راه حل حذف برای همیشه پیام های تبلیغاتی ایرانسل

بنابراین اگر فقط نیاز به حذف تمام پیامک های یک شماره دارید، 11 را به آن شماره ارسال کنید تا از لیست مشترکین حذف شود.

خلاصه

پیام های تبلیغاتی ایرانسل را حذف کنید

همانطور که گفته شد ایرانسل یکی از مهم ترین اپراتورهای تلفن همراه در ایران است و تعداد افرادی که از این اپراتور برای ارتباط استفاده می کنند بسیار زیاد است. به گزارش سایت رسمی ایرانسل، سه راه برای غیرفعال کردن پیامک وجود دارد که در ادامه قصد داریم هر سه روش را توضیح دهیم. اگر تصمیم دارید پیام های تبلیغاتی را غیرفعال کنید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

روش اول: از طریق پیامک و تماس

برای حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل از طریق برنامه ایرانسل من ابتدا باید آن را نصب کنید. پس آن را از یکی از فروشگاه های معتبر یا سایت رسمی ایرانسل دانلود و نصب کنید. سپس اطلاعات لازم مانند شماره موبایل خود را وارد کرده و وارد قسمت اپلیکیشن شوید. حالا از پایین گزینه دوم را انتخاب کنید و سپس روی فایل کلیک کنید. سپس از گزینه های زیر وارد قسمت مدیریت پیامک های تبلیغاتی شوید. در این مرحله می توانید به راحتی گزینه لغو را انتخاب کنید تا دیگر پیام تبلیغاتی برای شما ارسال نشود.

روش سوم: *800# را شماره گیری کنید

تبلیغات همانطور که از نامشان پیداست برای تبلیغ یک محصول یا ارائه خدماتی مانند کد تخفیف به کاربر است. به عنوان مثال حتما برای شما هم پیش آمده که از فروشگاهی خرید کرده باشید و در هنگام تسویه حساب از شما شماره تلفن همراهتان را خواسته باشند. قصد آنها این است که شماره شما را در بانک اعداد خود برای باشگاه مشتریان قرار دهند.

همانطور که خواندید، سه روش کلی برای حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل وجود دارد که با هر یک از این روش ها می توانید پیام های تبلیغاتی را متوقف کنید. برخی از این پیام‌ها به عنوان پیام‌ها و خدمات محتوای ارزش افزوده در نظر گرفته می‌شوند. بنابراین آنها مبلغی را از حساب شما کسر می کنند. شما باید از این پیامک ها آگاه باشید و در صورت لزوم آنها را غیرفعال کنید.

پرسش های رایج

  • چگونه پیام های تبلیغاتی ایرانسل را از طریق برنامه ایرانسل من حذف کنیم؟

پیام های ارزش افزوده برای ارسال به تلفن همراه شما از حساب شما پول کم می کند و مقداری محتوا در اختیار شما قرار می دهد. یعنی برای دریافت پیامک باید پول پرداخت کنید.

  • ساده ترین راه برای حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل چیست؟

ایرانسل من نرم افزار انحصاری اپراتور ایرانسل است. با دانلود و نصب این برنامه کاربران به طیف وسیعی از خدمات دسترسی خواهند داشت. اما مهمترین کار این اپلیکیشن این است که کاربران می توانند سیم کارت خود و هزینه های آن را به بهترین و سریع ترین شکل مدیریت کنند. برای مثال می توانید با نصب ایرانسل من بسته های اینترنت، اعتبار و مکالمه خریداری کنید. اگر سیم کارت ثابت است، مبلغ ماهیانه آن را پرداخت کنید و حتی به خدمات دیگری مانند تاکسی اینترنتی و سفارش آنلاین غذا دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از طریق ایرانسل من پیام تبلیغاتی را متوقف کنید.

به این مقاله اشاره کنید

این پیام ها با سایر پیام های تبلیغاتی متفاوت است. پیام های ارزش افزوده برای ارسال به تلفن همراه شما از حساب شما پول کم می کند و مقداری محتوا در اختیار شما قرار می دهد. یعنی برای دریافت پیامک باید پول پرداخت کنید. مثل این است که یک روزنامه روزانه برای شما ارسال شود. حالا خیلی وقت ها نمی خواهیم این پیامک ها را دریافت کنیم و در عین حال هزینه آن را هم پرداخت می کنیم. برای این کار باید بدانید که چگونه پیام های متنی را غیرفعال کنید.

اولین روش حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل از طریق پیامک است. برای این کار ابتدا شماره 2 را به شماره 5005 ارسال کنید توجه داشته باشید ارسال پیامک به این شماره رایگان است. بنابراین بابت ارسال شماره به این شماره مبلغی از حساب شما کسر نخواهد شد. برای حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل نیز می توانید با پشتیبانی یا شماره 700 تماس بگیرید. پس از ایجاد مکالمه به یکی از کارشناسان متصل خواهید شد. اکنون می توانید درخواست حذف تبلیغات ایرانسل را ارسال کنید. توجه داشته باشید که اگر می خواهید با شماره ایرانسل تماس بگیرید فقط باید 700 را شماره گیری کنید اما اگر از اپراتور دیگری برای برقراری این تماس استفاده می کنید باید با شماره 09377000000 تماس بگیرید.

این روش یکی از روش های مهم تبلیغاتی است که سازمان ها یا مجموعه ها با ارسال پیام های تبلیغاتی به مشتریان خود از تغییرات، جشنواره ها و تخفیف های خود اطلاع رسانی می کنند. این نوع پیام ها همگی در دسته پیامک های تبلیغاتی قرار می گیرند، توجه داشته باشید که در انواع پیامک تمامی هزینه ها توسط ارسال کننده پیامک تبلیغاتی پرداخت می شود و دریافت پیامک هیچ هزینه ای برای شما ندارد. پیامک های تبلیغاتی معمولا با شماره های 1000، 2000، 3000، 5000 و 9000 شروع می شوند.

برای حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل می توانید با پشتیبانی یا شماره 700 تماس بگیرید. پس از ایجاد مکالمه به یکی از کارشناسان متصل خواهید شد. اکنون می توانید درخواست حذف تبلیغات ایرانسل را بدهید. توجه داشته باشید که اگر می خواهید با شماره ایرانسل تماس بگیرید فقط باید 700 را شماره گیری کنید اما اگر از اپراتور دیگری برای این تماس استفاده می کنید باید با شماره 09377000000 تماس بگیرید.

  • پیامک با ارزش افزوده چیست؟
[کل: ۱ میانگین: ۵]

شماره گیری #800 ساده ترین و سریع ترین راه برای حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل است.

برای این کار نرم افزار ایرانسل من را نصب کنید. سپس از زیر گزینه other را انتخاب کرده و سپس وارد قسمت فایل ها شوید. اکنون گزینه مدیریت تبلیغات و انصراف را انتخاب کنید.

  • برای حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل با چه شماره ای تماس بگیریم؟

امروز پیام های تبلیغاتی زیادی برای ما ارسال می شود. گاهی اوقات این پیام ها توسط اپراتوری که سیم کارت را از او خریداری کرده ایم ارسال می شود یا شماره های خصوصی و تبلیغاتی پیامک را ارسال می کنند. معلوم می شود که مردم دوست ندارند چندین بار در روز در معرض این پیام ها قرار بگیرند. روش های مختلفی برای حذف تبلیغات ایرانسل وجود دارد که می توانید به راحتی و در مدت زمان کوتاهی انجام دهید و دیگران نگران پیام های تبلیغاتی یا به اصطلاح اسپم نباشند. در این مقاله قصد داریم نحوه حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل را یاد بگیریم. اگر اپراتور تلفن همراه شما ایرانسل است و قصد دارید پیام های ارسالی این اپراتور را برای تبلیغات غیرفعال کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل

راه سوم برای حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل، شماره گیری *800# است. این گزینه توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی راه اندازی شده است، هم برای اپراتور ایرانسل و هم برای همراه اول می توانید از آن استفاده کنید. بنابراین ابتدا *800# را شماره گیری کنید. اکنون می توانید خدمات ارائه شده توسط این شماره را مشاهده کنید. با وارد کردن کد هر یک از این گزینه ها می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

  • با شماره گیری 1 خدمات فعال و پیامک برای شما ارسال می شود.
  • در شماره گیری 2 محتوا یا سرویس های پیامکی با ارزش افزوده (VAS) غیرفعال می شود که کمی بعد در مورد آن توضیح خواهیم داد.
  • با شماره گیری 3 سرویس تبلیغات پیامکی انبوه یا گروهی روی خط شما غیرفعال می شود.
  • با شماره گیری 4 آگهی انبوه ارسال شده از شماره شخصی غیرفعال می شود.

اس ام اس گروهی

اخیرا سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی از ارسال پیامک تبلیغاتی به مشترکان اطلاع داده است که باید در انتهای پیامک تبلیغاتی عبارت لغو: 11 را قید کنند. به عبارت دیگر اگر عدد 11 را به این شماره ارسال کنید از لیست مشترکین آن خط حذف خواهید شد.

حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل

پیام هایی با ارزش افزوده

تا اینجا با روش های حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل آشنا شدید. حال بد نیست این نوع اس ام اس ها را به اختصار بررسی کنیم. ما معمولا تمامی این پیام ها را در گروه پیامک های تبلیغاتی طبقه بندی می کنیم. اما باید بدانید که پیام های ارسالی به صورت گروهی به دو دسته تبلیغاتی و پیام های ارزش افزوده تقسیم می شوند. در زیر به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم.

پیام های تبلیغاتی

پیام های تبلیغاتی را حذف کنید

روش دوم: از طریق اپلیکیشن من ایرانسل