راهنمای خرید پنل اس ام اس

راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اسبه یاد داشته باشید به عنوان افراد حقوقی و حقیقی باید تصاویر واضح را برای اپراتور ارسال کنید که باید با فرمت jpg، gif، png باشد. همچنین علاوه بر کارت ملی باید یک صفحه دست نویس با امضا و تاریخ مطابق با روز ارسال عکس نیز داشته باشید.

پس از تایید هویت، خط و شماره درخواستی شما به نام شما ثبت می شود و می توانید بلافاصله ارسال پیامک تبلیغاتی را آغاز کنید.

بهترین ثبت نام پنل اس ام اس

اگر قصد خرید سامانه و درخواست خط دارید، می توانید در طول هفته و روزهای تعطیل بیشتر با تیم ملی پشتیبانی پیامک صحبت کنید و پنل اختصاصی خود را دریافت کنید.

با این تعریف یعنی دسترسی به شماره های همراه اول و ایرانسل با تعرفه مناسب، شاید کمتر کسب و کاری باشد که بخواهد به جای سامانه پیامکی از روش های بازاریابی دیگر استفاده کند. وقتی راهی برای ارسال پیامک به محله یا شهری که می خواهید وجود دارد یا فقط توسط سیستمی بدون اتلاف انرژی و نیروی انسانی، از مشتری کد تخفیف بخواهید و وضعیت محصول را مشخص کنید، چرا باید از روش هایی استفاده کنید. دوباره فکر کرد.

اولین قدم برای خرید بهترین پنل اس ام اس
به این پیام توجه کنید:

راهنمای خرید پنل اس ام اسپیام هایی از این دست در طول روز، روزهای تعطیل یا نزدیک به شب های عید برای تعداد زیادی از کاربران ارسال می شود و تعداد زیادی از شهروندان در این پیام های تبلیغاتی به خرید تشویق می شوند، از سوی دیگر، عده ای دیگر هستند که در همه علاقه مند به دریافت این نوع پیام ها هستند.

برای هیچ یک از این مراحل نیازی به ارسال اصل مدارک نیست و تایید هویت پنل با آپلود انجام می شود.

رعایت نکات ضروری

حالا که وارد پنل شدید برای درخواست خط سامانه چه شخص حقیقی و چه حقوقی باید مدارکی ارائه کنید تا هویت شما به عنوان کاربر برای اپراتور مشخص باشد! البته قوانین پنل های مختلف تقریبا یکسان است اما ما احراز هویت بر اساس سامانه ملی پیامک را برای شما توضیح می دهیم.

تایید هویت افراد واقعی

فرض ما بر این بود که شما به عنوان یک صاحب کسب و کار با بازاریابی پیامکی و ویژگی های پنل آشنایی کامل دارید، حال برای داشتن یک سیستم اختصاصی چه باید کرد. به همین منظور در زیر راهنمای گام به گام خرید پنل از شرکت ملی پیامک را آماده کرده ایم.

شخص حقیقی برای دریافت پنل باید عکس کارت ملی در دست را با چهره واضح ارسال کند تا هویت وی به عنوان صاحب پنل تایید شود. به یاد داشته باشید که وقتی پنلی به نام شما ثبت می شود، مسئولیت ارسال تمامی پیامک های آن پنل بر عهده شماست.

مدارک لازم برای اشخاص حقوقی

ابتدا باید به صفحه اصلی سایت رفته و در گوشه سمت چپ بالا بر روی ثبت نام کلیک کنید تا با وارد کردن مشخصات شخصی وارد سایت شوید. زمانی که اطلاعات شما توسط اپراتور تایید شد، باید درخواست رزرو خط ارسال کنید که توضیح خواهیم داد.

خطوط مختلف سامانه پیامکی

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

اگر شما یک مغازه یا کسب و کار واقعی هستید، شرکت ثبت شده و شریک تجاری ندارید و به اصطلاح کار شما مستقل است، به عنوان یک شخص حقیقی شناخته می شوید.

اما بسیاری از کاربران در مورد این دلیل و شدت تنگی می پرسند. متاسفانه در سال های اخیر به دلیل افزایش جرایم اینترنتی، انواع جعل هویت و ارسال پیام های نامناسب، نیاز به تایید هویت بیش از پیش ضروری شده است و باید برای تمامی کاربران انجام شود.

شروع کار با پنل پیامک

اگر پنل پیامکی برای سازمان دولتی می خواهید باید عکس کارت ملی نماینده سازمان را به همراه عکس معرفی نامه نماینده سازمان به عنوان مدارک هویتی برای اپراتور ارسال کنید. همچنین موسسات خصوصی باید عکس کارت ملی نماینده سازمان و آخرین روزنامه رسمی شرکت را به عنوان مدارک هویتی در پنل بارگذاری کنند.

راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اسپس از فعال سازی پنل می توانید در خطوط مختلف سیستم از جمله 1000، 2000، 3000، 5000 و … به شماره های مورد نظر پیامک ارسال کنید.

راهنمای خرید پنل اس ام اس

تکمیل مدارک مهمترین مرحله ثبت نام پنل است و تا تکمیل مدارک نمی توان از خط اختصاصی استفاده کرد. ضمناً اگر کارت ملی نداشته باشد، به کارت شما دسترسی نداشته باشد یا اگر آن را گم کرده اید، باید از شناسنامه با گواهی یا پاسپورتی که هنوز معتبر است عکس بگیرید.

به این روش که به معنای ارسال پیامک برای کاربران با اهداف مختلف است، بازاریابی پیامکی گفته می شود. کسب و کارهای مختلف از جمله استارتاپ ها، مدارس، کلینیک ها، فروشگاه ها به ویژه فروشگاه های آنلاین به این نوع تبلیغات و اطلاعات نیاز دارند. به همین منظور می خواهیم در مورد راهنمای خرید پنل اس ام اس صحبت کنیم.

پنل اس ام اس چیست؟

پنل پیامک یک نرم افزار آنلاین و مبتنی بر شبکه است که با رمز عبور و نام کاربری مشخص شده قابل دسترسی است تا بتوانید به شماره های بانک ایران و شماره همراه اول آن به صورت جداگانه و یا به شماره هایی که خودتان در اختیار دارید پیامک ارسال کنید. هزینه بسیار مناسب و البته با قیمت پایین. .

راهنمای خرید بهترین پنل اس ام اسشرکت ارائه دهنده سامانه های ملی پیامک ده سال است که به کسب و کارهای مختلف در زمینه بازاریابی پیامکی مشاوره می دهد و کارشناسان تیم ما بر اساس استراتژی های تبلیغاتی کاربران را در استفاده از تمامی ابزارها و ماژول ها راهنمایی می کنند. از طرفی نرخ و هزینه مناسب پنل ملی پیامک باعث شد که این آگهی بسیار مناسب، ارزان و ارزشمند باشد.

حال اگر خط شما فقط برای کسب و کار شما باشد و مشتریان نیز به آن پاسخ دهند، به عنوان خط خصوصی شناخته می شود، اما خطوط عمومی بین کاربران مختلف به اشتراک گذاشته می شود. به همین دلیل معمولا از خطوط عمومی برای ارتباطی استفاده می شود که نیازی به پاسخگویی از سوی مخاطب ندارد. همچنین می توانید در صورت نیاز علاوه بر خط اختصاصی برای خط عمومی درخواست دهید.

مدارک لازم جهت ثبت نام پنل