قوانین ارسال پیامک تبلیغات پیامکی به عنوان بخشی از اصول بازاریابی

هم اکنون در ابتدای قوانین ارسال پیامک، دانستن سیستم ارسال پیامک مفید است. از این سیستم برای ارسال پیامک انبوه، مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی استفاده می شود و بس در اینترنت کارمند، زیر تور و نیازی به نصب هیچ نرم افزاری ندارید. برای ارسال و دریافت پیامک با تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و سیستم کامپیوتری به راحتی می توانید از سامانه پیامک استفاده کنید.

بازاریابی پیامکی علاوه بر سرعت و هزینه مناسب، مزایای دیگری نیز دارد که مهمترین آنها در دسته بندی های زیر خلاصه می شود:

 • حفظ مشتریان قدیمی و ارسال پیامک مهم مانند تخفیف و تشکر پس از خرید به این گروه
 • از ابزارهای مختلف برای درخواست تجدید نظر مشتری مانند ارسال پیام از روی نقشه یا ارسال پیام به گروهی از مردان و زنان
 • اتصال پنل پیامک به وب سایت از طریق سیستم سرویس وب اس ام اس
 • انجام نظرسنجی، تست پیامکی، ارسال کد تخفیف، تبریک تولد و … که برای حفظ مخاطبین قدیمی توصیه می شود.

بازاریابی پیامکی یکی از روش هاست ارزان جذب مشتری همان چیزی است که مشتری را با ارسال یک پیامک جذاب هدایت می کند و او را به خریدار تبدیل می کند. از طرفی همین روش اطلاع رسانی هم به صرفه است، نیاز به نیروی انسانی و زمان زیادی ندارد. به زبان ساده با یک کلیک ساده اخبار مهم برای همه ارسال می شود.

مزایای بازاریابی پیامکی

به همین دلیل در ادامه در مورد مدارک دریافت پنل و چند نکته مهم امنیتی بر اساس سامانه ملی پیامک صحبت خواهیم کرد.

قوانین ارسال پیامک از طریق سامانه ملی پیامک

حال مهم ترین نکات و قوانین ارسال پیامک را در انتهای مقاله مرور می کنیم:

 • در صورت مشاهده هرگونه تخلف، کاربر تعهد با امضا و اثر انگشت پیشنهاد. در صورت تخطی از قوانین پنل به مدت 7 روز مسدود و در صورت امکان پس از تست مجدد فعال می شود.
 • مانند هر حساب کاربری دیگری، بهتر است رمز عبور شما ترکیبی از اعداد، حروف و حروف کوچک و بزرگ باشد و همانطور که می دانید تاریخ تولد یا شماره موبایل قابل حدس زدن گزینه های خوبی برای رمز عبور معتبر خیر با این حال، رمز عبور باید هر چیزی باشد یک بار سی روز تغییر دهید.
 • حتی در صورت امکان از اینترنت اکسپلورر برای ارسال اس ام اس استفاده نکنید. مشکلات امنیتی این مرورگر باعث می شود که برخی از ارسال ها چندین بار ارسال شوند، به این معنی که هزینه چندین بار محاسبه می شود. البته باگ های این بررسی در آپدیت های جدید برطرف شد و همین امر منجر به بروز رسانی مداوم سامانه ملی پیامک شد.
 • به یاد داشته باشید که می توانید م آدرس های IP مجازی برای ورود به پنل که در قسمت تنظیمات قرار دارد استفاده کنید. اگر این IP تغییر کند، دیگر به پنل دسترسی ندارید و برای ورود مجدد باید با پشتیبانی تماس بگیرید.
 • قطعا در قسمت تنظیمات یک گزینه ارسال پیامک هنگام ورود به سیستم انتخاب کنید، همچنین در این قسمت می توانید یک گزینه ارسال کنید پسورد یکبار مصرف پس از ورود را نیز انتخاب کنید

هزینه های سیستم پیامک

به نکات زیر توجه کنید:

 • اگر نماینده هستید، تمامی کاربران خود را با دریافت مدارک به طور کامل شناسایی و احراز هویت انجام دادن. همچنین، حتماً از افراد واقعی سلفی بخواهید (برای تأیید).
 • هزینه تمدید پنل های نمایندگی 60 درصد هزینه اولیه مادر
 • کاربرانی که پنل نمایندگی دارند باید تمامی مدارک را به صورت کامل در وب سایت آپلود کنند. همچنین وظیفه کنترل و نظارت بر پیام های کاربران نماینده بر عهده خود نماینده می باشد.
 • به عنوان آخرین نکته در حوزه نمایندگی، به یاد داشته باشید که از ایجاد یک پنل نمایشی پولی خودداری کنید، زیرا این امر باعث می شود همه پیامک های ناشناس ارسال کنند. مسدود کردن بارگذاری آنلاین پنل دمو، کنترل و ردیابی پیام های ارسالی و توجیه کاربر نقش اصلی نماینده مادر

خلاصه

البته پنل پیامک ویژگی های مثبت و کاربردی بسیار بیشتری دارد، اما اگر تا به حال توجه شما را به خود جلب کرده است، وقت آن رسیده که سریع و مختصر با قوانین ارسال پیامک آشنا شوید.

مزایای پیامکقوانین کلی ارسال پیامک

اکنون که با قوانین کلی ارسال پیامک آشنا شدید، بهتر است قبل از دریافت سامانه ملی پیامک، مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید مطمئن ارسال کنید، آشنا شوید:

مدارک دریافت پنل پیامک ملی برای افراد حقیقی

برای سرویس خط که مهمترین ویژگی آن ارسال پیامک به لیست سیاه است، حتما شرایط خطوط خدمات را در وب سایت مطالعه کرده و سپس درخواست دهید. همچنین در صورت تایید مدارک حتما اصل مدارک آپلود شده را ارسال نمایید. پس از دریافت اصل مدارک فرآیند خدمات خط راه اندازی. همچنین به یاد داشته باشید که این مسیر زمان می برد (حدود دو ماه) و فقط با تاییدیه سازمان ارتباطات سلولی انجام شده است

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تلفن 02163404 تماس بگیرید و یا در انتهای متن کامنت بگذارید و سوالات خود را مطرح کنید.
تا اینجا قوانین ارسال پیامک را به تفصیل توضیح دادیم تا پس از ثبت نام و پذیرش سامانه، بدون مرور قوانین، اقدام به ارسال پیامک کنید.

نکاتی که نباید فراموش کنید!

چگونه برد پیامک خود را مسدود نکنیم؟ قوانینی که باید جدی بگیرید!

اول از همه پیشنهاد می کنم آموزش تصویری رفع انسداد ارسال اس ام اس و نحوه باز کردن برد اس ام اس و قوانین ارسال پیامک از من یک کانال پیامکی ملی را لیست خواهم کرد چشم انداز

سیستم ارسال پیامک چیست؟

حالا برخی از کاربران این سوال را مطرح می کنند که اگر قوانین ارسال پیامک را رعایت نکنند، چه بلایی سر پنل کاربریشان می آید و آیا واقعا اینقدر سخت گیری وجود دارد؟

اگر به بازاریابی پیامکی وارد شده اید و در حال خواندن این مقاله هستید، قوانین ارسال پیامک اولین کاری است که پس از ثبت نام و دریافت پنل باید انجام دهید. قوانین ارسال پیامکحتما در مورد آن به طور انحصاری بدانید. به یاد داشته باشید که هرگونه تخلف از این قوانین با مشکلات جدی برای کاربر همراه بوده و ممکن است منجر به مسدود شدن حساب کاربری کاربر شود. با این بهانه همراه باشید تا با مهم ترین قوانین ارسال پیامک بیشتر آشنا شوید.

بر این اساس، تمامی کاربران موظفند در هنگام درخواست پنل برای ارسال پیامک، مدارک هویتی خود را به صورت فردی ارائه دهند درست است، واقعی یا مجاز به سامانه مورد نظر خود ارسال کنند، در غیر این صورت کانالی برای ارسال پیامک به آنها ارائه نمی شود.

لزوم رعایت قوانینهمانطور که قبلاً گفتم تمامی پیامک های ارسالی اعم از تبلیغات و خدمات تحت سیستم کنترل و نظارت است و در صورت عدم رعایت قوانین پنل کاربر متخلف مسدود خواهد شد. از طرفی برای جلوگیری از این مشکلات سامانه تماس صاحب پنل پیامکی از سوی وزارت ارتباطات اعلام شد تا از نام کاربر سوء استفاده نشود و در صورت بروز چنین مشکلی به سرعت با آن برخورد و رفع شود. .

بخش مهمی از قوانین ارسال پیامک مرتبط ارائه خدمات به خطوط مادر شاید کسب و کار شما نیازی به ارسال پیامک تبلیغاتی نداشته باشد و بخواهید از سیستم پیامک فقط برای اطلاع رسانی های مهم یا ارسال پیامک مانند رمز عبور و کد تایید استفاده کنید. برای ارسال این پیامک ها باید خط سرویس داشته باشید تا مطمئن شوید پیامک شما در دسترس است لیست سیاه (افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کردند) وارد شدند.

برای سامانه ارسال پیامک شرکت و سازمان یا هر سازمان دولتی مدارک زیر باید ارائه شود:

 • اسکن یا عکس کارت ملی مدیرعامل
 • تصویر آخرین روزنامه رسمی این شرکت
 • معرفی نامه برای کارمندی که می خواهد از پنل استفاده کند (در سازمان های دولتی)
 • مدارک سازمان مربوطه

شرایط و قوانین خطوط خدمات

نمایندگان ملی پیامک کسانی هستند که با نام و برند خود تحت عنوان سامانه پیامکی فعالیت می کنند اما در واقع نماینده ملی پیامک هستند. علاوه بر تمام موارد فوق، این دسته کاربری نیاز دارد

هزینه های سامانه ملی پیامک را می توانید در قسمت نرخ ها مطالعه کنید اما به موارد زیر نیز توجه کنید:

 • برای تمدید هزینه پانل شما نیاز دارید 60 درصد هزینه اصلی برای پرداخت.
 • در تمام نرخ ها، 30 ریال باید بر این اساس پرداخت شود بند «ی» در تبصره ۶ بند تنها لایحه بودجه کشور مادر
 • پس از یک ماه، پنل را نمی توان لغو کرد و پول را فقط برای بازگشت تابلوهای ثبت نام کمتر از یک ماه که پس از کسر هزینه خطوط نیز ثبت می شود. البته اگر بیشتر از 1000 پیامک در ماه اول ارسال کنید، دیگر امکان لغو پنل وجود ندارد.
 • در صورتی که شارژ پنل خریداری شده به پیامک تبدیل شود، هزینه آن مسترد نخواهد شد.
 • در صورت درخواست تعویض پنل هزینه چند خط هدیه محاسبه می شود.

نکات مهم برای نمایندگان

برای کاربری که صاحب وب سایت تجاری، فروشگاهی یا فروشگاهی است و به عنوان یک شخص حقیقی شناخته می شود، دریافت پنل همراه با ارائه مدارک زیر است:

 • اسکن یا عکس کارت ملی متقاضی
 • سلفی با کارت Leumi برای تأیید هویت (گواهی، گذرنامه و کارت پایان خدمت برای مواقعی که به کارت Leumi دسترسی ندارید)

مدارک مورد نیاز سامانه پیامکی اشخاص حقوقی

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

در مورد قوانین ارسال پیامک، ابتدا باید به یاد داشته باشید که تمامی پیامک های ارسالی اعم از تبلیغاتی و خدماتی زیر سیستم نظارت یا همان چیز کنترل آنها. در نتیجه، تمام مواردی که در زیر به شما ارائه خواهم کرد، ممنوع و در صورت ارسال زیر، ممنوع است پلیس فتا پیگیری خواهد کرد واقع شده و باعث می شود پنل مسدود کردن خواهد بود

چه پیامک هایی ممنوع است؟

 • ارسال هر پیامی با متن غیر اخلاقی شامل انواع توهین، شوخی و شوخی است
 • پیامک ارسال کنید تقلب از جمله پاداش کاذب، اخاذی و سر کار رفتن
 • پیامک ارسال کنید یک دروغ از طرف بانک، پلیس یا اپراتورهای همراه اول و ایرانسل
 • پیامک ارسال کنید ناشناس فرستنده ناشناس است
 • کلیه پیامک های پزشکی، پیراپزشکی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و مشابه بدون مجوز نامه کتبی از سازمان نظام پزشکی در اسرائیل
 • تبلیغات پیامکی تورهای اسرائیل و خارج از کشور و فروش کوپن حج بدون مجوز
 • هر پیامکی که وام و تسهیلات بانکی ارائه می دهد بدون مجوز
 • کلیه پیامک های تبلیغاتی مرتبط تنباکو، تنباکو، لوازم جنسی

عواقب عدم رعایت قوانین ارسال پیامک