خط پایه تحویل چیست و چگونه می توان آن را فعال کرد؟

یک خط پایه ارائه کنیداستفاده از پنل پیامک و خط مبنا تحویل پیامک یکی از بهترین و آسان‌ترین راه‌ها برای اطلاع‌رسانی و برقراری ارتباط پایدار با مشتریان است، اما از آنجایی که پیامک تبلیغاتی ممکن است به هر دلیلی به دست مشتری نرسد، می‌توان خط پایه تحویل پیامک را فعال کرد. سامانه پیامکی سراسری با هزینه در بازاریابی پیامکی خود صرفه جویی کنید.

تاثیر زیاد پیامک در برندسازی را می توان مهمترین مزیت پنل پیامک دانست. طبیعتاً هر چه بیشتر برای کسب و کار خود تبلیغ کنید، افراد بیشتری برند شما را خواهند شناخت. مزیت بعدی امکان استفاده از بانک اعداد موجود در پنل است. به طور کلی سیستم های مختلف اعداد را بر اساس پارامترهای مختلف از جمله سن، جنسیت، شغل و … دسته بندی می کنند تا کاربران بتوانند مشتریان هدف را با سهولت بیشتری پیدا کنند. مواردی مانند عدم نیاز به سخت افزار، امکان دریافت پیامک و گزارش نیز از مزایای پنل پیامک محسوب می شود. خط مبنا تحویل یکی دیگر از مزایای استفاده از پنل پیامک است.

همچنین ملیپیام از خطوط با کیفیت حمل و نقل به کاربران پنل خود خطوط هدیه می دهد. می توانید همین الان با شماره 02163404 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان اس ام اس کارشناسان کشوری بهره مند شوید.
خطوطی که تنها در صورت دریافت پیامک توسط مخاطب، هزینه را از پنل پیامک کاهش می دهند و در صورت نرسیدن پیامک به هر دلیلی به مخاطب، هزینه ارسال پیامک را به شما بازپرداخت می کنند، خطوط Deliverybase هستند.

خط اختصاصی 2000 را دریافت کنید و پس از فعال سازی خط وارد سامانه پیامک شوید و با استفاده از خط 2000 برای مخاطبان پیامک ارسال کنید. بازپرداخت پس از 48 ساعت انجام می شود)، همچنین دارای ویژگی هایی مانند امکان دریافت گزارش و سرعت بالا در ارسال پیام است.

مزایای استفاده از تابلوهای پیام کوتاه

به دنبال رشد کسب و کار خود هستید؟
ملیپیامک به شما امکان جذب، حفظ و برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

خط پایه تحویل چیست و چگونه می توان آن را فعال کرد؟

گاهی اوقات برای مشتریان پیامک می فرستید و پیامک به دست آنها نمی رسد اما هزینه پیامک از پنل کاربری شما کسر می شود. اگر تعداد پیامک ها کم باشد ممکن است به چشم نیاید اما زمانی که پیامک های زیادی ارسال می کنید ممکن است مبلغ قابل توجهی از حساب شما کسر شود. آیا راهی هست که در صورت نرسیدن پیامک به دست گیرنده هزینه پیامک از حساب شما کسر نشود؟ راه حل این است که از خط پایه تحویل استفاده کنید.

در سال های اخیر تنها اپراتور خط 2000 هزینه ارسال پیامک را بر اساس خط مبنا محاسبه می کرد اما اخیرا اپراتور خط 50001، خط 1000 و خط 50004 هزینه پیامک را نیز بر اساس محاسبه می کند. در مبانی تحویل و بازپرداخت هزینه پیامک هایی که به تلفن نرسیده به حساب کاربری شما.

آشنایی با کاربردهای خطوط پایه تامین

خطوط ارسال پیامک برای دریافت هزینه هر پیامک به دو دسته پایه ارسال و پایه ارسال تقسیم می شوند.

خط پایه تحویل چیست؟

با این حال، خطوطی که هزینه را فقط بر اساس لیست سیاه یا بسته شدن پیامک تبلیغاتی بازیابی می کنند، خطوط پایه شنی محسوب می شوند. پیامک های ارسال شده از طریق پنل اس ام اس ممکن است به دلایل مختلفی از جمله قرار گرفتن شماره کاربر در لیست سیاه، خاموش بودن تلفن همراه، در دسترس نبودن تلفن همراه و غیره به دست گیرنده نرسد. در چنین شرایطی، اجرای خط پایه تحویل به صرفه جویی در هزینه های بازاریابی پیامکی کمک زیادی می کند. با ما همراه باشید تا درباره خط Delive Base و نحوه اجرای آن بیشتر بدانید.

کدام اپراتورها پایگاه تحویل هستند؟

قبل از هر چیز باید بدانید که پنل پیام کوتاه یا پنل پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که امکان ارسال، دریافت و مدیریت پیامک را برای کاربران فراهم می کند. پنل پیامک امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد، پنل ها دارای بانک اعداد هستند، بنابراین افرادی که از آن استفاده می کنند نیازی به جمع آوری شماره ندارند.

یکی از کاربردهای مهمی که برخی از بردهای پیامک در اختیار مخاطبان قرار می دهند، امکان استفاده از خط مبنا تحویل است. تصور کنید بعد از ثبت نام در یکی از پنل های پیام کوتاه، سعی کنید برای مخاطب پیامک ارسال کنید، ممکن است به دلایلی مانند خاموش شدن تلفن مخاطب، مسدود شدن شماره های تبلیغاتی و قرار گرفتن در لیست سیاه، پیام برای مخاطب ارسال نشود. . در این شرایط در صورت استفاده از خط مبنا ارسال، هیچ مبلغی از حساب کسر نمی شود و هزینه پیامک برگشت داده می شود.

یک خط پایه ارائه کنیدنحوه اجرای Deliver Baseline

نحوه فعال شدن خطوط بسته به سیستمی که استفاده می کنید متفاوت است، اما اصلا سخت نیست. برای فعال سازی ابتدا صفحه ثبت نام خطوط پیامکی را در سایت ملی پیامک مشاهده کنید.

سامانه پیامک خطی با امکانات پایگاه حمل و نقل به کاربران این امکان را می دهد که در ادامه این مقاله علاوه بر تنظیم زمان بندی پیامک، نحوه فعال سازی خط پایه تحویل را نیز توضیح دهیم.

پنل اس ام اس چیست؟

خط تحویل پایه

با استفاده از خط Delivebase در بازاریابی پیامکی صرفه جویی کنید

اکنون که پنل پیامک را می شناسید ممکن است این سوال پیش بیاید که استفاده از این پنل ها چه مزایایی دارد؟

هنگام استفاده از خط Delivebase شما فقط هزینه تبلیغاتی را که به دست مشتری رسیده است پرداخت می کنید.

ارسال پیامک در پنل های پیامکی با استفاده از خطوط مجازی مانند 1000، 2000، 3000 و … انجام می شود. هر یک از پیشوندهای فوق توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود.بنابراین هر کدام قوانین و هزینه های تحویل متفاوتی دارند.یکی از این شرایط این است که خط پایه تحویل باشد.در این مقاله قصد داریم به خطوط پایه تحویل بپردازیم.