راهکار استفاده از پنل پیامکی در انتخابات شوراهای شهر و روستا

تصویری از کمپین تبلیغاتی پیامکی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

با ارسال پیامک می توانید هواداران خود را به سخنرانی ها، تجمعات، مناظره های انتخاباتی، جلسات پرسش و پاسخ و سایر رویدادهای انتخاباتی دعوت کنید. همچنین با استفاده از پنل پیامک می توانید جلسات و برنامه های مهم خود را به اطلاع آنها برسانید.

هدایت مردم به پایگاه خبری

در چنین شرایطی به عنوان کاندیدای انتخابات شوراهای شهر و روستا چه برنامه تبلیغاتی دارید؟ چگونه می خواهید خود را به دوستان خود معرفی کنید؟ و از همه مهمتر، با آنها در ارتباط باشید؟

همانطور که می دانیم اکثریت جمعیت کشور ما را جوانان تشکیل می دهند. آمارها نشان می دهد که تقریبا 90 درصد افراد 18 تا 35 ساله هر روز از نرم افزارهای پیام رسانی و پیامک استفاده می کنند. می توانید از طریق پنل ملی پیامک از آنها دعوت کنید تا در انتخابات شورای شهر سال 96 شرکت کنند و آینده شهر خود را بسازند.

***

خوب، از طریق تبلیغات می توان گفت. این پاسخ کاملا درست است. اما سوال اینجاست که چه نوع تبلیغاتی؟ حتما می دانید که تبلیغات بیرونی مانند نصب بیلبورد و چاپ بروشور دیگر کارایی ندارد و امروزه تنها چیزی که مردم به آن توجه می کنند گوشی موبایلشان است.

تبلیغات انتخاباتی شورای شهر

در زیر موارد استفاده از پنل پیامک در سیستم های انتخاباتی را برای شما فهرست می کنیم:

ارسال بیانیه های مهم

استفاده از پنل های پیامکی تبلیغاتی در انتخابات امری رایج در تمام دنیاست و این امر در انتخابات اخیر ایران به وضوح مشهود است. حتی هنوز پیام های ریاست جمهوری از طریق پیامک برای مردم ارسال می شود.

همانطور که می دانید نزدیک به یک ماه تا انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باقی مانده و زمان ثبت نام در این انتخابات به پایان رسیده است. در روزهای آتی کاندیداهای مناسب معرفی خواهند شد و این افراد می توانند تبلیغات خود را آغاز کنند.

در سال 2004، هر دو حزب حاکم ایالات متحده به تأثیر بالای بازاریابی پیامکی پی بردند و هر دو نامزد ریاست جمهوری از پنل های پیام کوتاه برای سازماندهی کمپین های انتخاباتی خود استفاده کردند. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که این پیروزی باراک اوباما آنها فکر می کردند به دلیل سیاه پوست بودن امکان شرکت در انتخابات وجود ندارد و با دیدن نتایج انتخابات شوکه شدند. پیروزی اوباما قطعا به دلیل ارتباط مستقیم او با مردم بود.

در سال‌های اخیر، احزاب مختلف سیاسی متوجه تاثیرات مثبت استفاده از پنل پیامک تبلیغاتی شده‌اند و همواره سعی کرده‌اند از سامانه پیامکی خود برای ترویج مسائل سیاسی، سازمان‌دهی سخنرانی و اطلاع‌رسانی حامیان استفاده کنند.

تبلیغات پیامکی – تخفیف ویژه انتخابات 1400

همچنین همانطور که اشاره کردیم تابلوهای پیامک ملی با 50 درصد تخفیف در اختیار متقاضیان قرار می گیرد انتخابات شورای شهر و روستا در سال 2016 خواهد بود. پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

از مدتها قبل تا اینکه انتخابات شورای شهر 96 دیگر چیزی باقی نمانده است شرکت ملی پیامک تصمیم گرفت از تابلوهای پیامک تجاری خود استفاده کند 50 درصد تخفیف در اختیار متقاضیان قرار می گیرد انتخابات شورای شهر و روستا گذاشتن

اپلیکیشن پنل پیامکی نامزدهای انتخابات

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

همینطور پارسال دونالد ترامپرئیس جمهور فعلی ایالات متحده به نفوذ باورنکردنی رسانه های جمعی پی برد و سعی کرد با استفاده از این ابزار کارزار انتخاباتی خود را انجام دهد. بسیاری از کارشناسان سیاسی استفاده درست ترامپ از پنل پیامک و شبکه های اجتماعی را دلیل پیروزی در انتخابات می دانند.

استفاده دونالد ترامپ از پنل های تبلیغاتی پیامکی در انتخابات

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه یا سوالی با بخش پشتیبانی تماس بگیرید پیامک ملی به شماره تلفن 02163404 صدا زدن.

با استفاده از سامانه پیامکی می‌توانید شعارهای انتخاباتی و یا مشکلات موجود در دولت فعلی را به گوش مردم و هواداران خود برسانید.

مهم نیست برای چه نقش و موقعیتی کاندید می شوید، چیزی که باید نگران آن باشید ارتباط مستقیم با افراد و طرفداران خود است. اگر قرار است در انتخابات پیروز شوید، باید همیشه با مردم در ارتباط باشید. و پنل پیامک این گزینه را در اختیار شما قرار می دهد.

با استفاده از سامانه پیامکی می توانید چند خبر مهم را قبل از انتشار در رسانه های مهم در اختیار مردم و طرفداران خود قرار دهید. همچنین از این طریق می توانید برخی از مواضع سیاسی خود را به هواداران خود منتقل کنید.

ارتباط مستقیم با جوانان

به این ترتیب حتی می توانید زمان شروع رای گیری و نزدیک ترین شعبه های رای گیری را نمایش دهید.

اطلاعیه سخنرانی ها و اجتماعات

اگر وب سایت یا کانال تلگرامی دارید و بیشتر فعالیت های مجازی خود را در این دو بانک اطلاعاتی انجام می دهید، می توانید با ارسال لینک از آنها برای عضویت در خبرنامه وب سایت یا کانال تلگرام خود دعوت کنید. سایت دیدوگرام برای انتخابات شورای شهر کلیک کنید).

یک قدم جلوتر از رقابت

با ارسال پیامک دوستانه می توانید روز انتخابات را به مردم و هواداران خود یادآوری کنید. با استفاده از پنل ملی پیامک حتی می توانید پیامک خود را بر اساس استان، شهر، منطقه یا محله و حتی یک کد پستی ارسال کنید.

پیشنهاد می کنیم از پنل پیامک خود مانند توییتر استفاده کنید با این تفاوت که توییتر یک شبکه اجتماعی فیلتر شده است و همه شهروندان ایرانی در آن عضویت ندارند.

یادآوری روز انتخابات

اگر کاندیدای انتخابات شورای شهر هستید، پنل ملی پیامک می تواند پل ارتباطی شما و مردم باشد. قابلیت های مختلف پیامک ملی مانند پست بر اساس منطقه، شهر، منطقه، محله، کد پستی، سن، جنسیت، حرفه و شغل می تواند شما را به مردم نزدیک تر کند.

با استفاده از پنل اس ام اس می توانید پیام ها و اظهارات خود را برای عموم ارسال کنید و یا با قرار دادن لینک به وب سایت یا کانال تلگرام خود، آن ها را برای خواندن اظهارات خود ارسال کنید.

ارسال رمزهای انتخاباتی

شاید باورش کمی سخت باشد، اما تجربه گذشته نشان داده است که استفاده از پنل پیامک در انتخابات شوراهای شهر و روستا (به ویژه در شهرهای کوچک)، ممکن است ورق را به سمت شما برگرداند و این نام شما خواهد بود که از آن بیرون می آید. ورقه رای. .