سرویس پیامک صوتی چیست و برای ارسال پیامک صوتی چه باید کرد؟

پیام‌های صوتی در تلفن شخص ذخیره نمی‌شوند و فرد نمی‌تواند بعداً دوباره به آنها گوش دهد. این نکته را باید یکی از مهمترین معایب پیام صوتی دانست.

2- هزینه غیر قابل استرداد

توجه داشته باشید که می توانید پیام های صوتی ارسالی از خطوط ایرانسل را طوری برنامه ریزی کنید که در زمان مناسب به دست گیرنده برسد. همچنین می توانید برای چند نفر پیام ارسال کنید. پس از رسیدن پیام صوتی به شخص، یک پیامک تأیید به خط فرستنده ارسال می شود تا تأیید شود که شخص کار خود را تمام کرده است.

خلاصه

  • پیامک صوتی یکی از انواع پیامک هایی است که این روزها مورد استفاده بسیاری از گروه ها قرار می گیرد.
  • ارسال پیامک صوتی دارای مزایای مختلفی از جمله صرفه جویی در هزینه، تاثیرگذاری بالا، قابلیت جذب افراد بیشتر، کاهش محدودیت ها و امکان استفاده از لهجه های مختلف می باشد.
  • البته مانند هر نوع تبلیغاتی، این نوع تبلیغات نیز خالی از ایراد نیست. عدم عودت هزینه ها در صورت عدم ارسال و ذخیره نشدن این پیام ها در گوشی را می توان یکی از مهم ترین معایب این نوع پیامک ها دانست.
  • تبلیغات، اطلاع رسانی، ارسال دعوت نامه و احوالپرسی را می توان از مهمترین کاربردهای پیامک صوتی دانست.
  • برای ارسال پیامک صوتی باید از پنل پیامک یکی از مجموعه های مورد اعتماد استفاده کنید تا بتوانید سریع و با کیفیت بالا این کار را انجام دهید.
  • همچنین با استفاده از خطوط ایرانسل می‌توانید برای چند نفر شخصاً پیامک صوتی ارسال کنید.
  • برای ارسال پیامک صوتی به خطوط ایرانسل با شماره 719 و سایر خطوط 0937719000 از طریق سیم کارت ایرانسل تماس بگیرید.

پرسش های رایج

استفاده از هنر و لهجه های مختلف، هزینه کم، کارایی بالا و کاهش محدودیت در مقایسه با پیامک را می توان از مهمترین مزایای استفاده از پیامک صوتی دانست.

امروزه بسیاری از افراد از تبلیغات پیامکی خسته شده اند و دیگر تمایلی به دیدن آنها ندارند. به همین دلیل شماره های تبلیغاتی در لیست سیاه قرار گرفتند. هنگامی که افراد این کار را انجام دهند، سایر مشاغل دیگر نمی توانند برای آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. اما یکی از مهمترین مزایای استفاده و ارسال پیامک صوتی دور زدن لیست سیاه است. البته توجه داشته باشید که باید این کار را به درستی انجام دهید تا باعث نارضایتی مخاطبانتان نشوید.

2- استفاده از هنرهای مختلف

باید بدانید که هزینه ضبط، تولید و ارسال پیام صوتی نسبت به بسیاری از روش های تبلیغاتی دیگر کمتر است. این به شما امکان می دهد از ویژگی های چنین پیام هایی به روشی خوب و مقرون به صرفه استفاده کنید.

6- تاثیر زیاد

به این مقاله اشاره کنید

روش ارسال پیامک صوتی

پیش از این افراد زیادی برای شرکت در مهمانی ها، مراسم ها و مراسم های مشابه دعوت نامه های فیزیکی می فرستادند. اما این روزها با توجه به مشغله مردم، شلوغی جاده ها و بسیاری موارد دیگر، استفاده از پیام های صوتی راه بهتری برای این کار است. ضبط یک پیام صوتی و ارسال آن برای افرادی که می خواهید به برنامه مورد نظر خود دعوت کنید، آسان است. با استفاده از این روش علاوه بر ارائه اطلاعات مناسب در مورد برنامه می توانید در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی کنید.

4- درود فرستادن

برای اینکه بتوانید برای افراد مختلف پیام صوتی ارسال کنید، به پنل یکی از گروه های ارائه دهنده این نوع خدمات مانند ایده پردازان نیاز دارید. برای ارسال پیام صوتی ابتدا باید آن را ضبط کنید. سپس وارد پنل مجموعه مورد نظر شده و وارد قسمت ارسال پیامک صوتی شوید. با استفاده از گزینه های مختلف موجود در سامانه پیامکی، می توانید پیام خود را به هر تعداد که می خواهید ارسال کنید.

1- پیام صوتی چیست؟

ارسال پیام های صوتی به دلایل مختلفی انجام می شود. برخی از مهمترین کاربردهای پیامک صوتی به شرح زیر است.

1- تبلیغات

اگر تبلیغات بی هدف و بدون زمان انجام شود باعث نارضایتی مردم از تبلیغات صوتی و کاهش اثربخشی ارسال پیامک صوتی می شود.

کاربرد پیام صوتی

3- پیامک صوتی چه کاربردهایی دارد؟

2- مهمترین مزایای استفاده از پیامک صوتی چیست؟

البته می توانید تعداد کمی پیام صوتی را با استفاده از تلفن شخصی خود نیز ارسال کنید. به عنوان مثال ایرانسل امکان ارسال پیامک صوتی برای کاربران خود را فعال کرده است. البته توجه داشته باشید که این پیام ها حداکثر می تواند 60 ثانیه باشد و برای هر پیام صوتی باید 90 تومان بپردازید.

پیام های صوتی مناسب تاثیر زیادی روی مخاطب دارد. مخاطبان می توانند با گوش دادن به این نوع پیام های تبلیغاتی، اطلاعات مربوط به یک کسب و کار را بیابند. این امر در کنار سایر موارد ذکر شده باعث می شود که گروه های زیادی اقدام به تولید و ارسال پیام های صوتی کنند.

معایب ارسال پیامک صوتی

پیامک صوتی یکی از انواع پیام های کوتاه است که صدای افراد به جای متن ارسال می شود. مخاطب با گوش دادن به این پیام ها می تواند موضوع فرستنده را بهتر و موثرتر درک کند.

شما می توانید از طریق خطوط ایران برای سایر افراد پیام صوتی ارسال کنید. البته این پیام ها فقط 60 ثانیه طول می کشد و هر پیام صوتی 90 هشت قیمت دارد.

پیامک صوتی این روزها با توجه به مزایای خوبی که دارد، موفق شده است جایگزین بسیاری از روش های سنتی تبلیغاتی شود. در اینجا به مهمترین مزایای پیامک صوتی می پردازیم.

1- امکان ارسال پیامک صوتی به لیست سیاه

سرویس پیامک صوتی چیست و برای ارسال پیامک صوتی چه باید کرد؟

زمانی که از پنل پیامک استفاده می کنید، در صورتی که برخی از پیامک های شما به دست مخاطبان نرسد، هزینه آن به شما بازگردانده می شود. اما وقتی پیام صوتی می فرستید فرق می کند. زمانی که پیام صوتی ارسال می کنید، مهم نیست که پیام به دست مشتری می رسد یا خیر، زیرا هزینه آن از صورت حساب شما کسر می شود.

3- نارضایتی مردم:

بسیاری از کسب و کارها باید در زمان های مختلف به مخاطبان خود اطلاع دهند. این امر به ویژه برای مشاغلی که در بخش مراقبت های بهداشتی فعالیت می کنند بسیار مهم است. مواردی مانند انجام آزمایش ها و آزمایش های جدید، وجود داروهای جدید و موارد مشابه اگر به درستی به مخاطب منتقل شود، مشکل مخاطب را حل می کند و کسب و کار می تواند مسیر خود را به درستی طی کند.

3- ارسال سفارش

بسیاری از افراد در مهم ترین روزهای زندگی خود، مانند عروسی یا تولد، درگیری های زیادی دارند. حالا تصور کنید با این افراد تماس گرفته اید و آنها نمی توانند به تماس شما پاسخ دهند. راه دیگری برای تبریک گفتن وجود دارد و آن ارسال پیام صوتی است. با استفاده از این روش افراد به راحتی می توانند در زمانی که وقت آزاد دارند به پیام ارسالی شما گوش دهند.

روش ارسال پیامک صوتی

در کنار مزایای فراوان ارسال پیامک صوتی، استفاده از آن معایبی نیز دارد. از مهمترین معایب پیامک صوتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- عدم ذخیره پیام صوتی

باید بدانید که عوامل مختلفی در جذابیت یک پیام صوتی نقش دارند. یکی از مهم ترین نکات، هیجان و صدای گوینده است.

مزایای ارسال پیامک صوتی

بخش جدایی ناپذیر پیامک صوتی استفاده از آن برای تبلیغات مختلف است. به همین دلیل باید بگوییم که بیشترین استفاده از ارسال پیامک صوتی کار تبلیغاتی است. با توجه به مزایای آن که در پاراگراف های قبل به آن اشاره کردیم، این روزها بسیاری از مجموعه ها این نوع پیامک را برای مخاطبان خود ارسال می کنند. استفاده از این نوع پیامک به بسیاری از کسب و کارها کمک می کند تا به اهداف تجاری خود نزدیک شوند و سود خود را افزایش دهند.

2- پیام

هنگام ارسال پیام متنی فقط می توانید از تعداد محدودی کاراکتر استفاده کنید. این محدودیت گاهی باعث می شود که مجموعه خود را به خوبی منتشر نکنید یا تمام مطالب را به طور موثر به مخاطب منتقل نکنید. اما در مورد پیام صوتی اینطور نیست و شما می توانید با ارسال یک پیام مفید و جذاب اطلاعات کافی را در اختیار مخاطب قرار دهید و کار جذب مشتری را به بهترین نحو انجام دهید.

5- کم هزینه

معایب ارسال پیامک صوتی

برای اینکه بتوانید با استفاده از خطوط ایرانسل به سایر خطوط ایرانسل پیامک صوتی ارسال کنید باید با شماره 719 تماس بگیرید و اگر می خواهید برای شخصی که از اپراتورهای دیگر استفاده می کند پیام صوتی ارسال کنید باید از طریق خط ایرانسل خود با شماره 0937719000 تماس بگیرید.

در شهرهای ایران گویش ها و لهجه های مختلفی وجود دارد. استفاده از این لهجه‌ها برای ارسال پیام‌های پست صوتی در این زمینه‌ها باعث رضایت بیشتر و تأثیرگذاری بیشتر شنوندگان چنین پیام‌هایی می‌شود و آن‌ها را بیشتر به کسب‌وکارتان علاقه‌مند می‌کند.

4- کاهش محدودیت ها

لطفا توجه داشته باشید که اگر قصد ارسال پیام های صوتی تبلیغاتی انبوه را دارید، بهتر است این پیام را به خوبی ضبط کنید. شما سناریوی خاصی دارید و آن را توسط یک سخنران حرفه ای بیان می کنید که بیشترین تاثیر را روی مخاطب دارد.

ارسال پیامک صوتی از طریق خطوط ایرانسل

پست صوتی چیست؟

پیامک صوتی می تواند برای تبلیغات، اطلاع رسانی، ارسال دعوت نامه و احوالپرسی استفاده شود.

4- آیا می توانیم از گوشی خود پیام صوتی ارسال کنیم؟

پیشرفت تکنولوژی گزینه های بیشتری را در اختیار ما قرار داده است. روزهایی بود که تنها استفاده از تلفن همراه برقراری تماس و ارسال پیامک بود. اما اکنون می‌توانید با گوشی‌های هوشمند کارهای زیادی مانند ارسال پیامک صوتی انجام دهید. پیامک صوتی روش جدیدی است که بسیاری از مجموعه داران برای انجام تبلیغات مختلف از آن استفاده می کنند. در این مقاله از وبلاگ ایده پردوزران قصد داریم در مورد یک پیام صوتی ارسال کنیداجازه دهید جوانب مثبت و منفی این نکات را بیان کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

پست صوتی چیست؟

اولین نوع تبلیغات صوتی پس از ورود رادیو به خانه ها آغاز شد. امروزه این کار راه درازی را طی کرده است و مجموعه های زیادی در حال ارسال پیامک صوتی برای مخاطبان خود هستند. این روش تاثیر زیادی در تبلیغات موثر کسب و کارهای مختلف داشته است. در ارسال پیامک صوتی محدودیت زیادی مانند ماهیت پیامک ندارد و گروه های مختلف با استفاده از امکانات و مزایای خوب آن برای بهبود وضعیت کسب و کار خود از آن استفاده می کنند که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

در پیام کوتاه فقط کافی است یک متن جذاب بنویسید و برای مخاطبان خود ارسال کنید. ممکن است برای برخی به اندازه کافی جذاب نباشد. اما در هنگام تولید و ارسال پیامک صوتی باید از هنرهای مختلفی مانند صدای یک گوینده خوب، لحن و لحن مناسب و برخی تکنیک های دیگر استفاده کرد. توجه به این نکات تاثیرگذاری پیام شما را بسیار افزایش می دهد و گیرندگان این پیام ها را به کسب و کار شما علاقه مند می کند. می توانید پیام صوتی را با صدای خود ضبط کنید یا از بلندگوهای مناسب و با تجربه برای این کار استفاده کنید.

3- استفاده از لهجه های مختلف

[کل: ۰ میانگین: ۰]