانید انتخاب میان صرافی کوینکس یا کوکوین و سایر صرافی ها نیز بهتر عمل کنید. خوشبختانه صرافی کوینکس علاوه بر اینکه امکانات پیشرفته ای را در اختیار معامله گران رمزارز قرار می دهد، توانسته از عهده تحریم های موجود نیز برآید. سایتی پر از امکانات ! همچنین امکانات آماری خوبی هم دارد . اما برای احراز هویت وتایید حساب کمی سختگیری دارد که خودمزایای خوبی برای جلوگیری از تخلفات مالی به حساب می آید . آیا درقبال آن کارمزد ، خدمات خوبی میدهد؟ همه این موارد نشان میدهد که داشتن یک توکن بومی در یک صرافی اهمیت بسیار زیادی از نظر سرمایه گذاری و کسب درآمد بیشتر برای خود تیم توسعه دهنده صرافی دارد. شما میتوانید از بازی ساز سندباکس The Sandbox Game Maker برای توسعه و بازاریابی بازیهای خود استفاده کنید، یا میتوانید با انجام بازیهای دیگران جوایزی کسب کنید.

سایت های امن صرافی بطور معمول نماد AML و یا KVC دارند . ۳. بر اساس تنظیماتی که در بخش امنیت کوینکس انجام دادهاید (امنیت دو مرحلهای)، یا کد پیامکی و یا کد google authenticator را وارد کنید. ۷.بعد از انجام دادن مراحل بالا، نتیجه طی ۱ الی ۳ روز کاری برای شما ایمیل خواهد شد. نوبیتکس سایتی است که به احرازهویت و مراحل ساده اشخاص حقیقی مشهور است! شما میتوانید با چند مسیر بسیار ساده در داخل صرافی مورد علاقه خود که هم اکنون کوینکس است ، ثبت نام کنید . در این صرافی ۴ نوع معامله مختلف وجود دارد که کاربر میتواند براساس میل خود ونوع کارآنرا انتخاب کند .

معاملات مارجین در کوینکس مشابه فیوچرز عمل کرده و در آن شما مقداری دارایی از صرافی قرض کرده و به دارایی اصلی خود اضافه می کنید. همچنین، با توجه به خدماتی که برای کاربران خود در نظر گرفته علاقهمندان زیادی را به خود جذب کرده و در حال پیشرفت میباشد. یکی از این لول بندی ها که بر روی میزان کارمزد معاملات و تخفیفات تاثیر دارد، بر اساس مقدار توکن CET است که کاربران در کیف پول خود هولد کرده اند. علاوه بر این، کوینکس در بازارهای ثانویه توکن های CET را خریداری می کند که 50 درصد از سود روزانه آن از کارمزد تراکنش تامین می شود. در این بین، کاربران ایرانی این صرافی هم قطعا متضرر و با مشکل روبرو می شوند!

یا کوکوین و سایر صرافی ها نیز بهتر عمل کنید.