راهنمای خرید باتری یو پی اس ups با کیفیت بالا مشاوره رایگان نوانیا-مستر انرژی پلاس

این دستگاه یوپی اس نام دارد و جهت استفاده کاربران، انرژی DC را به AC تبدیل می کند. دستگاه‌های یو پی اس با ابعاد کوچک و بدون نیاز به سرویس دایمی و بدون ایجاد آلودگی‌ها با تثبیت ولتاژ و فرکانس، وسایل بسیار مناسبی جهت حفاظت سیستم‌ها در مقابل اختلالات برق شبکه می‌باشد. همانطور که می دانید یو پی اس UPS مخفف عبارت به معنی منبع جریان بدون وقفه است. که در اکثر شرکت های تجاری و صنعتی به عنوان تجهیزات ضروری برای تامین انرژی دستگاه های الکتریکی است.و همچنین این دستگاه های حساس الکتریکی را از ورود نویز و اختلال در جریان حفاظت می کند. با توجه به این که باتری های یو پی اس به گونه ای طراحی شده اند که هنگام وصل بودن برق شهری، انرژی را ذخیره و شارژ می شود و در هنگام قطعی برق شهر یو پی اس با استفاده از باتری یو پی اس انرژی تجهیزات الکتریکی را تامین می کند.

فروش تخصصی یو پی اس و باتری

همینطور اگر رنگ چشمی سیاه بود یعنی باتری نیاز به شارژ شدن دارد و شارژ آن کمتر از 75% است. باتریهای خراب نیز همان جریان را دریافت می کنند که این امر باعث گرم شدن باتری می گردد که سوپاپ آن بازمی گردد و گازهای داخلی آن خارج می شود . کم و زیاد شدن نور لامپها و تغییرات ناگهانی در عرض تصویر مانیتور نیز از اثرات محسوس افزایش لحظه ای ولتاژ می‌باشد.

مرحله سوم4- کابل های متصل به باتری که به رنگ های قرمز(مثبت) و مشکی(منفی) هستند با اطمینان از اینکه به برق وصل نیست. با نگاهی به ظاهر باتری میتوانید آسیب های ناشی از ضربات و یا موارد دیگر را ببنید. چک کنید که باتری دچار صدماتی مثل خوردگی قطب های باتری و کابل ها، شل شدن تسمه دینام، کاهش سطح الکترولیت، شل شدن کابل های سر باتری، هرگونه مشکل در بدنه یا جعبه ی باتری و … نشده باشد.

باتری سیلد اسید و محیط‌ زیست

واحد شارژر وسیله ای است که برای تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم جهت شارژ نمودن باتری بکار https://mrenergyplus.com/ می رود . آنها مجهز به مدار اصلاح ضریب توان ورودی باشد در کاهش هارمونیکهای اضافی بسیار موثر است . نویز حالت معمولی ، نتیجه اختلال بین ولتاژهای فاز به فاز و فاز به نول است ونویز حالت مشترک ناشی از بروز اختلال بین خطوط منبع وزمین می باشد. ۳٫ نصب دستگاه باعث ایجاد مزاحمت برای کارکنان یا اختلال در کارها نشود. حال اگر ولتاژ ثابت باتری ۱۹۲ ولت باشد و زمان Back up ، ۳۰ دقیقه باشد .

  • به این ترتیب، وقتی برق شهری قطع می شود، یو پی اس می تواند انرژی مورد نیاز دستگاه های داخل سیستم را تامین کند.
  • در چنین شرایطی افراد برای جبران نبود برق باید تدبیری بیاندیشند.
  • از آن جهت که یو پی اس‌ها در موارد حساس و ضروری به کار گرفته می‌شوند باید در هنگام نصب آن‌ها دقت عمل زیادی به خرج دهید، در غیر این صورت ممکن است پیامدهای جبران‌ ناپذیری برای شما پیش آید.
راهنمای خرید باتری یو پی اس ups با کیفیت بالا مشاوره رایگان نوانیا-مستر انرژی پلاس

در این نوع باتری تأمین نیرو مستقیم توسط توان ورودی انجام شده و مدار توان پشتیبان، در زمانی که برق قطع می‌شود، به کار گرفته می‌شود. باطری UPS آفلاین در حالت عادی از برق شهر استفاده کرده و زمانی که برق قطع شود، جریان الکتریکی وارد مدار شده و برق دستگاه‌ها را تأمین می‌کند. کل فرآیند جایگزینی منبع تغذیه، در زمانی حدود 2 میلی ثانیه انجام می‌شود.

آموزش تعمیر باتری خشک یو پی اس

باتری یوپی اس را با یک مصرف کننده حدود 2الی 4 دقیقه دشارژ کنید. یو پی اس را در مکان های محصور مانند کمد قرار ندهید زیرا باعث داغ شدن آن میشود. بطور معمول از کابل قرمز برای قطب مثبت و کابل مشکی و یا آبی برای قطب منفی استفاده می گردد . قطر این کابل ها طبق دفترچه راهنما یو پی اس نسبت به ولتاژDC مشخص می گردد . پس از کنار هم گذاشتن باتریها شروع به بستن اتصالات بین قطب های مثبت و منفی می کنیم .