مزایا و معایب پنل پیامک رایگان – (0 تا 100)

تبلت های اس ام اس رایگان دارای مزیت هایی هستند اما معایب آن ها به حدی است که عموماً اکثر افراد ترجیح می دهند با پرداخت هزینه تبلیغات با کیفیت بهتری دریافت کنند. امروزه شرکت های مختلفی در زمینه ارائه خدمات پیامکی فعالیت می کنند. هر شرکت خدمات خود را با نرخ های منحصر به فرد و ویژه خود ارائه می دهد که بسته به کیفیت خدمات متفاوت است. با توجه به این توضیحات، حتما قبل از خرید پنل پیامک، مزایا، معایب و هزینه خدمات عضویت را بررسی کنید.

از کجا پنل اس ام اس بخریم؟ بهترین پنل اس ام اس را از فراز اس ام اس بخرید

پرداخت بیشتر برای ارسال پیامک مهم ترین عیب پنل پیامک رایگان است

تبلت های پیامکی رایگان خط اختصاصی در اختیار شما قرار نمی دهند

با تمام مزیت هایی که در مورد پنل پیامک رایگان گفتیم، باید از معایب آن نیز آگاه باشید. برخی از تبلیغات این تابلوها ممکن است گمراه کننده باشد. بنابراین دانستن معایب استفاده از پنل پیامک رایگان دید واضح تری در انتخاب سیستم پیامک مناسب به شما می دهد. لطفاً توجه داشته باشید که فقط رایگان بودن و پولی بودن تأثیری بر عملکرد تبلیغات شما ندارد. در عوض متن پیامک تبلیغاتی تاثیر بیشتری در نتیجه نهایی دارد.

گران بودن نرخ پیامک یکی از معایب استفاده از پنل پیامک رایگان است

برای استفاده از پنل پیامک رایگان کافی است به یکی از سایت هایی که خدمات پیام کوتاه رایگان ارائه می دهند مراجعه کرده و در آنجا ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، امکان ارسال پیامک انبوه را خواهید داشت. درست قبل از آن باید سیستم ارسال پیامک خود را شارژ کنید تا بر اساس مبلغ موجود در پنل شما پیامک ارسال شود.

گزینه ارسال پیامک انبوه پس از ثبت نام در پنل پیامک رایگان را فعال کنید

با مزایای استفاده از پنل پیامک رایگان آشنا شوید

سیستم پیامک رایگان به شما امکان می دهد پیامک های انبوه را به گروه مخاطبین خود ارسال کنید. ارسال پیامک تبلیغاتی در مقیاس بزرگ به افزایش فروش و ارتقای برند شما کمک می کند. برای آشنایی هر چه بیشتر با این سامانه در این قسمت به ارائه مزایای استفاده از پنل پیامک می پردازیم. توجه به این موارد به شما در انتخاب سیستم پیامک مناسب کمک می کند.

ثبت نام رایگان و صرفه جویی در هزینه از مزایای سامانه پیامک رایگان

در این مقاله به طور کامل مزایا و معایب پنل پیامک رایگان را ارائه کرده ایم و در نهایت استفاده از پنل اس ام اس قابل خریداری را به عنوان بهترین جایگزین برای سامانه پیامک رایگان پیشنهاد کرده ایم. اگر به دنبال سیستمی حرفه ای برای خرید پنل اس ام اس، برد اس ام اس هستید پاراس اس ام اس این بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. با مراجعه به صفحه سامانه های پیامکی فراز می توانید انواع پنل ها را مشاهده کرده و با بررسی آن ها بهترین پنل را خریداری کنید. در صورت نیاز به راهنمایی برای خرید پنل اس ام اس با شماره تلفن ۷۴۸۵۳-۰۲۱ زنگ زدن. کارشناسان فراز اس ام اس آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تا شما را برای خرید بهترین پنل اس ام اس با توجه به نیازتان راهنمایی کنند.

اجازه ندهید کلمه رایگان شما را گول بزند! رایگان بودن به این معنا نیست که شما چیزی پرداخت نمی کنید. در عوض فقط ثبت نام و عضویت در این پنل ها رایگان است، در صورتی که مجبور باشید برای هر پیامک ارسالی هزینه کنید. شایان ذکر است که هزینه پیامک در پنل های رایگان بیشتر از پنل های خریداری شده است. توجه داشته باشید که برای استفاده از پنل های پولی یک بار هزینه می پردازید و برای همیشه از آن استفاده می کنید. اگر هزینه ای برای ثبت نام پنل های رایگان وجود ندارد، اما برای ارسال پیامک باید بیش از پنل های پولی پرداخت کنید.

پرداخت بیشتر برای ارسال پیامک مهم ترین عیب پنل پیامک رایگان است

یکی از مهم ترین و مهم ترین نکات در استفاده از سامانه پیامکی دریافت خطوط اختصاصی برای ارسال پیامک می باشد. اگر برند معتبری دارید، می توانید با استفاده از خطوط اختصاصی، نام برند خود را به جای شماره برای مشتری ارسال کنید. یعنی در هنگام ارسال اس ام اس نام برند شما به جای شماره تلفن به مشتری نمایش داده می شود، تجربه نشان می دهد که پیامک هایی که بالای آنها نام دارد بیشتر از پیامک های شماره دار خوانده می شود. زیرا اکثر افراد اعداد را می بینند و متوجه می شوند که پیام تبلیغاتی است و آن را باز نمی کنند.

در پنل پیامک رایگان هزینه پیامک برگشتی قابل استرداد نمی باشد

با استفاده از سیستم‌های پیام کوتاه، می‌توانید بسته به موقعیت مکانی و مختصات جغرافیایی مخاطبین مورد نظر خود پیامک ارسال کنید. به عنوان مثال، اگر در حال راه اندازی یک رستوران سنتی در منطقه هستید، می توانید با استفاده از سیستم های پنل پیامک رایگان برای افرادی که در همان منطقه زندگی می کنند پیامک ارسال کنید. این فرآیند می تواند بر اساس دکل ارتباطی یا کد پستی باشد که ساکنان منطقه از طریق آن سیم کارت خریداری کرده اند.

امکان ارسال پیامک انبوه بر اساس موقعیت مکانی و شماره تلفن

پیامک یکی از رایج ترین روش های بازاریابی است. در این روش با ارسال پیامک به مخاطبان، برند ارائه شده و محصول به فروش می رسد. برخی از شرکت های خدماتی با ارائه تابلوهای پیامک رایگان برای ارسال پیامک انبوه از طریق این سیستم ها بستری را فراهم می کنند. در این مقاله به خوبی به مزایا و معایب پنل پیامک رایگان می پردازیم تا بتوانید بر اساس این نکات بهترین پنل تبلیغاتی انبوه در پیامک را تهیه کنید.

پنل اس ام اس رایگان چگونه کار می کند؟مزایا و معایب پنل پیامک رایگان

بسیاری از افراد دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند و به همین دلیل ممکن است حدود 30 درصد از پیام ها به دست مخاطبان نرسد. هنگامی که از پنل پیامک رایگان استفاده می کنید، به احتمال زیاد هزینه پیامک مسدود شده مسترد نخواهد شد. اگر پنل های پولی نشان می دهد که پیامک را مسدود کرده یا برگردانده اید و در ارسال بعدی مبلغ اضافی از شما کسر نخواهد شد.

بهترین جایگزین برای تبلت های پیامکی رایگان چیست؟

عدم پرداخت هزینه ثبت نام و خرید پنل پیامک یکی از مزایای سامانه پیامک رایگان می باشد. برای کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌هایی که مدیریت سرمایه برای آنها بسیار مهم است، ارزشمند است. البته به جای استفاده از سامانه پیام کوتاه رایگان می توانید از پنل پیامک ارزان برای بهره مندی بیشتر استفاده کنید.

امکان ارسال اس ام اس به صورت گروهی بر اساس موقعیت مکانی

امکان ارسال پیامک انبوه بر اساس موقعیت مکانی و شماره تلفن

معایب استفاده از پنل پیامک رایگان چیست؟