دستگاه ذخیره شماره موبایل فراز – Faraz

بعد از ورود شماره توسط مشتریان، بلافاصله پیامک از پیش آماده شده برایش ارسال میشود. فقط کافیه شماره خود را در دستگاه وارد کند تا لافاصله لینک پیج برایش ارسال شود. یک متن پیامک دلخواه از قبل تنظیم کرده ایم تا هرکس که شماره را در دستگاه ذخیره شماره موبایل وارد میکند ، در همان لحظه برایش ارسال شود. لذا با دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری به سادگی خود مشتری شماره خود را در اختیار شما قرار می دهند و همان لحظه این دستگاه که با اینترنت به پنل اس ام اس شما متصل شده است شماره موبایل مشتری را در پنل پیامک ثبت میکند. در موبایل وارد کنید، کاغذ به هر حال ممکن است که گم شود یا وقتی که مثلا از مشترکان شماره موبایلش را بخواهید همان لحظه بخواهید در موبایل تان ذخیره کنید شاید حس خیلی جالبی به مشتری تان دست ندهد و احساس کند که حریم خصوصی مشترکان داره نقض میشود، ولی وقتی که از ۱ دستگاه که برای این کار ساخته شده است شما استفاده میکنید،علاوه بر اینکه مشتری شما خیلی راحت شماره موبایلش را در اختیار شما قرار میدهد, شما ۱راهکار سیستمی دارید که خیلی راحت میتوانید به مشتریان خودتان پیامک دهید. براحتی می توانید این دستگاه را در معرض دید مشتریان خود قرار دهید و از تمام مشتریان حضوری ( چه خریدار و چه بازدید کننده ) درخواست نمایید تا شماره موبایلشان را بر روی این دستگاه ثبت نمایند، این دستگاه ضمن ذخیره شماره موبایل مشتریان، یک پیامک حاوی اطلاعات فروشگاه، لینک مستقیم دسترسی به شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و در صورت نیاز کارت ویزیت الکترونیکی که توسط خود شما تهیه و تنظیم شده است را برای ثبت کننده شماره موبایل می فرستد.

دستگاه ذخیره شماره موبایل مانند بسیاری از ابزارهای موجود دیگر در این زمینه دارای مزایا ومعایب بسیاری است. دقت داشته باشید که کد فعالسازی، یک کد یکبار مصرف است و پس از فعالسازی دیگر قابل استفاده مجدد نیست. این دستگاه تصویر کارتی را که فروشنده برای آن طراحی می کند را با وضوح قابل قبولی به خط مشتریان ارسال می کند. نکته مهم وجود این دستگاه در کسب و کارتان، ایجاد زمینه نظرسنجی از مشتریان است. پنل پیامک یک برگ برنده در دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان لایت پنل است به سادگی می توانید با پنل پیامک افرادی که در چند کیلومتری فروشگاه و شرکت شما هستند به تمامی آنها پیام ارسال کنید.

و بعد از وارد کردن بلافاصله یک پیامک از طرف فروشگاه برایتان ارسال شده و شما را شگفت دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان زده کند! بعد از اینکه شماره موبایل مشتری های خود را بکمک دستگاه جمع آوری کردید، هرچند وقت یکبار پیامک های جشنواره و تخفیف و مناسبتی به آنها ارسال کنید. فرض کنیم که شما یک تخفیف بزرگ را در پیش رو دارید و دوست ندارید که هزینه زیادی را صرف چاپ بنر بکنید. 1. برای دستگاههای آکبند قانونی، کد فعال سازی روی جعبه یا کارت گارانتی، چاپ شده است. ، قابل مشاهده است ، شماره سیم کارت و کد فعال سازی، برای سیم کارت مورد نظر فعال سازی شود. تحویل دستگاه ۲ الی ۱۰ روز کاری پذیرش نمایندگی فعال در سراسر کشور کـسب و کـار شـمـا را سکه میکنیم! بعد از آن دستگاه این شماره را داخل دفترچه تلفن مخصوص فروشنده ذخیره می کند و یک پیام به صورت آنی برای مشتری ارسال می شود.

امروزه یکی از راه های ساده و البته آسان برای خرید وجود سایت های آنلاین است. امروزه با تبادل ارتباط که بین افراد در فضای مجازی بیشتر است وجود این دستگاه هم در کسب و کار ها بیشتر احساس می شود. امروزه بعضی از نرم افزار های حسابداری و فروش اینکار را انجام میدهند ولی بسیاری از مواقع فروشندگان سنتی یا لباس فروش ها یا خرده فروشی ها یا فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی به سادگی نمیتوانند از مردم تقاضای شماره موبایل را داشته باشند و یا افراد تمایلی به اینکه شماره موبایل خود را در اختیار آنها قرار بدهند ندارند. دستگاه ثبت شماره موبایل زرین پوز امکان ارسال پیامک به شمارههای مسدود و لیست سیاه را در اختیار خریداران دستگاه قرار می دهد. پیامک هایی که از سمت دستگاه ذخیره شماره ارسال می شود با توجه به اینکه با خط خدماتی ارسال می شوند به لیست سیاه و افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند ارسال می شود. ابزار اول که ارسال پیامک از موبایل است بدون نتیجه بوده چون با ارسال تعداد زیادی sms سیمکارتتان را مسدود خواهد کرد و دیگر قادر به ارسال پیامک نخواهید بود . سایت لایت پنل با ارائه کلیه لوازم ارتباطی و هر نوع تجهیزات دیگر در این خصوص می تواند به شما کمک کند.

خیلی از مشتریان از اعلام شماره موبایلشان در محیط غریبه که احتمالا به جز فروشنده چند نفر دیگر هم خواهند شنید، خوششان نمی آید. از دیگر قابلیت های این دستگاه آپدیت از راه دور آن می باشد و نیازی به مراجعه حضوری نیست. 44 که تولید کننده این دستگاها در مدل های مختلف است های مراجعه نمایید. با راه اندازی دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان در محل کار خـود می توانید به صورت آنی زمانـی که خریدار شماره همراه خود را در دستگاه وارد می کند در همان لحظه پیامی از طرفه مجموعه شـما برای خریدار و یا مراجعه کننده ارسال شود. دستگاه پوز شماره گیر این امکان را فراهم میکند که هنگام مراجعه مشتری، شماره تلفن همراه آنها را دریافت و ذخیره کنید. این کار باعث افزایش مراجعه به فروشگاه و افزایش فروش شما میشود. این دستگاه را بر روی میز کار و یا کانتر فروش خود قرار دهید و بدون تردید از مشتریان درخواست نمایید تا شماره موبایلشان را ثبت نمایند، این دستگاه شماره موبایل ثبت شده توسط مشتری را بواسطه اینترنت و بدون نصب نرم افزار جانبی، در پنل پیامک که در اختیارتان گذاشته خواهد شد ذخیره و یک پیامک بدون معطلی به مشترک ثبت کننده شماره موبایل ارسال می نماید ( حتی اگر مشترک سرویس پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد این پیامک را دریافت خواهد کرد )، محتوای پیامک ارسالی از سوی شما قابل ویرایش و تنظیم است چرا که می توانید اطلاعات تماس کسب و کار و لینک شبکه های اجتماعی خود را مانند تلگرام و اینستاگرام جهت هدایت آنی مشتریان به آنها قرار دهید، همچنین از شماره های ذخیره شده در پنل پیامک خودتان می توانید جهت ارتباط های بعدی بهره مند شوید.

نحوه کارکرداین دستگاه را بر روی میز کار و یا کانتر فروش خود قرار دهید و بدون تردید از مشتریان درخواست نمایید تا شماره موبایلشان را ثبت نمایند، این دستگاه شماره موبایل ثبت شده توسط مشتری را بواسطه اینترنت و بدون نصب نرم افزار جانبی، در پنل پیامک که در اختیارتان گذاشته خواهد شد ذخیره و یک پیامک بدون معطلی به مشترک ثبت کننده شماره موبایل ارسال می نماید ( حتی اگر مشترک سرویس پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد این پیامک را دریافت خواهد کرد )، محتوای پیامک ارسالی از سوی شما قابل ویرایش و تنظیم است چرا که می توانید اطلاعات تماس کسب و کار و لینک شبکه های اجتماعی خود را مانند تلگرام و اینستاگرام جهت هدایت آنی مشتریان به آنها قرار دهید، همچنین از شماره های ذخیره شده در پنل پیامک خودتان می توانید جهت ارتباط های بعدی بهره مند شوید. و اما در آخر این که دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری لایت پنل دارای قابلیت های جانبی می تواند خدمات بیشتری را به مشتریان ارائه دهد.

برای استفاده از این دستگاه می بایست عضو پنل پیامک فراز اس ام اس باشید. دستگاه ثبت شماره موبایل شرکت فراز اس ام اس ( شرکت زرین ارتباطات آسیا) به شما در این امر کمک بسیار زیادی می کند. انواع شرکت های مختلف حتی شرکت های بازاریابی هم به وجود این دستگاه نیاز دارند و سعی می کنند که برای جذب مشتری بیشتر از آن استفاده کنند. با این دستگاه دیگر نیاز نیست شماره مشتری ها را روی کاغد و دفتر یادداشت کنید و مشتری خودش شماره را در دستگاه وارد میکند و بلافاصله در پنل پیامک در منوی دفترچه تلفن ذخیره میشود.

بخش عمدهای از کاربرد سامانه پیامکی برای تبلیغات است؛ اما در کنار تبلیغات و تهیه بانک شماره موبایل، پنل اس ام اس کاربردهای دیگری هم میتواند داشته باشد. نرم افزار ذخیره شماره موبایل مشتری همانطور از نام آن پیداست به راحتی می توانید با راه اندازی این دستگاه در محل کار خود شماره مشتریان خود در لحظه و آنی ذخیره کنید و همان لحظه یک پیام برای مشتری خود ارسال نمایید نحوه کارکرد نرم افزار به این صورت است که وقتی مشتری شما شماره خود را بر روی نرم افزار وارد می کند شماره مشتری داخل پنل شما که از شرکت هیرو تهیه کرده اید در لحظه ذخیره می شود و پیامی که شما برای آن تعریف کرده اید ارسال می شود شما دسترسی کامل به شماره های مشتری خودتان دارید ! عدم امکان استفاده به صورت دو طرفه: متاسفانه در هنگام استفاده از این دستگاه تنها میتوانید به صورت یک طرفه اقدام به ارسال پیامک برای مشتریان کنید. این دستگاه دارای گارانتی است پس هنگام خرابی آن با وجود گارانتی خیالتان بابت تعمیر راحت باشد. دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری فراز اس ام اس بهترین راهکار برای ارتباط با مشتریان قبلی است.

یکی از بهترین روش های افزایش فروش ارائه پیشنهاد مجدد خرید به مشتریان قبلی می باشد و یکی از ارزان ترین راه های ارتباط با مشتری ها ارسال پیامک تبلیغاتی یا ارسال پیام صوتی می باشد. بر خلاف دستگاه موجود این دستگاه با قطع اینترنت ار کار نمی افتاد به راحتی میتونید در هرجای از فروشگاه قرار دهید بدون آنکه سیم اضافی به آن متصل شود هر روزه تکنولوژی در این دستگاه در حال پیشرفت است که امکان کار کردن با این دستگاه در چنین شرایطی از سوی لایت پنل به مشتریان آموزش داده می شود. پس با خیال راحت خریدتان را انجام دهید و باقی موارد را به ما بسپارید. روی این دستگاه یک پنل اس ام اس رایگان در اختیار مشتری قرار گرفته خواهد شد و نیازی به خرید پنل اس ام اس ندارید. با این دستگاه پایین ترین تعرفه ارسال پیامک در کلیه اپراتور ها در اختیار شما قرار میگیرد.

در کل هر نوع اطلاعات مربوط به کسب و کار مثل خوش آمدگویی، نظرسنجی مشتریان، تخفیفات و اعلام جوایز، تداعی برند خاص و بسیاری از موارد دیگر چه به صورت تصویری و چه به صورت متنی توسط این دستگاه قابل انتقال است. هر نوع اطلاعات از این دستگاه قابل انتقال است. فروشنده پس از آن هر نوع پیامک و اطلاعاتی را که برای دستگاه تعریف کند برای مشتریان به طور خود کار ارسال می شود. با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری و پنل اس ام اس ساده اما قدرتمند می توانید ، اطلاعات مخاطبان یا مشتریان یا بازار هدف خود را دریافت و ذخیره کنید.