لیست سیاه ارسال اس ام اس و روش های آن

خوشبختانه شرکت ایدپرزهان گزینه جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. شرکت هایی که امکان دریافت خطوط خدماتی را ندارند می توانند از طریق ماژول باشگاه مشتریان سامانه پیامک را دریافت کنند. در باشگاه مشتریان خطوط عمومی وجود دارد که توسط خود شرکت اداره می شد. به این ترتیب کاربران با استفاده از یکی از این خطوط می توانند پیامک های مختلفی را بدون محدودیت به لیست سیاه خود ارسال کنند. خطوط باشگاه مشتریان بسته به تعداد ارقام قیمت های متفاوتی دارند. می توانید یکی از این خدمات را برای یک سال اجاره کنید و پس از آن قرارداد را تمدید کنید.

خلاصه

  • در این مقاله به بررسی روش های ارسال پیامک به لیست سیاه رسانه ها پرداختیم.
  • بازاریابی پیامکی یکی از بهترین روش های تبلیغات است.
  • سه راه مختلف برای ارسال پیامک وجود دارد: پست صوتی، ماژول ارسال سریع و خطوط خدمات که می توانید با توجه به نیاز خود از آنها استفاده کنید.
  • برای ارسال پیامک با خطوط خدماتی، باید شماره ثبت، کد ملی و شناسه شرکت خود را ارائه دهید.
  • در شرکت ایده پردازان می توانید هنگام دریافت خط باشگاه مشتریان پیامک با لیست سیاه ارسال کنید.

پرسش های رایج

با استفاده از ماژول ارسال سریع پیامک می توانید کدهای فعال سازی و موارد مشابه را برای مشتریان خود ارسال کنید. یک نکته مهم در مورد این ماژول ها وجود دارد. که می توانید با استفاده از آنها پیامک های لیست سیاه ارسال کنید. این ماژول ها به دلیل زیرساخت و ساختار قدرتمندی که دارند، پیامک های شما را به سرعت و آنی ارسال می کنند. با این گزینه می توانید قالب مورد نظر را بسازید و پس از تایید از مدیریت پنل پیامک، پیامک را از طریق وب سرویس ارسال کنید.

بسیاری از ما با استفاده از برد خط خدمات آشنا هستیم و برخی از ما نیز از آنها در وب سایت خود استفاده می کنیم. جالب است بدانید که اکثر این خدمات بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار کاربران قرار می گیرد. به این ترتیب می توانید پیامک های لیست سیاه را به راحتی و تنها با چند کلیک ارسال کنید. برای دریافت خطوط خدماتی، باید به اپراتورهای خود اطمینان دهید که هیچ پیامکی با محتوای تبلیغاتی ارسال نخواهید کرد. زیرا کاربردهای این خطوط محدود به موارد ذکر شده در لیست بالا می باشد.

ارسال اس ام اس با ماژول ارسال سریع

[کل: ۰ میانگین: ۰]

خط سرویس یکی از عملکردهای پنل پیامک است که امکان ارسال پیامک به گیرندگان مسدود شده را فراهم می کند. این خطوط فقط برای شرکت های دولتی و خصوصی تایید شده است.

تماس صوتی

لیست سیاه روش های ارسال پیامک

لیست سیاه روش های ارسال پیامک

بسیاری از کاربران پیامک های تبلیغاتی را از شماره های مختلف مسدود کرده اند. بنابراین می توان تصور کرد که امکان ارسال پیامک برای آنها وجود ندارد. گاهی اوقات لازم است برای اطلاع رسانی ها و تبلیغات مختلف به شماره های خاصی پیامک ارسال شود. حالا اگر این شماره ما را در لیست سیاه قرار داده است. از طرفی به جای استفاده از سخت افزارهای مختلف برای ارسال پیامک می توان از روش های ارزان تری برای این منظور استفاده کرد. هنگامی که شما صاحب یک خط خدمات برای ارسال پیامک تبلیغاتی هستید، امکان ارسال پیامک به لیست سیاه وجود نخواهد داشت. بنابراین لازم است از روش های دیگری برای این کار استفاده شود.

این روش کمتر رایج است، اما در ارسال پیامک های لیست سیاه بسیار موثر است. در این روش هنگام خرید مودمی که تعداد زیادی سیم کارت را پشتیبانی می کند استفاده می شود. برای ارسال پیامک با سیم کارت می توانید با بسیاری از شرکت های تبلیغاتی بزرگ و کوچک تماس بگیرید. اما باید به خاطر داشت که این روش هزینه زیادی دارد و شاید به عنوان روشی غیرقانونی برای ارسال پیامک تبلیغاتی شناخته شود. همچنین می توانید از این طریق با آنها تماس تلفنی برقرار کنید. به این ترتیب می توانید خط سیم کارت خود را سرویس داده و لیست سیاه ارتباطی را به راحتی دور بزنید.

2- منظور از خط سرویس چیست؟

اپراتورهایی که شماره پیامک ارائه می کنند باید شرایط و ضوابط خاصی را رعایت کنند. آن دسته از شرکت هایی که در این منطقه ثبت نام کرده اند دارای کارت ملی و کد اقتصادی هستند و می توانند تکلیف و نوع خطوط تبلیغاتی را مشخص کنند. این تعویض خط به کاربران امکان ارسال پیامک به تمامی خطوط را می دهد. نکته قابل توجه این است که این گزینه از ابتدای سال 1395 به حالت تعلیق درآمده است و همین امر باعث می شود تا شماره پیامک های سرویس برای آماده سازی برای انتشار تغییر کاربری دهند. برای اعلام شرایط خروج از لیست سیاه باید منتظر ارسال نوتیفیکیشن های جدید به اپراتورها باشیم.

استفاده از خطوط خدمات پیام کوتاه در لیست سیاه

ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدمات

خطوط خدماتی با خطوط شخصی و خطوط تبلیغاتی بسیار متفاوت است. از این رو توانسته اند مزایای زیادی را برای کاربران خود ایجاد کنند. در زیر برخی از مهم ترین مزایای آنها را بررسی کرده ایم.

1- در لیست سیاه چه روش هایی باید پیامک ارسال کرد؟

در مجموع سه روش برای این کار وجود دارد: استفاده از پیام صوتی، استفاده از ارائه دهنده خدمات و استفاده از ماژول ارسال سریع.

3- کاربردهای خط خدمات چیست؟

پیام های متنی در لیست سیاه
برای دریافت خطوط خدمات می توانید با پشتیبانی ایده پردازان تماس بگیرید تا مراحل به دقت برای شما توضیح داده شود. توجه داشته باشید دریافت این خطوط مستلزم تکمیل تعهدنامه و تحویل مدارک خاصی است. این تعهدنامه قانونی است و شرکت ها باید شماره ثبت، کد ملی و شناسنامه خود را ارائه دهند. به این ترتیب می توانید به راحتی ارسال پیامک را در لیست سیاه در اولویت قرار دهید. بدیهی است شرکت هایی که به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نکرده اند، امکان دریافت چنین خطوطی را نخواهند داشت. ضمناً گفتیم که امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه از طریق خطوط خدماتی وجود ندارد.

یکی از بهترین راه‌ها برای دسترسی به شماره‌های لیست سیاه، برقراری تماس صوتی است. به این ترتیب با امکان ارسال رایگان پیام صوتی به افراد لیست سیاه و شماره تلفن های ثابت، محتوای تبلیغاتی را به صورت پیام صوتی ساخته و ارسال کنید. پیام ارسال شده می تواند صدای شما یا صدای شخص دیگری باشد که توسط گوینده مجازی در پنل کاربری شما ضبط شده است. برای استفاده از این قابلیت باید بتوانید صدای دلنشینی را برای کاربران ارسال کنید. به این ترتیب متن تبلیغاتی شما به صورت صوتی و به شماره تلفن های مختلف ارسال می شود. شماره های دریافتی با ارسال پیامک صوتی تبلیغاتی محدودیتی ندارد. به خصوص امکان ارسال پیام به شماره تلفن های ثابت وجود خواهد داشت که البته به دلیل شلوغی امروز و افزایش تعداد تماس ها، این گزینه کاربردی نیست و اکثر افراد با دریافت تماس، ارتباط خود را قطع می کنند!

ارسال پیامک تبلیغاتی با خطوط خدمات

ارسال اس ام اس با ماژول ارسال سریع

ارسال پیامک در لیست سیاه در ایدپردوهان

چگونه به لیست سیاه ارتباطات پیامک ارسال کنیم؟ در این مقاله به بررسی چند راهکار ساده برای این کار پرداختیم. کارشناسان بازاریابی و تبلیغات به خوبی می دانند که بسیاری از کاربران شماره های تبلیغاتی مخابراتی را در لیست سیاه قرار داده اند. بنابراین امکان ارسال پیامک تبلیغاتی برای آنها وجود ندارد. به همین دلیل بسیاری از افراد ارسال پیامک تبلیغاتی به مردم را بیهوده می دانند. بنابراین باید این موضوع را با دقت بیشتری بررسی کرد و دید با چه روش هایی می توان پیامک های لیست سیاه ارسال کرد.

منظور از لیست سیاه چیست؟

به این مقاله اشاره کنید

خط سرویس یکی از عملکردهای پنل پیامک است که امکان ارسال پیامک به گیرندگان مسدود شده را فراهم می کند. این خطوط فقط برای شرکت های دولتی و خصوصی تایید شده است. به این ترتیب آنها شناسه ملی، شماره ثبت و ایمیل شرکتی دارند. در نتیجه برای ارائه آن نیاز به درج مشخصات مختلف شرکت در سیستم می باشد. خطوط خدماتی قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی را ندارند و اغلب به عنوان روشی برای اطلاع رسانی عمومی و خصوصی استفاده می شوند. برخلاف خطوط تبلیغاتی، شماره های خدماتی نیز وجود دارد که به شما امکان ارسال پیامک را می دهد.

اگر سیم کارت شما اولین است، با ارسال عدد 2 به 8999 می توانید از فعال بودن یا نبودن پیامک تبلیغاتی برای شما اطلاع پیدا کنید. در صورت فعال بودن پیامکی با این مضمون دریافت خواهید کرد: «مشترک گرامی، پیامک تبلیغاتی شما فعال است و در صورت غیرفعال بودن پیامک تبلیغاتی شما پیامکی با محتوای زیر دریافت خواهید کرد: مشترک گرامی، تبلیغاتی شما پیامک تا ساعت 24 دیگر فعال خواهد شد.” حال اگر مشتری ایرانسل هستید می توانید شماره 1 را به شماره 5005 ارسال کنید تا از فعال سازی پیامک تبلیغاتی خود مطلع شوید. علیرغم این موارد، روش های خاص و متفاوتی برای دور زدن شماره های مسدود شده و ارسال پیامک های لیست سیاه وجود دارد. در زیر تعدادی از این روش ها را ارائه کرده ایم.

لیست سیاه فرستنده اس ام اس با سیم کارت