دریافت اس ام اس از طریق اینترنت، مدیریت پیام های خود!

با این حساب اگر صاحب فروشگاه هستید یا به مشتریان خود خدمات ارائه می دهید، با توجه به اینکه کسب و کار شما آنلاین است، نگران ارتباط و تعامل موثر با مشتریان نباشید، برعکس! این شما هستید که بیش از خریدهای حضوری نیاز به برقراری ارتباط با مخاطب دارید تا بتوانید اعتماد او را جلب کنید، آنها را به لیست مشتریان وفادار خود اضافه کنید و آنها را به خرید دوباره و دوباره تشویق کنید!

بسیاری از کسب‌وکارها در سال‌های اخیر به استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتس‌اپ و البته اینستاگرام روی آورده‌اند. به عنوان مثال، آنها یک کانال تلگرامی دارند و در صورت تمایل مشتریان، می توانند به آنها بپیوندند تا از آخرین اخبار و معرفی محصولات مطلع شوند. این روند در سایر شبکه های اجتماعی ادامه دارد و به واتس اپ و اینستاگرام هم رسیده است، البته من زیاد به آن اعتقاد ندارم و ترجیح می دهم از طریق اینترنت پیامک دریافت کنم! اما چرا؟

علاوه بر این دو و علاوه بر خطی که خودتان سفارش می دهید، مالی اس ام اس یک خط اختصاصی نیز به شما هدیه می دهد. اگر پنل پایه یا اقتصادی دارید، یک خط اختصاصی 14 رقمی از پیش شماره 50004 و به صورت تصادفی دریافت خواهید کرد. همچنین دو خط هدیه در پنل های شرکتی، تجاری و آژانس دریافت می کنید. خط اول با پیشوند 50001 و 12 رقمی، 4 رقم آخر که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. همچنین با پیش شماره 50004 یک هدیه تصادفی 14 رقمی دریافت خواهید کرد که 6 رقم آخر انتخاب شده است!

وقت آن است که یک پنل بخواهید!

حضور در شبکه های اجتماعی قطعا تاثير گذار به خصوص تبلیغات در این پلتفرم ها تاثیر مستقیمی بر تعداد مشتریان و فروش شما دارد، اما راه حل خوبی برای آن است فقط ارتباط و تعامل با مشتری خیر اگر می خواهید از این طریق حتی در تعداد زیاد با مخاطبان ارتباط برقرار کنید، باید هزینه زیادی بپردازید و کارکنان دیگری را برای پاسخگویی استخدام کنید. این روش ممکن است در آینده مورد نیاز باشد، اما در همان ابتدا ارزش آن را دارد که به سراغ روش دیگری بروید.

وب سایت خود را داشته باشید!

پنل ارسال پیامک چیست؟خب حالا به قسمت دوم مقاله یعنی نحوه دریافت پیامک از طریق اینترنت می رسیم.

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟ ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک در کمتر از یک دقیقه ثبت نام کنید

تا اینجا گفتیم که پنل قرار است پیامک بفرستد اما اگر کاربر نیاز به دریافت پاسخ مشتری داشته باشد یعنی بعد از برگزاری جشنواره فروش یا کمپین بخواهد نظرسنجی کند یا نظرات و پیشنهادات را دریافت کند راه حل چیست؟ برای این شرایط سامانه امکان پاسخگویی به مخاطبان را فراهم کرد اما چگونه از طریق اینترنت پیامک دریافت می کنید؟

نحوه دریافت پیام های متنی از طریق اینترنت!

اگرچه با کمک سایت می توانید دید بهتری نسبت به خدمات یا محصولات خود داشته باشید و اعتماد مشتری را بسیار راحت تر جلب کنید، اما همچنان برای تعامل مستقیم با مخاطب به ابزار کاربردی دیگری نیاز دارید که پنل ارسال پیامک است. .

پنل دریافت اس ام اس از طریق اینترنت!

برای دریافت پیامک از طریق اینترنت کاربر باید خط اختصاصی داشته باشد. هنگام ثبت نام پنل تیم ملی پیامک خط عمومی به کاربران خود این هدیه را می دهد که این خط قابلیت دریافت نظرات مشتریان را ندارد. یعنی بین کاربران به اشتراک گذاشته می شود و معمولاً برای هشدارهای مهم یا هر ارسالی که نیازی به پاسخ مشتری ندارد استفاده می شود.

مدیریت پیام های دریافتی ؟! تعامل با مشتری را جدی بگیرید!

اما چگونه در ادامه با ما همراه باشید تا همه روش ها را به شما معرفی کنم، در مورد مزایا و معایب آنها صحبت کنم و در نهایت بهترین انتخاب یعنی دریافت پیامک از طریق اینترنت را ارائه کنم!

حضور قوی در رسانه های اجتماعی

تبلیغات پیامکی و دریافت پیامک از طریق اینترنت بخش مهمی از فرآیند دیجیتال مارکتینگ بسیاری از کسب و کارها است که فراتر از ارسال پیامک به مشتریان، ارسال کوپن و کدهای مختلف تخفیف و حتی تبریک تولد می باشد. اما یک سوال مهم!

دریافت پیامک از طریق اینترنتبرای من به عنوان یک خریدار، توجه و تعامل با فروشنده تاثیرش بیشتر از تبلیغات است! فرقی نمی کند حضوری خرید کنم یا بخواهم کالایی را به صورت آنلاین سفارش دهم، در هر دو صورت برای من و هزاران خریدار دیگر، توجه فروشنده نقش بسزایی در فرآیند انتخاب، خرید و پرداخت دارد.

خدمات پاسخگویی خودکارپیشنهاد دوم البته قبل از دریافت پیامک از طریق اینترنت، راه اندازی یک وب سایت اختصاصی برای فروش و تعامل با مخاطبان سراسر کشور است. سایت قطعا برای هر کسب و کاری لازم است، از فروشگاه های دارای کالا گرفته تا خدمات دهنده، اما ابزار مناسبی برای ارتباط با مشتریان نیست! سایت به حداقل دانش فنی نیاز دارد و صاحب آن باید دائماً با پشتیبانی در ارتباط باشد، از طرفی اگر بخواهد در مورد خرید یا مراحل سفارش به خریدار ایمیل بزند، باید توجه داشته باشد که تعداد زیادی از افراد ایمیل های آنها را چک کنید به طور کلی، آنها نیستند.

دریافت پیامک از طریق اینترنتبرای پنل می توانید به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی مدارک خود را تکمیل و سپس با مالی اس ام اس تماس بگیرید. پس از محاسبه پنل و سفارش ردیف های انتخابی نوبت به واریز وجه رسید. با پرداخت هزینه رمز و نام کاربری به صورت پیامکی برای شما ارسال می شود و از این پس می توانید از طریق خط اختصاصی با شماره پیامکی که به عنوان هدیه دریافت کرده اید اقدام به ارسال پیامک نمایید.

با یک کلیک شروع کنید!

برای دریافت پنل می توانید در سایت ملی پیامک ثبت نام کنید و یا با شماره 021632404 تماس بگیرید همچنین در صورت داشتن سوال در مورد نحوه دریافت و ارسال پیامک از طریق اینترنت از فیلم های آموزشی دستگاه های پیامکی ملی استفاده کنید یا در قسمت نظرات برای ما بنویسید و بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.

اکنون که می دانید چگونه پیام های متنی را از طریق اینترنت دریافت کنید، وقت آن است که پنل خود را داشته باشید. برخلاف شبکه های اجتماعی، فعال سازی پنل توسط خودتان انجام می شود و نیازی به حضور مدیر یا پرداخت اضافی نیست. همچنین برخلاف وب سایت، رابط کاربری پنل بسیار سبک بوده و نیاز به دانش فنی خاصی ندارد، بنابراین می توانید با نوشتن پیامک بسیار راحت با مخاطبان ارتباط برقرار کرده و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

برای دریافت پیامک از طریق اینترنت ابتدا به پنل پیامک نیاز دارید. پنل نرم افزار آنلاین مدیریت پیامک یعنی اگر قصد ارسال انبوه یا دریافت پیامک را دارید می توانید از مزایایی که پنل در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید. البته برای شروع دریافت بازخورد مشتری به یک خط اختصاصی نیاز دارید!

یک خط اختصاصی دریافت کنید!