جدیدترین و کاملترین بانک شماره تلفن همراه برای ارسال پیامک

همچنین اعداد خود را به سه صورت 1. افزودن از Excel 2. افزودن از یک فایل متنی 3. تعداد تلفن ها را وارد کنید که در منوی پنل موجود است، می توانید وارد کنید.

با مراجعه به یکی از سامانه های پیامکی و خدماتی (sms.ir) می توانید بانک شماره موبایل را خریداری یا دانلود کنید.

چگونه با استفاده از شماره همراه بانک پیامک ارسال کنیم؟

در تمامی مراحل ثبت نام جهت ارسال و پس از آن، پشتیبانی سامانه ایده پردازان در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. می توانید در پنل پیامک خود و در قسمت درخواست پشتیبانی بر روی ارسال کارت جدید کلیک کرده و سوال خود را از کارشناسان ما بپرسید. پشتیبانی در اسرع وقت به تیکت ها پاسخ خواهد داد.

بانک شماره موبایل چیست؟

ارسال پیامک از Google Map Cellular Bank

3. شماره موبایل بانک بر اساس شهر و کد پستی

[کل: ۲ میانگین: ۵]

داده ها و اطلاعات جامع شماره های تلفن همراه که سامانه های خدماتی (پیامک) در اختیار کاربران قرار می دهند، بانک شماره موبایل نامیده می شود.

چگونه بانک شماره تلفن همراه را دانلود کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم، پس از ثبت نام در سامانه پیامکی ایده پردازان و همچنین تهیه متن پیامک، اکنون باید به یکی از منوهای پنل پیامک سوئیچ کنید تا بر اساس شماره موبایل های موجود به مخاطبان هدف خود پیام ارسال کنید. در ادامه به بررسی انواع شماره تلفن همراه بانک برای ارسال پیامک می پردازیم:

1. شماره موبایل بانک توسط کاربر

اگر کسب و کاری دارید و سالهاست که برای مشتریان خود تبلیغات پیامکی انجام می دهید، باید یک فایل اکسل از شماره تلفن همراه آنها تهیه کنید. بهترین راه برای اطلاع مجدد مشتریان قدیمی از رویدادها و فروش محصولات خود ارسال پیامک تبلیغاتی برای آنهاست. در سامانه پیامکی ایده پردازان پس از ثبت نام، متن پیامک نوشته می شود و در مرحله بعد می توانید شماره های خود را به صورت دستی در قسمت گیرنده وارد کنید.

ارسال از طریق برج ایرانسل به شماره های فعال آن اپراتور که در دو هفته قبل در محدوده دلخواه شما بوده اند می تواند سهم زیادی از تبلیغات شما را شامل شود. یادتان باشد برای ارسال از طریق ایرانسل باید 48 ساعت قبل درخواست خود را به سامانه ایدپردوگان ارسال کنید تا این گزینه را در اختیار شما قرار دهیم. حداقل پیامک شما باید 50000 پیامک باشد. ارسال از بانک شماره همراه ایرانسل توسط اپراتور انجام می شود بنابراین نمی توانند شماره ها را در اختیار شما قرار دهند. همچنین گزارش تحویل پیامک از طریق ایرانسل ارائه نمی شود.

از مهمترین مزایای سامانه پیامکی ایده پردازان این است که می توانید پیامک های تبلیغاتی انبوه خود را در کمترین زمان از بانک شماره های تلفن همراه مختلف از جمله گوگل مپ، معاملات ویژه و تجاری، منطقه، شهر و کد پستی و برج ایرانسل ارسال کنید.

شماره تلفن همراه بانک جهت ارسال پیامک

اکثر افرادی که منظورشان است تبلیغات انبوه پیامکی برای ارسال، آنها باید به بانک شماره تلفن همراه برای ارسال پیامک دسترسی داشته باشند. در واقع پس از ثبت نام در پنل اس ام اس و تهیه متن پیام کوتاه، مرحله بعدی ارسال پیامک به شماره هایی است که می توانید از آنها بیشترین بازخورد را ارسال و دریافت کنید. سامانه پیامکی ایده پردازان بانک شماره موبایل رایگان با امکانات پیشرفته شامل ارسال شماره موبایل، اصناف و مشاغل، ارسال از گوگل مپ و بر اساس شهر و کد پستی. با هر به روز رسانی امکانات در این سیستم، بانک شماره تلفن همراه موجود کاملتر می شود. در ادامه بیشتر در مورد مزایای این قابلیت فوق العاده و خدماتی که ارائه می دهیم صحبت خواهیم کرد.

بانک شماره موبایل چیست؟

برای ارسال شماره تلفن همراه ایرانسل توسط بانک باید 48 ساعت قبل با مراجعه به پنل پیامک در قسمت ارسال BTS درخواست خود را ثبت کنید. سپس منطقه و شماره ارسال را انتخاب کرده و متن پیامک را وارد کنید.

مزایای موبایل بانک SMS.ir چیست؟

در پنل اس ام اسی که دارید در قسمت ارسال از نقشه شهر مورد نظر را انتخاب کنید. سپس بر روی ناحیه ای که می خواهید ارسال کنید کلیک کنید. در کادر باز شده، تعداد کل بانک شماره تلفن همراه در این قسمت به شما نمایش داده می شود. می توانید به ترتیب از منطقه اول تا آخر ارسال کنید. پس از انتخاب مناطق مورد نظر که و کلیک بر روی مرحله بعد، متن پیامک را وارد کرده و پیامک ارسال کنید.

در یک توضیح ساده و کاربردی می توان گفت که داده ها و اطلاعاتی که شامل شماره های سلولی جمع آوری شده است را بانک شماره تلفن همراه می نامند. در این فایل ها لیست اعداد سلولی فعال بر اساس شغل، گزینه، شهر، شهرستان، کد پستی و محل سکونت افراد در دسترس است. هر کسب و کار یا سیستمی که بخواهد پیامک انبوه ارسال کند باید از طریق این بانک شماره تلفن همراه جامع ارسال کند. سامانه های خدمات پیامکی از جمله ایده ها این گزینه را برای مشتریان و کاربران خود در نظر گرفته اند.

مزایای بانک شماره موبایل رایگان SMS.ir

مهمترین مزیت وجود دارد لیست شماره تلفن رایگان دیگر نیازی به وارد کردن شماره موبایل به صورت دستی نیست. خیلی وقت گیره اکثر کسب و کارها به دنبال راه های آسان اما کاربردی برای تبلیغات هستند و بازاریابی پیامکی و همچنین دسترسی به بانک شماره تلفن همراه این فرصت را برای آنها فراهم می کند.

یکی از آنها را بخواهید کاملترین بانک اعداد تلفن همراه در ایران (ایرانسل) در قسمت مدیریت درخواست BTS روی Create request کلیک کنید و سپس شهرستان و شهر مورد نظر را انتخاب کنید، شماره پیامک، تاریخ و ساعت ارسال را مشخص کنید، فایل نمونه را دانلود کرده و تمامی موارد را با دقت پر کنید. ساخته شده است. فایل را آپلود کنید و سپس روی ثبت کلیک کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت درخواست شما را بررسی کرده و مراحل بعدی را به اطلاع شما خواهند رساند.

پشتیبانی سامانه پیامکی SMS.ir

پس از ثبت نام در سامانه پیامکی sms.ir به پنل خود رفته و با توجه به درخواست ارسالی از نقشه، کد پستی، مشاغل یا اصناف، پیامک خود را برای هر کدام از آنها ارسال کنید.

چگونه از طریق بانک شماره همراه ایرانسل پیامک ارسال کنیم؟

ارسال پیامک از طریق بانک شماره کاربران

2. بانک شماره تلفن همراه با استفاده از نقشه گوگل

هر یک از اصناف و مشاغل بر اساس شهرستان و شهرستان در رده داده شماره موبایل قرار دارند. بر اساس متن پیامک مربوط به یک سری مشاغل می توانید مانند حالت قبل از قسمت فیلترینگ شماره موبایل به گروه مورد نظر در پنل پیامکی خود پیامک ارسال کنید.

5. بانک شماره همراه ایرانسل

این مقاله را نشان می دهد

ارسال پیامک انبوه از پنل اس ام اس و همچنین استفاده از امکاناتی مانند ارسال از بانک شماره تلفن همراه فعال ایرانی، مناطق و مناطق، اهداف و مشاغل و اصناف شما را به هدف ارسال پیامک تبلیغاتی نزدیکتر می کند. چنین ویژگی های مهمی در پنل پیامک SMS.ir موجود است. تمامی اطلاعات مربوط به شماره موبایل به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می گیرد. برای دسترسی به شماره بانکی تلفن های همراه ویژه نیز می توانید درخواست خرید بانک برای این شماره ها را ثبت کنید که برای کاربر ارسال می شود.

انواع بانک برای شماره موبایل برای ارسال پیامک تبلیغاتی

شماره موبایل بانک ارسال پیامک از طریق کد پستی و همچنین منطقه و شهرها بر روی نقشه یکی دیگر از مزایای ارسال پیامک انبوه از پنل پیامک ایدهپردازان است. به این ترتیب می توانید با کلیک بر روی بانک شماره تلفن همراه در منوی پنل کاربری خود، منطقه و محدوده مورد نظر و همچنین هدف گذاری آن مناطق را انتخاب کرده و متن پیامک را وارد کنید. شما می توانید تنها یک منطقه را در هر وعده انتخاب کنید.

4. تراکنش ها و شماره موبایل بانک تجارت

یکی از مهم ترین مزایای تبلیغات پیامکی موفق این است که پیام به دست افرادی می رسد که نزدیک ترین مسیر و آشنایی با محتوای پیام را دارند. اگر کسب و کارها یا افراد برای جذب مخاطب برای مشتریان یک منطقه جغرافیایی خاص پیامک ارسال کنند، قطعا بازخورد قابل توجهی از آنها دریافت خواهند کرد. از دیگر امکانات ارسال از طریق سامانه ایده، دسترسی به بانک شماره تلفن همراه گوگل به صورت رایگان و این خارج از نقشه است.