راهنمای ارسال پیامک به مدیران (آموزش 0 تا 100)

برای ارسال اولین تایمر باید شماره تیم را در قسمت دفترچه تلفن تابلو وارد کنید. سپس تنظیمات پیام را وارد کنید که در یک زمان تعیین شده ارسال می شود. در این قسمت روز و ماه را وارد کنید تا پیامک برنامه ریزی شده برای همه کاربران ارسال شود. حتی اگر فراموش کردید، با این تایمر دقیق جلسات مهم را از دست نخواهید داد.

پیام سفارشی برای هر کارمند

SMS Panel یک نرم افزار آنلاین و تحت وب است که برای مدیریت پیامک ها استفاده می شود. تعداد بازی و تقویم با تعداد کاراکترها و تعداد کاراکترهایی که به گروه اضافه می شود متفاوت خواهد بود.

برای دریافت فوری سامانه با شماره 02163404 تماس بگیرید و یا در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت نام کنید. همکاران ما در تیم پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت و شما را برای دریافت پنل راهنمایی خواهند کرد. اگر تجربه استفاده از پنل را دارید برای ما بنویسید و با مخاطبان ملی پیامک در میان بگذارید.

همچنین می توانید از ابزارهایی مانند نظرسنجی پیامکی، قرعه کشی و تست زدن با پنل استفاده کنید.

بعد از هر سال گزارش می شود

استفاده از فناوری در شرکت ها راه حلی ایده آل برای دستیابی به اهداف سازمانی در زمان کوتاه است. اکنون با فناوری اطلاعات می توانید حضور و غیاب، عملکرد نیروی انسانی و صورت های مالی را بررسی کنید. از همین فناوری برای افزایش کارایی سازمان و بهبود عملکرد استفاده می شود.

سیستم ارسال پیامک چیست؟

یادآوری های مهمی مانند زمان پرداخت وام، شرکت در جلسات مهم و ارائه گزارش عملکرد در پایان ماه می تواند توسط بسیاری فراموش شود. با دسترسی به پنل و انجام تنظیمات، مدیر مجموعه می تواند برای هر یک از قدرت های خود یک یادآور تایمر تنظیم کند. در چنین شرایطی نیازی به استفاده از تلفن یا ایمیل شرکتی نیست.

پنل ارسال پیامک مدیران دارای امکان ارسال پیامک ویژه می باشد. از این گزینه می توانید برای تبریک تولد، تبریک سالگرد، جشن های تعطیلات، مراسم مذهبی و عزاداری استفاده کنید.

با چالش ها و دغدغه هایی که در محیط کار در انتظار مدیران مجموعه است، استفاده از پنل پیامک پیشنهاد می شود. بسیاری از تماس های مدیریتی و ایمیل های انبوه به مرور زمان از طریق پنل حذف می شوند.اگر شما هم می خواهید از این سامانه برای سازمان خود استفاده کنید پیشنهاد می کنم از سامانه ملی پیامک استفاده کنید.

تا به حال چقدر به مسئولیت های یک مدیر سازمان یا شرکت فکر کرده اید؟ مسئولیت پذیری و مدیریت همیشه با چالش ها، نگرانی ها و استرس همراه است. حالا رسیدگی به درخواست های نیروی انسانی و نیرو را اضافه می کنیم، می فهمیم که مسئولیت های مدیر کم نیست! ارسال پیامک به مدیران راه حل ما در زمینه دیجیتال برای کاهش استرس کار مدیریتی است. حال ممکن است یکی بپرسد چگونه؟

کاتلر به هر نیروی کاری در یک گروه یا سازمان که امور دیگران را کنترل یا انجام می دهد، مدیر می نامد. مدیران را بر اساس وظایفشان تقسیم می کند.

یکی دیگر از قابلیت های پنل ارسال پیامک برای مدیریت، امکان ارسال و دریافت پیامک است. هر سازمانی نیاز به تعامل بین کارکنان و مدیران خود دارد و این ارتباط دو طرفه از طریق پنل پیامک امکان پذیر است.

حال ممکن است بپرسید که ویژگی های پنل ارسال پیامک Administrator چیست؟ من به شما می گویم!

یک تایمر برای یادآوری های مهم ارسال کنیدسیستم ارسال پیامک چیست؟

این پیام ها اومده یا نه؟ این یکی از سوالاتی است که کاربران همیشه از ما می پرسند. خب ما به آنها حق می دهیم. حال چگونه بفهمیم چند درصد از پیامک ها به دست مشتریان رسیده است؟

حال ممکن است بپرسید که نقش پنل پیامک اجرایی دقیقا چیست؟ چرا مدیر هر شرکت یا سازمانی باید از سامانه پیامکی استفاده کند؟ یا حتی به طور دقیق تر، چند مورد از نگرانی های یک مدیر از طریق پنل حل می شود؟

ابتدا ببینیم پنل یا سامانه پیامکی چیست؟

پنل ارسال پیامک مدیران این قابلیت را دارد که پس از هر ارسال گزارش دهد. یعنی در فرمت فایل اکسل پیام ها:

 • ارسال شده
 • فرستاده نشد

هر مدیری باید به طور خصوصی چیزهای مختلفی را به کارکنان خود یادآوری کند. مواردی مانند یادآوری غیبت های مکرر یا تأخیر، رسیدگی به جزئیات برخی وظایف و یادآوری های شخصی از جمله کارهایی هستند که می توانید با ارسال مربوطه انجام دهید.

در محل کار تذکرات زیادی توسط مدیر انجام می شود. به همین منظور پنل ارسال پیامک مدیران قابلیت ارسال پیامک های زمان بندی شده را طراحی کرده است.

برای آشنایی با این روش با ما همراه باشید. ابتدا می خواهیم در مورد مسئولیت مدیر سازمان صحبت کنیم. سپس به سراغ پنل پیامک می رویم تا ببینیم کدام ابزارهای سیستمی در زمینه مدیریت مفید هستند.

نقش های مدیریت سازماننقش های مدیریت سازمان

هر مدیری در ارتباط با سازماندهی محل کار خود چالش های متفاوتی با دیگران دارد. طبق نظریه فیلیپ کاتلر نقش های اصلی هر مدیر به شرح زیر است:

 • مدیر باید برای هر موضوع سازمانی برنامه داشته باشد
 • هر بخش از سازمان باید توسط مدیریت سازماندهی شود
 • مدیر مسئول تامین نیروی انسانی مسئول و متعهد است
 • رهبری یکی از مهمترین وظایف مدیریت برای حفظ وحدت تیم است
 • مدیر مسئول کنترل شرایط سازمان و نیروهای آن است
 • بر اساس شرایط تصمیم درست بگیرید
 • حفظ بهره وری و اثربخشی سازمان بالا و کنترل هزینه است

قبلاً گفتیم که ارزش دارد تعداد همکاران را در دفترچه تلفن پنل ذکر کنید. اکنون می توانید برای هر رویداد پیام خاصی بنویسید و ارسال کنید. البته پانل گزینه تبریک تولد را در بخش ابزارهای ویژه دارد. اس ام اس گنجان نیز نمونه هایی از متن های تسلیت را برای کاربران آماده کرد.

ارسال و دریافت اس ام اس

برای استفاده از این ابزار، متن پیام را وارد کنید. فایل اکسل یا متن حاوی نام کارمند، شماره و متن پیام را در پنل آپلود کنید. متغیرهای خود، یعنی نام و شماره کارمند را بررسی کنید. روی ارسال تایید کلیک کنید. پیامک ها به صورت انفرادی یا گروهی در مدت 15 دقیقه پس از تایید اپراتور برای همکاران شما ارسال می شود.

پیام های گاه به گاهسطوح مدیران

همچنین به شما پیشنهاد می دهد، می توانید گزارش بازپرداخت را در سیستم مشاهده کنید.

نتیجه استفاده از پنل پیامک برای مدیریتبعد از هر سال گزارش می شود

کمک در ارسال پیامک به مدیران (آموزش 0 تا 100)

سامانه ارسال پیامک مدیران علاوه بر ارسال و دریافت پیامک نیازمند ارسال پیامک برای کارکنان به صورت سفارشی و زمان بندی شده است. به عنوان مثال یادآوری دیر رسیدن، پیام پرداخت حقوق و دستمزد یا پیام عملکرد ماهانه انتهای برج از جمله کاربردهای پنل ارسال پیامک برای مدیران است.

چندین راه برای مدیریت یک مجموعه وجود دارد. تقریبا اکثر این روش ها از تکنولوژی نیز استفاده می کنند. اما مدیر باهوش بهترین و کاربردی ترین راه ها را انتخاب می کند. این انتخاب باید هزینه های سازمان را کاهش دهد و بازدهی معقولی داشته باشد.

پیام مناسب یکی از مفیدترین ابزار برای ارسال پیامک به مدیران است. اگر می خواهید به صورت دستی و جداگانه برای کارمندان اس ام اس شخصی با نام شخصی آنها ارسال کنید و موارد مختلفی را مشخص کنید، باید زمان زیادی را صرف کنید. قبلا گفتیم که دغدغه شغلی مدیر بی اهمیت نیست. فناوری امروزی می خواهد این حجم کار را کاهش دهد. امکان ارسال پیامک سازگار با سرعت بالا همین کار را برای شما انجام می دهد.

تا اینجا به طور مفصل در مورد قابلیت ها و مزایای پنل ارسال پیامک به یک مدیر صحبت کرده ایم. ویژگی های مهم و اساسی بازاریابی پیامکی در این زمینه را بیان کرده ایم.

مدیران باید در هر شرایطی تصمیمات مناسب بگیرند. آنها برای این تصمیم نیاز به اطلاعات دارند. این اطلاعات باید در دسترس و قابل اعتماد باشد. بنابراین دریافت داده های صحیح و کارآمد همیشه یکی از دغدغه هاست.

سطوح مدیران

در صورت دریافت پنل با خط اختصاصی می توانید هر زمان که بخواهید برای همه نیروها یا تعدادی از آنها پیامک ارسال کنید. همچنین پاسخ آنها را در پنل دریافت کنید.

بر اساس نوع کار، سطح سازمانی و شرایط داخلی، مدیر باید کنترل و مهارت خاصی داشته باشد. بعداً سطوح و حوزه های مدیریتی مختلفی را به شرح زیر ایجاد می کند:

 • مدیران عملیات
 • مدیران موقت
 • مدیران عالی