راهنما و راهنمایی برای ارسال پیامک (پیامک) از طریق اینترنت (0 تا 100)

قبل از ارسال پیامک به صورت انبوه، بهتر است متن پیامک را به صورت آزمایشی برای خود بفرستید تا از درست بودن مراحل مطمئن شوید و نمایش پیامک را در صفحه موبایل بررسی کنید. در فیلم زیر مراحل ارسال پیامک آزمایشی را مشاهده می کنید:

شروع به ارسال اس ام اس کنید

برای شروع ارسال پیامک از طریق اینترنت کافیست روی ارسال کلیک کنید تا تمامی ابزارها نمایش داده شوند و بتوانید ابزار مورد نظر برای ارسال پیامک را انتخاب کنید.

ارسال یک پیام

درباره برنامه های پنل پیام کوتاه بیشتر بدانید

ارسال اس ام اس با اینترنتبسیاری از افراد به دلایل مختلف به دنبال راهی برای ارسال پیامک از طریق اینترنت هستند. انگیزه برخی افراد ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت است و همانطور که می دانید این امر با تلفن همراه به راحتی امکان پذیر نیست، اما برخی انگیزه های دیگری دارند و ترجیح می دهند با شماره دیگری پیامک ارسال کنند (حتی اگر تعدادشان محدود باشد). (به جز خودشان) ارسال شود.

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

با عضویت در سامانه پیامک می توانید از پنل پیامک استفاده کرده و هرگونه پیامک اعم از تجاری یا شخصی را ارسال نمایید. به یاد داشته باشید که ارسال پیامک از طریق اینترنت رایگان نیست، اما با استفاده از سامانه ملی پیامک می توانید ابتدا پنل را تست کنید و در صورتی که برای کار شما مناسب نیست، درخواست استرداد وجه کنید. علاوه بر این، نرخ پنل پیامک ملی مناسب و مقرون به صرفه است و بسیاری از کسب و کارها با تعداد پیامک کم شروع به کار کرده و آرام آرام کار خود را گسترش می دهند.

برای بررسی پیامک بفرستید

پنل اس ام اس یک نرم افزار آنلاین و مبتنی بر وب است که برای مدیریت پیام های ارسالی و دریافتی استفاده می شود. هرگونه پیامی مانند کد تخفیف، پیام تولد، تایید رمز ورود به وبسایت و … از طریق سامانه ارسال پیامک برای شما ارسال می شود.

از مهمترین مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یک خبرنامه پیامکی بسازید و مخاطبان خود را به اشتراک در آن دعوت کنید. با این کار شما لیستی از اعداد طلایی و مخاطبانی خواهید داشت که در آینده مشتری شما خواهند شد.
  • با ارسال کد تخفیف یا راه اندازی جشنواره فروش، مخاطب را به خرید تشویق کنید
  • با استفاده از ابزار ارسال انبوه، خود را به مشتریان بیشتری معرفی کنید و به مشاغل خاصی پیامک ارسال کنید
  • با راه اندازی پنل به صورت خودکار می توانید به مشتریان خاص و وفادار در روز تولد آنها خوشامدگویی کنید
  • از دفترچه تلفن پنل برای دسته بندی بهتر مخاطبان خود استفاده کنید

ملی اس ام اس بهترین انتخاب برای بازاریابی پیامکی

ارسال اس ام اس از طریق اینترنت

پس از ارسال آزمون و اطمینان از عملکرد پیامک ملی، نوبت به استفاده از پنل می رسد. البته لازم به یادآوری است که تمامی آموزش ها و استفاده از ابزارهای ارسال پیامک در کانال ملی پیامک می باشد سازوکار برای استفاده کاربران در دسترس است.

برای ارسال پیامک از طریق اینترنت ابتدا به یک پنل پیامک نیاز دارید تا با صرف هزینه ای مناسب و صرفه جویی در وقت و انرژی، ارسال پیامک انبوه به مشتریان و مخاطبان را بدون تلفن همراه آغاز کنید. البته روند کار بردهای پیامک تقریباً به همین صورت است اما می خواهیم ارسال پیامک از طریق اینترنت را بر اساس سامانه ملی پیامک معرفی کنیم.

ثبت سامانه پیام کوتاه

بسیاری از کسب و کارها سامانه ملی پیامک را برای ارسال پیامک از طریق اینترنت انتخاب کرده اند و ما با ده سال سابقه در کنار بسیاری از برندهای ایرانی در زمینه بازاریابی پیامکی هستیم. برای دریافت فوری پنل و ارسال پیامک از طریق اینترنت کافی است در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت نام کنید تا همکاران ما در واحد پشتیبانی با شما تماس گرفته و شما را برای دریافت پنل راهنمایی کنند.
کاربرد پل اس ام اسبا توجه به امکانات فراوانی که پنل پیامک دارد، به نظر می رسد استفاده از آن در هر کسب و کاری ضروری باشد. فرقی نمی کند که یک کسب و کار کوچک با مشتریان محدود داشته باشید یا برای یک تجارت بزرگ با مخاطبان زیاد تبلیغ کنید. در هر صورت استفاده از پنل اس ام اس یا اگر بخواهیم به صورت جدی تری به آن نگاه کنیم بازاریابی پیامکی در جذب و حفظ مشتری کمک زیادی به شما می کند.

البته بگذارید در همان ابتدای مقاله یک واقعیت را به شما بگویم، اگر جایی را دیدید که یک سایت ناشناس خدمات پیامک رایگان ارائه می دهد، به آن مشکوک باشید. سایت های ناشناس و بدون مجوز اطلاعات شما را پردازش یا سوء استفاده نمی کنند. به زبان ساده مطمئن ترین راه برای ارسال پیامک از طریق اینترنت استفاده از سامانه ارسال پیامک است و در این مقاله نحوه ارسال پیامک از طریق اینترنت را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

پنل اس ام اس چیست؟

اگر صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید از بازاریابی پیامکی استفاده کنید، باید از شرکت های ارائه دهنده پنل اس ام اس سامانه ای درخواست کنید و با تایید اپراتور شروع به ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی از طریق اینترنت کنید.

در هر صورت، هر انگیزه ای برای ارسال پیامک و بازاریابی پیامکی داشته باشید، تنها یک راه پیش روی شماست و آن هم آن است. با استفاده از پنل اس ام اس یا سامانه ارسال پیام کوتاه مادر

آشنایی با پنل پیامک

چگونه با اینترنت اس ام اس ارسال می کنید؟