راهنمای جامع ارسال پیامک از طریق وردپرس

همچنین می توانید از اصطلاحات شرطی در قسمت جاذبه پیامکی فرم استفاده کنید. یعنی اگر کاربران شما دارای شرایط خاصی بودند (یک سری فاکتورهایی که توسط شما تعیین شده بود، مثلا سن و شغل) می توانید پیامک ارسال کنید و سایر کاربرانی که شرایط شما را در بر نمی گیرند، پیامک دریافت نخواهند کرد. افزونه gravity form قابلیت اتصال به سرویس پیامک را نیز دارد.

افزونه (Texteller) برای ارسال پیامک از طریق وردپرس

شکل جاذبه

وب سایت های شرکتی معمولاً وب سایت هایی هستند که برای معرفی خدمات و ارائه خود شرکت ها استفاده می شوند. پیامک معمولاً در وب سایت های شرکتی برای تأیید فرم ها یا یادآوری ها استفاده می شود.

افزونه ها و افزونه های ارسال پیامک از طریق وردپرس

این افزونه از دیگر افزونه های وردپرس و ووکامرس است که می تواند به سرویس ارسال پیامک متصل شود. با نصب این افزونه می توانید از قابلیت ارسال پیامک از طریق وردپرس استفاده کنید. با این افزونه می توانید ثبت نام کاربر را در سایت های ووکامرس و وردپرس همگام سازی کنید. این افزونه از فرم سازها و خبرنامه ها نیز پشتیبانی می کند و می تواند با آنها همگام شده و پیامک ارسال کند.

خلاصه

ارسال پیامک از طریق وردپرس

2. پنل اس ام اس برای وردپرس چگونه کار می کند؟

1. سرویس ارسال پیامک وردپرس چیست؟

پنل پیامک وردپرس به گونه ای است که باید در یکی از سامانه ها و خدمات ارائه دهندگان پیامک ثبت نام کنید. به این ترتیب می توانید پنل ارسال پیامک دریافت کنید. سپس می توانید پنل سرویس پیام کوتاه خود را به سایت وردپرس خود متصل کنید. سپس به ارسال پیامک از طریق وردپرس ادامه دهید.

افزونه ارسال ووکامرس قابلیت اتصال به سرویس های پیامکی را دارد که با آن می توانید روش ارسال را نیز برای کاربران خود تعریف کرده و برای آنها پیامک وضعیت ارسال کنید. همچنین این افزونه قابلیت محاسبه هزینه ارسال را نیز دارد. آخرین و مهم ترین ویژگی این افزونه این است که این افزونه علاوه بر اتصال به سرویس پیامک، قابلیت اتصال به پیشخوان پست را نیز دارد.

افزونه ارسال اس ام اس با استفاده از فرم جاذبه

با استفاده از این گزینه کاربران با وارد کردن کد ارسال شده وارد پروفایل کاربری خود می شوند. با نصب این افزونه به کاربران خود اجازه می دهید بدون رمز وارد حساب کاربری خود شوند. همچنین این امکان را به وب سایت خود اضافه می کنید که می توانید در حین ثبت نام از صحت اطلاعات ورودی آنها تأیید کنید.

افزونه حمل و نقل ووکامرس

از طریق وردپرس پیام ارسال کنید

کسب و کارها اغلب وب سایت های متفاوت و متنوعی دارند و طبیعتاً از پیامک برای اهداف متفاوتی استفاده می کنند. به عنوان مثال، اگر سایت فروشگاهی باشد، ارسال پیامک از طریق وردپرس برای ارسال کد رهگیری یا موارد چینی استفاده می شود. یا اگر سایت نیاز به ورود یا ثبت نام کاربران داشته باشد، کد تایید پیامکی یکی از رایج ترین کدها خواهد بود.

[کل: ۰ میانگین: ۰]

با این افزونه ووکامرس می توانید از طریق وردپرس پیامک ارسال کنید. با استفاده از این افزونه در هنگام خرید محصول توسط کاربر می توان پیامک ارسال کرد و کاربر از وضعیت آن مطلع شد. کد رهگیری از دیگر امکانات این افزونه است که می توانید از آن بهره مند شوید.

از افزونه هایی که می توانید در سایت ووکامرس و وردپرس خود استفاده کنید، می توانید به افزونه پیامک وردپرس، افزونه پیامک عددی، افزونه ارسال وردپرس، افزونه Gravity Form و افزونه Texteller مراجعه کنید.

پرسش های رایج

3. افزونه های پیام کوتاه وردپرس چیست؟

پلاگین های مختلفی وجود دارد از جمله:

سایت های فروشگاهی وردپرس که با نام ووکامرس شناخته می شوند، از رایج ترین سایت های ارسال پیامک هستند. معمولاً وب سایت های فروشگاهی برای اینکه به کاربران خود اجازه خرید محصولات را بدهند، آنها را مجبور می کنند تا پروفایل کاربری را در وب سایت خود ثبت کنند. در چنین مواردی، اثربخشی پیامک برای فروشگاه های اینترنتی مشخص می شود. برای ثبت اطلاعات کاربر و ورود به سایت، سایت های فروشگاهی معمولا از احراز هویت پیامکی استفاده می کنند.

پیامک به طور کلی کاربردهای مختلفی دارد که مشاغل می توانند از آن استفاده کنند. همانطور که می دانید برای ارسال پیامک از طریق وردپرس به افزونه های پیامکی نیاز خواهید داشت. افزونه های مختلفی برای ارسال پیامک وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

در این قسمت از مقاله قصد داریم به معرفی افزونه های وردپرس و سرویس ارسال پیامک بپردازیم.

افزونه پیامک WooCommerce

ووکامرس

با پیامک ووکامرس می توانید پیامک را به صورت انبوه و تکی با متن دلخواه ارسال کنید. همچنین وضعیت سفارش کاربران این سرویس ارسال پیامک را مشخص کنید.

پسوند پیامک (رقمی)

اما ابتدا باید بررسی کنیم که ارسال پیامک برای هر نوع وب سایت چگونه عمل می کند. با ما بمان

سایت های فروشگاهی

ارسال پیامک از طریق وردپرس یکی از مواردی است که هر کسب و کاری به آن نیاز دارد و می تواند کاربردهای زیادی داشته باشد. اگر سایت ووکامرس دارید، می توانید از پیامک برای تعیین وضعیت محصول خریداری شده توسط کاربران استفاده کنید. همچنین می توانید از پیامک برای ثبت نام کاربر، هشدار فروش و تایید کاربر استفاده کنید. همچنین می توانید با ارسال پیامک کاربران خود را تسهیل کنید. شما می توانید به کاربران خود اجازه دهید به جای وارد کردن رمز عبور و ایمیل، فقط با تایید پیامک وارد حساب کاربری خود شوند.

این افزونه یکی دیگر از افزونه های ارسال پیامک از طریق وردپرس است. شما می توانید از این افزونه در وب سایت هایی که نیاز به ورود و ثبت نام کاربر دارند، مانند وب سایت های فروشگاهی یا وب سایت های شرکتی خاص استفاده کنید. با استفاده از این افزونه می توانید برای کاربران خود پیامک تایید ارسال کنید یا ثبت نام و ورود کاربران خود را تسهیل کنید. به این ترتیب کاربران دیگر برای ورود به پروفایل کاربری خود نیازی به ایمیل و رمز عبور خود نخواهند داشت و می توانند از گزینه پیامک استفاده کنند.

پیامک و پیامک یکی از بهترین راه هایی است که کسب و کارها می توانند برای توسعه خود از آن استفاده کنند. نه تنها برای توسعه، بلکه برای خدمات بهتر، پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط بین کسب و کارها و کاربرانشان است. اگر کسب و کار شما دارای سایت وردپرسی است و به دنبال ارسال پیامک از طریق سایت برای کاربران خود هستید، بهتر است این آموزش ارسال پیامک از طریق وردپرس را دنبال کنید.

ارسال اس ام اس از طریق وردپرس

سرویس پیامک وردپرس دارای ویژگی های مختلفی است که می توانید با استفاده از آن ها مشتریان و کاربران خود را از تمام رویدادهای خود مطلع کرده و آنها را به وب سایت خود هدایت کنید.

همچنین سایت های فروشگاهی پس از خرید محصول، کد رهگیری ارسال می کنند و وضعیت را برای کاربران خود تعیین می کنند. اینها مواردی است که صاحب فروشگاه اینترنتی می تواند از پیامک برای وب سایت فروشگاه خود استفاده کند.

وب سایت های شرکتی

افزونه پیامک WooCommerce در سایت های فروشگاهی وردپرس یعنی WooCommerce قرار دارد. این افزونه به شما این امکان را می دهد که از آن برای ارسال پیامک تایید سفارش و وضعیت سفارش به کاربران خود استفاده کنید.
پیام های اس ام اس را می توان از طریق وردپرس با استفاده از افزونه حرفه ای پیامک WooCommerce ارسال کرد. در عین حال می توانید یک سیستم پیام جامع برای وب سایت فروشگاه خود ایجاد کنید. به عنوان مثال، می توانید کاربران خود را از تخفیف های ویژه در سایت خود مطلع کنید یا آنها را از موجودی محصول ویژه خود مطلع کنید. با استفاده از این ویژگی ها می توانید فروش خود را نیز افزایش دهید.

به این مقاله اشاره کنید

گاهی اوقات برای تعامل با کاربران در سایت های وردپرسی به فرم هایی نیاز دارید. به عنوان مثال، اگر رویدادی را برگزار می کنید و می خواهید کاربران شما از طریق وب سایت در رویداد شما ثبت نام کنند، می توانید از افزونه Gravity Form استفاده کنید. Gravity Forms یک فرم ساز است که می توانید از آن برای ایجاد انواع فرم ها در وب سایت خود استفاده کنید. اما ویژگی مورد نظر ما ارسال پیامک از طریق وردپرس است. با Gravity Form، می توانید برای هر ثبت نام یا هر فردی که فرم شما را پر می کند، پیامک ارسال کنید.