قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال تتر ارزدیجیتال-تترفا

شما می‏توانید با خواندن این اطلاعات به آگاهی خود در این تترفا مورد اضافه نمایید. تتر از پروتکل لایه ای omni در ساختار blockchain ای که متعلق به بیت کوین است ،استفاده می کند. همچنین صرافی های رمزنگاری وجود دارند که برنامه های وام دهی خاص خود را دارند.

  • در ژانویه 2015، صرافیBitfinex اجازه داد تتر برای اولین بار در پلتفرم خود فهرست شده و معامله شود.
  • اگر در فرایند عرضه دست‌کاری شود، قیمت دیگر رمز ارزها نیز دستخوش تغییر می‌شود.
  • ثبات قیمت دلار، باعث شده است که نوسانات قیمت تتر نیز بسیار ناچیز باشد.

قیمت توکن هواداری اتحادیه فوتبال آرژانتین در ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر)، روز فینال جام جهانی فوتبال به ۶.۴ دلار رسید. اما پس از قهرمانی این تیم، با سقوط ۵۸درصدی در ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) به ۲.۶۷ دلار کاهش یافت. پیش از این بازی، قیمت توکن هواداری آرژانتین پس از شکست شوکه‌کننده مقابل عربستان، ۲۳درصد سقوط کرده بود.

بلاک چین ترون و ایاس از دیگر شبکه هایی هستند که این استیبل کوین بر روی آنها عرضه می شود. پس اگر در حوزه فعالیتی مشابه قصد همکاری با این مجموعه را داردی برای دسترسی به پنل سفارشات همکار می بایست ابتدا درخواست خود را در قالب تیکت ثبت نمایید. پس از بررسیهمکاران ما در واحد فروش، در صورت واجد شرایط بودنحساب کاربری حساب کاربری شما برای خرید تتر به صورت عمده، حساب کاربری شما به حساب همکار ارتقاخواهد یافت.

به این دلایل و موارد مشابه دیگر، هنوز هم ارزش دارد که بر روی تتر سرمایه‌گذاری کنید. در حالی که تتر برای سرمایه‌گذاری بلندمدت که به خودی خود باعث رشد پول شما شود، ایجاد نشده، زیرا به دلار آمریکا متصل است. پلتفرم‌های وام‌دهی، صرافی‌ها و کیف پول‌هایی وجود دارند که برای ذخیره USDT در پلتفرم خود نرخ بهره بالایی به شما می‌پردازند.

چگونه از این رمزارز پشتیبانی می‌شود؟

قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال تتر ارزدیجیتال-تترفا

به عنوان مثال قیمت تتر و یا USDT همیشه برابر با یک دلار است یا قیمت KRWT، همیشه برابر با یک وون کره جنوبی است. استیبل‌ کوین‌های مختلفی در بازار کریپتوکارنسی وجود دارد که هرکدام با الگوریتم‌های خاص خودشان و روش‌های مختلف، ارزش خود را ثابت نگه می‌دارند. استیبل کوین DAI یک کوین الگوریتمیک است و هیچ پشتوانه‌ای ندارد. استیبل کوین UST با استفاده از سوزاندن کوین‌های لونا ارزش خود را ثابت نگه می‌دارد.

خرید و فروش تتر بدون محدودیت