روش های خلاقانه برای تبلیغات طلا و جواهرات + نمونه متن های تبلیغاتی

همانطور که گفته شد طلا و جواهرات کالای مصرفی نیستند و توسط مردم مصرف می شوند. بنابراین بر خلاف مشاغلی مانند پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی، استفاده از متن مناسب در تبلیغات طلا و قرار دادن محصول از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نگاهی به یک سری نکات در توضیحات محصول و بازاریابی طلا بسیار موثر خواهد بود.

 • سعی کنید با بیان ویژگی ها و زیبایی محصول در نوشتن متن تبلیغاتی برای جواهرات، احساسات مشتری را تحت تاثیر قرار دهید.
 • دسته بندی مشتریان بر اساس سن و سلیقه از دیگر نکاتی است که در نوشتن متن تبلیغاتی برای طلا می توان به آن توجه کرد.
 • استفاده از کدنویسی یا نام گذاری محصول یکی دیگر از تکنیک های جالب برای نوشتن متن تبلیغاتی است.
 • فراموش نکنید که آدرس سایت فروشگاه و گالری جواهرات را در انتهای متن تبلیغاتی درج کنید.

خلاصه

 • فروش طلا یکی از مشاغلی است که به دلیل گرانی و غیرضروری بودن آن نیازمند تبلیغات گسترده و متمرکز برای اهداف فروش است.
 • قدم اول انتخاب بهترین روش تبلیغاتی است که بدون شک یکی از بهترین روش های تبلیغات از طریق پیامک می باشد.
 • البته انتخاب یک متن تبلیغاتی موثر برای زیورآلات در ارسال پیامک از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود.
 • برای انتخاب یک متن تبلیغاتی زیبا، آشنایی با نمونه متن های تبلیغاتی در این زمینه بسیار کمک کننده خواهد بود.

در متن تبلیغات جواهرات باید سعی کنید پیام خود را در یکی دو جمله کوتاه به مشتری برسانید و موفق شوید او را متقاعد کنید از برند خود خرید کند. رمز موفقیت در افزایش فروش با استفاده از روش ارسال پیامک، استفاده از یک پیام خلاقانه و هدفمند است. باید سعی کنید با یک متن زیبا و جذاب، مشتری را تشویق کنید که به فروشگاه، وب سایت یا شبکه اجتماعی مراجعه کند، کد تخفیف بگیرد و در نهایت خرید کند.

هر کسب و کاری بسته به محصول یا خدماتی که ارائه می دهد، به روش های تبلیغاتی خاص خود نیاز دارد. طلافروشی یکی از مشاغلی است که با انتخاب یک متن تبلیغاتی موثر برای زیورآلات می تواند مشتریان زیادی را جذب کند.

به این مقاله اشاره کنید

جدا از سرمایه گذاری، خرید جواهرات یکی از ارزشمندترین هدایایی است که می توانید به شریک عشق خود بدهید. بنابراین برای جذب مشتری بیشتر می توان از طریق متن تبلیغاتی خلاقانه، با برانگیختن احساسات مخاطب، فرد را به خرید طلا تشویق کرد. در این مقاله با طراحان ایده همراه شده ایم، بنابراین علاوه بر معرفی روش های خلاقانه تبلیغات طلا و جواهر به بیان چند نمونه از بهترین متون تبلیغاتی می پردازیم.

بهترین روش های تبلیغات خلاقانه برای تبلیغات طلا و جواهر

بخش بزرگی از مخاطبان شما افرادی هستند که بیشتر وقت خود را در طول روز در پلتفرم های مختلف مانند اینستاگرام، تلگرام و غیره می گذرانند. از این رو می توانید با فعالیت در این صفحات و تبلیغات طلایی سعی در جذب مشتریان بیشتر و همچنین حفظ مشتریان قدیمی داشته باشید.

همچنین می توانید از طریق پیامک های تبلیغاتی، تولد مشتریان قبلی خود و یا به مناسبت های مختلف را تبریک بگویید و از این طریق سعی کنید مشتریان خود را حفظ کنید. اطلاع از تخفیف های ویژه و جشنواره های فروش نیز از جمله موضوعاتی است که به راحتی از طریق سامانه پیامکی برای مشتری ارسال می شود.

[کل: ۰ میانگین: ۰]

اقدام دیگری که با ارسال پیامک تبلیغاتی امکان پذیر است، دعوت از مخاطبان برای بازدید از فروشگاه و دیدن محصولات از نزدیک است. در نتیجه، می توانید تعامل داشته باشید و اطلاعات بیشتری در مورد مشتری کسب کنید. پس اگر دقت کرده باشید با این روش می توانید چندین علامت را با یک تیر بزنید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

مانند هر نوع تجارت دیگری، ممکن است روش های تبلیغاتی زیادی برای تبلیغات طلا وجود داشته باشد. اما مهم ترین نکته انتخاب یک راه مناسب و موثر برای جذب مشتری است. در زیر بهترین روش های تبلیغات طلا را ارائه می دهیم.

استفاده از متن تبلیغاتی جواهرات در تبلیغات پیامکیتفاوت تبلیغات طلا و جواهر با سایر مشاغل

نکته دیگری که در مورد تبلیغات طلا و جواهر با سایر مشاغل متفاوت است این است که مشتریان جواهرات بیشتر خانم ها هستند. بنابراین بهتر است برای جذب مشتری در متن تبلیغاتی طلا و جواهرات زنان را بیشتر در نظر بگیرید. مثلا برای تبلیغ زیورآلات در مکان ها و فضاهایی که بیشتر خانم ها حضور دارند. تاکید بر علایق و سلایق از دیگر نکاتی است که بهتر است در متن آگهی طلا به آن توجه شود.

نمونه ای از متن تبلیغاتی برای جواهراتنمونه ای از متن تبلیغاتی برای جواهرات

به عنوان مثال تبلیغات از طریق پست و استوری، تبلیغات در صفحات محبوب و از طریق اینفلوئنسرها از جمله تکنیک هایی است که از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام قابل انجام است.

تفاوت تبلیغات طلا و جواهر با سایر مشاغل

یکی از روش های موثر تبلیغات در فروش زیورآلات استفاده از تبلیغات پیامکی است. در واقع با خرید پنل پیامکی از وب سایت های معروفی مانند (SMS.ir) و ارسال متن تبلیغاتی جذاب برای زیورآلات می توانید مشتری را به بازدید از سایت فروشگاه و مشاهده محصولات دعوت کنید.

آشنایی با نمونه متن های تبلیغاتی طلا برای جذب مشتری بیشتر در این مورد کمک می کند.

 • آیا دوست دارید امسال همسرتان را با یک هدیه خاص سورپرایز کنید؟ پس بهتر است به جواهرات نگاه کنید.
 • اگر می خواهید همسرتان را با یک هدیه خاص خوشحال کنید، جواهر فروشی همان چیزی است که به دنبال آن هستید. تا امشب فرصت دارید با ارسال کد تخفیف هدیه روز زن را دریافت کنید.
 • خرید زنجیر طلا با نام همسرتان تولد او را خاطره انگیزتر می کند. همین حالا شروع کنید و زنجیره مورد نظر خود را از طریق وب سایت سفارش دهید.
 • مانند یک جواهر بدرخشید.
 • آیا دوست دارید جواهرات فراموش نشدنی دریافت کنید؟ داستان خود را به ما بگویید، ما آن را به یک جواهر خاص و فراموش نشدنی تبدیل خواهیم کرد. گالری جواهرات …
 • به دنبال یک گردنبند رویایی و خاص هستید؟ کافی است به وب سایت بروید و گردنبند رویایی خود را انتخاب کنید.
 • آیا تمام بازار را جستجو کرده اید و هنوز حلقه نامزدی خود را پیدا نکرده اید؟! بهترین و خاص ترین انگشترها پیش روی ماست. امروز به ما سر بزنید و انگشتر را خریداری کنید.
 • گالری جواهر … بهترین طلا و جواهرات را با توجه به اتفاقات شما طراحی می کند. همچنین از طریق سایت می توانید طلای مورد نظر خود را به صورت آنلاین طراحی و انتخاب کنید. آدرس وب سایت…
 • روز زن نزدیک است و شما هنوز نمی دانید چه چیزی بخرید؟ پیشنهاد می کنم از وب سایت گالری جواهرات دیدن کنید. امروز می توانید هدیه زیبا و خاص خود را بخرید.

نکات مهم در مورد نوشتن متن تبلیغاتی برای زیورآلاتنکات مهم در مورد نوشتن متن تبلیغاتی برای زیورآلات

یکی از موضوعاتی که بازاریابی و تبلیغات طلا را به چالش کشید و آن را از سایر مشاغل متمایز کرد. این است که خرید طلا جزء نیاز اولیه یا دغدغه اصلی افراد جامعه نیست. بر این اساس، تبلیغات شما ممکن است فقط در روزهای خاصی از سال فعال باشد. از طرفی به دلیل گرانی طلا خرید آن شامل تمامی قسمت های شرکت نمی شود. در نتیجه باید سعی کنید متن تبلیغاتی جواهرات انتخابی را در هر روش تبلیغاتی از ارسال پیامک گرفته تا بیلبوردهای تبلیغاتی موثر کنید و در جذب احساسات مخاطب موفق باشید. در این صورت مشتری می تواند از فروشگاه شما خرید کند.

متن تبلیغاتی زیورآلات